توسط: تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

سفارش مبلمان جدید برای دفتر، کاری سرگرم کننده و مهیج است. در کنار این هیجان، در عین حال، بنا به دلایلی سفارش مبلمان اداری، پیچیده‌تر از خرید مبلمان برای منزل است؛ این که آیا فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده‌اید و در فکر افتتاح دفتر جدید هستید یا آنکه در دفتر فعلی خود به دنبال ایجاد تغییراتی هستید؟

تصمیم‌گیری راجع به اینکه چه مبلمانی انتخاب کنید و یا چه قطعات مبلمانی را به مجموعۀ قبلی اضافه کنید، کار چندان ساده‌ای نیست. هنگام خرید مبلمان اداری  معمولاً ۵ اشتباه رایج رخ می‌دهد که در این نوشتار به ۲ مورد آن اشاره می‌کنیم.

 

 

۱-اولویت زیبایی بر راحتی

گاهی پیش می‌آید که افراد بدون در نظر گرفتن کیفیت، کاربرد و راحتی مبلمان مورد نظرشان، تنها بر اساس ظاهر زیبا و دلفریبش، آن را انتخاب کنند. اما تنها معیار انتخاب یک مبلمان قابل کاربرد، صرفاً زیبایی نیست. هنگام انتخاب و خرید مبلمان برای دفتر خود، به صندلی‌های اداری، خوب دقت کنید. حتماً راحتی کارکنان، مراجعین و مشتریان خود را در نظر داشته باشید. توجه به زیبایی ظاهری مهم است، اما نباید تنها بر اساس معیار زیبایی شناسی تصمیم بگیرید. به این بیندیشید که افراد چند ساعت پس از پیوسته نشستن، احساس راحتی می‌کنند. قبل از خرید، بهتر است حضوراً به فروشگاه بروید و مبلمان مورد نظر خود را امتحان کنید. شاید در ابتدا این کار، مهم به نظر نرسد، اما به زودی متوجه خواهید شد که این تمرکز و دقت باعث می‌شود که بهترین مبلمان را انتخاب کنید.

 

 

۲-عدم توجه به نیاز و خواستۀ کارکنان

انسان‌ها هم از لحاظ ویژگی‌های اخلاقی و هم از نظر شرایط فیزیکی و ژنتیکی تفاوت‌های اساسی یکدیگر دارند. آنچه که ممکن است برای یک فرد راحت باشد، شاید برای فرد دیگر، آزاردهنده باشد. میزی که برای یک فرد قد بلند قابل استفاده است، ممکن است فردی با قامت کوتاه را دچار مشکل کند. یا مثلاً یک صندلی کوچک ممکن است برای یک کارمند درشت اندام مناسب نباشد. علاوه بر این، برخی از کارکنان ممکن است نیاز به ایستگاه‌های کاری مشترک داشته باشند در حالی که عده‌ای دیگر ترجیح دهند که با استفاده از پارتیشن اداری، جداگانه و به شکل مستقل کار کنند.

پس هنگامی که یک قطعه جدید از مبلمان را خریداری می‌کنید، حتماً نیاز و خواستۀ کارکنان خود را هم در نظر بگیرید. زیرا در نهایت، کارمندان شما هستند که بیشترین استفاده را از مبلمان اداری دارند.بنابراین، سعی کنید قبل از انتخاب و صرف هزینه، سلیقه و نظر کارمندان خود را جلب نمایید.

جهت بررسی، مشاهده مشخصات و خرید مبلمان ادرای بینو با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۱۲۰۱۸۶

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید