توسط: تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

اگر به دنبال پارتیشن بندی دفتر هستید، مهم است که وقت خود را به دقت به همه گزینه های خود، نیازهای کارکنان و محدودیت های اعمال شده توسط محل کار را به طور کامل مورد توجه قرار دهید.

پس از همه، خرید پارتیشن اداری ارزان نیست، بنابراین شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که پول خود را می خواهید در جایی سرمایه گذاری کنید که برای شرکت شما مفید باشد.

در زیر نکاتی در این باره وجود دارد:

۱- خرید پارتیشن اداری بر اساس هدف مورد نظر:

پارتیشن بندی دفتر ساده به نظر می رسد، اما بسیاری از کسانی که اهداف خود را برنامه ریزی نکرده اند، این را نادرست می دانند، چرا؟

بسیاری از مردم تنها تصور جداسازی فضا را دارند بی آنکه بدانند هر فضا چه تعریفی برای خود دارد برای مثال فضای call center نیاز به دیوار هایی عایق و آگوستیک برای عدم بیرون رفتن صدا دارد.

پارتیشن اداری برای این منظور نمی تواند گزینه ای مناسب باشد.

۲- به خاطر داشته باشید که پارتیشن اداری قابل حذف است.

پارتیشن اداری قابل جدا شدن معمولا در یک کارخانه ساخته می شود و در محل نصب می شود و نیاز به گچ، گرد و غبار، سنگ شویی، نقاشی و غیره را ندارد.

این یک روش بسیار کارآمد برای جمع کردن یک فضای در یک زمان بسیار کوتاه است. این نیز به عنوان دارایی طبقه بندی می شود، بنابراین می توان آن را اجاره کرد و می توان آن را کاهش داد زیرا پارتیشن اداری ثابت نیست و قابل جابجایی است.

پارتیشن دو جداره ام دی اف -های گلس

۳- چه چیز دیگری نیاز دارید

هنگام طراحی مجدد دفتر شما چند سرویس دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود مانند تهویه مطبوع (به نام مکانیک)، خدمات آتش نشانی، روشنایی اضطراری و روشنایی خروجی.

همه این خدمات باید به نحوی هماهنگ باشند که در محل مناسب باشند و در تناسب با پارتیشن بندی شما باشد.

۴- سعی کنید بودجه خود را کمی انعطاف پذیر نگه دارید

در حالی که شما نباید بیرون بیایید و پول بیشتری خرج کنید تا بتوانید هزینه آن را بپردازید، مهم است که در مورد بودجه بخش دفتری اداری خود واقع بین باشید.

همچنین مهم است که به خاطر داشته باشید که ادعای قدیمی “شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید را دریافت می کنید” ، پارتیشن های ارزان قیمت کیفیت بالا ندارند و احتمالا به مدت طولانی به شما خدمت نمی کنند.

پس در جستجوی بهترین پارتیشن اداری برای دفتر خود باشید.
ما امیدواریم که شما ۵ راهنمایی را که در بالا ذکر شد را در هنگام طراحی مجدد پارتیشن بندی دفتر برای محل کار خود رعایت کنید.

مهم است که تمام نکات فوق را در هنگام تصمیم گیری نهایی خود حفظ کنید، زیرا این اطمینان حاصل خواهد کرد که پارتیشن های اداری یکی از بهترین نمونه های ایجاد پویایی در فضای اداری است.

آنها باعث افزایش تعامل و همکاری بین کارکنان و مشتریان می شود.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری و مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید