توسط: تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : مهمترین نکات در خرید میز مدیریتی چیست؟ برای اطلاع از ویژگی ها و قیمت میز مدیریتی لاکچری مدرن به چه فاکتورهایی باید دقت شود؟ وقتی مشتریان، همکاران، شرکا، رقبا و پرسنل اداری و سازمانی شما وارد دفتر می‌شوند، چگونه می‌توانید به آن‌ها این آگاهی را بدهید که کدام یک از کارمندانی که پشت میز‌ اداری خود هستند از رتبه‌ی سازمانی بالاتری برخوردار است؟ کدام یک از آن‌ها ریاست بخش را بر عهده دارد؟ یکی از ساده‌ترین راه حل‌ها میز مدیریتی است.

شما با خرید میز اداری می‌توانید به صورت واضح و نمایان و بدون هیچ گونه تابلوی نمایشی، فردی را که مشغول انجام وظایف بر پشت میز مدیریت است را به عنوان مدیر خود، بشناسانید.در خرید میز علاوه بر این که می‌بایست اصول خرید مبلمان اداری را رعایت نمود، نکات ویژه و حیاتی دیگر وجود دارد که در ادامه‌ی این گزارش آن‌ها را با یکدیگر مرور خواهیم کرد. میز مدیریت می‌بایست یک میز تحریر شیک، کاربردی، قابل اتکا و ارگونومیک باشد. خرید میز آن قدر مهم است که اکثریت شرکت‌های تولیدی و فروشنده‌ی مبلمان اداری تلاش خود را می‌کنند با طرح‌های جذاب و کاربردی، نظر مساعدت مدیران برای استفاده و خرید میز اداری تولیدی خود، ترغیب کنند.

نکات مهم در خرید میز مدیریتی

میز مدیریت در سبک ها، طراحی‌ها و با استفاده از مواد اولیه گوناگونی طراحی می‌شوند. انتخاب جنس و مواد اولیه و سبک طراحی قطعاً به عهده‌ی شماست. شما هنگام خرید میز اداری می‌بایست اقدام به بررسی انواع مختلف میز مدیریت کنید و پس از تطابق آن‌ها با آنچه که مد نظرتان است، اقدام به خرید میز اداری نمایید. اما چه خصوصیاتی در هنگام خرید میز اداری را می‌بایست مد نظر قرار دهید؟ تعدادی از این خصوصیات مهم را در ادامه مرور خواهیم کرد.

۱. فضای اداری

آنچه که در انتخاب و خرید میز  بسیار قابل اهمیت است، فضای در اختیار شماست. فضای اداری شما می‌تواند تعیین کننده‌ی اندازه‌ی میز مدیریت باشد، علاوه بر این می‌تواند در جا نمایی آن تاثیر بگذارد. پس پیش از هر گونه اقدامی جهت خرید میز ، بهتر است ابتدا اندازه‌ی حدودی که نظر دارید را در انتخاب و خرید میز مدیریت اعمال کنید. اندازه و جانمایی می تواند انتخاب شما را هدفمند کند.

۲. جنس مواد اولیه؛ خرید میز مدیریتی

یکی از عواملی که می‌تواند تاثیر به سزایی در خرید میز اداری و قیمت میز مدیریت بگذارد جنس مواد اولیه و نوع طراحی آن است. بهتر است قبل از خرید میز ، با مدیری که قصد استفاده از آن را دارد و قرار است به انجام امور خود پشت آن بنشیند، صحبت کنید و از دیدگاه او نسبت به طراحی و جنس میز مدیریت آگاه باشید. مدیر سازمان شما، فردی است که می‌خواهد پس از خرید میز اداری به استفاده از آن اقدام کند. راحتی، آسایش و آرامشی که اومد نظر دارد بر تمامی خصوصیات که شما مد نظر دارید می‌تواند ارجع باشد. جنس و نوع طراحی می‌تواند شما را به سمت طرح‌های نوین و مدرن و یا سنتی سوق بدهد. اعمال سلیقه‌ی مدیر در این‌جا بسیار مهم است زیرا اگر مطابق با سلایق او خرید میز اداری مدیریت صورت پذیرد، می‌تواند از نظر انگیزشی و بهبود عملکرد برای او بسیار موثر باشد.

۳. بودجه

خرید میز مدیریتی m1

آنچه که تجربه نشان می‌دهد، بودجه می‌تواند به شما یک مسیر مشخصی در جستجو، انتخاب و خرید میز اداری مدیریتی بدهد. مسیر مشخص به این معناست که، گزینه‌های غیر قابل خرید و قابل خرید شما مشخص می‌شود و تعداد انتخاب‌ها محدود. در میزان قیمت میز مدیریت، جنس مواد اولیه مورد استفاده، ظرافت در برش‌ها و نقطه جوش ها، ضمانت نامه، طراحی خاص و… می‌تواند از عناصر مهم و قابل تاثیر گذار باشد.

۴. ارگونومی میز مدیریت؛ خرید میز مدیریتی

تعداد فزاینده‌ای از آسیب‌ها از جمله ناراحتی در ناحیه گردن، کمر و شانه و درد عضلات و مفاصل وجود دارد که در نتیجه فضای کار با تنظیمات نامناسب ایجاد شده است. هر چقدر افراد زمان بیشتری را پشت میز بنشینید احتمال آسیب دیدگی بیشتر می‌شود. همان طور که می‌دانید کارکنان کسب و کار شما مدت زمان زیادی را پشت میز اداری خود سپری می‌کنند. از این رو هنگام خرید میز برای آن‌ها می‌بایست نکات ارگونومیک را نیز در نظر بگیریم، که در زیر به چند نکته از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 •  اگر مدیر شما از از سیستم‌های کامپیوتری استفاده می‌کند، می‌بایست فضای در اختیار او در میز متناسب با آن باشد.
 •  ارتفاع میز می‌تواند با توجه به وضعیت ظاهری مدیر شما انتخاب شود، اکثر میزهای مدیریت برای حد متوسط قد ساخته می‌شوند.
 • اما اگر مدیر شما از قد بلندتر و یا کوتاه‌تری برخوردار است می‌توانید پیش از خرید میز اداری اقدام به شخصی‌سازی طراحی نیز کنید.
 • فضای میز مدیریت بزرگ‌تر می‌تواند به مدیر شما آزادی عمل بیشتری را هدیه بدهد.
 • در طراحی‌های نوین میز مدیریت استفاده برای راحتی قرارگیری پاها انجام میگیرید از این رو فضای آزاد بیشتری به افراد می‌دهد.

مزایای خرید و قیمت میز مدیریتی لاکچری مدرن

در ادامه برخی از مزایای اصلی خرید میز مدیریت را برای شما ذکر خواهیم کرد.

 • خطر ابتلا به اختلالات اسکلتی-عضلانی را کاهش می‌دهد.
 •  با به حداقل رساندن آسیب‌ها مرخصی استعلاجی را کاهش می‌دهد.
 •  استرس کاربر را کاهش می‌دهد.
 • به مدیران کمک می‌کند تا تمرکز خود را حفظ کنند.
 • بهره وری را بهبود می‌بخشد.
 • تعامل در محل کار را افزایش می‌دهد.
 •  ترفند شناختن ارتفاع میز مناسب.

کلام پایانی

تمام این موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما نگارش شده است. در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن، خرید میز اداری مدیریتی در سازمان خود فکر می‌کنید، ما امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ها و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی آن‌ها را ذکر کرده و یا خواهیم گفت همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که سازمان شما از نظر خرید تجهیزات اداری نظیر صندلی اداری، خرید میز مدیریتی اداری و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب خرید و ورود به فروشگاه وجود دارد. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی داخلی دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید