توسط: تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

هزینه‌ای که برای تهیۀ مبلمان اداری در نظر می‌گیریم، در انتخاب نوع آن بسیار نقش دارد. مبلمان اداری در طرح‌ها و سبک‌های مختلف ارائه و تولید می‌شوند. برخی از آنها شبیه طرح‌های کلاسیک هستند و برخی دیگر، طرح‌های رایج را ترجیح می‌دهند. هر یک از آنها می‌توانند نوع خاصی از فرهنگ را ترویج ‌کنند و یا مرتبط با شیوه‌ای از کسب و کار باشند. با این حال، معیارهای اساسی متعددی وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید، مانند:

 

بودجه

مبلمان اداری نباید کل هزینه شما را بسوزاند. در عین حال که باید میزان بودجه را در نظر گرفت، لازم است به ظاهر زیبا، شیک و ارگونومیک آن توجه کرد. مبلمان اداری مقرون به صرفه به راحتی در دسترس است. با این حال نباید تنها بر کیفیت متمرکز گردید.

 

فضا

یکی از معیارهایی که اغلب نادیده گرفته می‌شود، فضای تحت اختیار است. در تلاش برای یافتن مبلمان اداری شیک و با کیفیت، ممکن است از توجه به چگونگی استفاده از فضای انتخابی و گنجایش آن غافل شویم. مبلمان اداری مناسب و با کیفیت، باید فضا را برای حرکت آزادانه فراهم کند، بدون آنکه فضای مورد نظر را شلوغ و پر ازدحام سازد.

 

کاربرد چند منظوره

مبلمان اداری نیز باید برای فعالیت‌های چندگانه و ذخیر‌ه‌سازی بیشتر مجهز باشد. اکثر مبلمان‌های مدرن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای بیشتری را در اختیار افراد قرار دهند. بدین شکل که فضایی جهت ذخیره‌سازی فایل‌ها و پوشه‌ها، کانالی برای نگهداری سی‌دی‌ها، کشویی برای حفظ کالاهای کوچک، قلم، دفترچه یادداشت‌ها و ورق‌های کاغذ، چاپگر، لپ‌تاپ، و غیره… ایجاد می‌کنند.

 

میز کامپیوتر

امروزه امکان این که بدون استفاده از رایانه کار کنیم، تقریباً بعید به نظر می‌رسد. بنابراین، هنگام انتخاب مبلمان اداری، باید به خاطر داشته باشید که فضای کافی در محل دفتر برای رایانه و تجهیزات آن وجود داشته باشد.

با توجه به نکات فوق، چنانچه مبلمان اداری مانند میز کامپیوتر و غیره را انتخاب کنید، مطمئنا چیزی را در راستای اهداف شرکتتان جلو برده اید و لذت بردن از محیط مورد نظرتان را در دفتر خود خواهید داشت.

جهت بررسی، مشاهده و خرید مبلمان اداری بینو با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶120186

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید