توسط: تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : چطور میز اداری بخریم؟ چگونه یک میز اداری مناسب انتخاب کنیم که به بالاترین میزان بهره وری دست یابیم؟ باید درگیر شروع دکوراسیون دفتر کار یا بازسازی و دکور دوباره آن باشید که بدانید خرید میز اداری مناسب چقدر مهم است. ولی با این همه گزینه موجود در بازار، واقعا خرید میز اداری کار ساده‌‎ای نیست. باید بدانید کدام گزینه مناسب شماست و با نیازهایتان تطابق دارد. قدم اول این است که اصلا بدانید چه گزینه‌هایی پیش روی شما هست و بعد دست به انتخاب بزنید. ما این گزینه‌ها را به سه دسته کلی  تقسیم می‌کنیم و جزئیات هر کدام را هم توضیح می‌دهیم تا خرید میز اداری برای شما بیش از پیش راحت شود.

شکل میز اداری؛ چطور میز اداری بخریم

خرید میز اداری شاید نهایتا خیلی سخت نباشد؛ ولی مهمترین چیز این است که میز انتخابی شما به دفترتان بیاید. فرقی نمی‌کند در مرحله شروع دکوراسیون دفتر کار خود باشید یا دکور دوباره؛ در هر صورت باید نیازهای خود را دقیقا بشناسید. اگر میزی که خریده‌اید، زیادی بزرگ باشد، خرید میز اداری شما حیف و میل کردن پولتان خواهد شد! چون ممکن است حتی در فضای موجودتان هم جا نشود.

چطور میز اداری بخریم ؟ از آن طرف، اگر میز اداری شما کوچکتر از حد استاندارد هم باشد، باز هم باعث می‌شود نتوانید از همه ظرفیت‌های موجود خود استفاده کنید. خرید میز اداری مستطیلی یکی از رایج‌ترین و محبوب‌‌ترین گزینه‌های خریداران است. این میز تقریبا به هر کاری می‌آید و سطح صاف و مستقیمی هم دارد. بیشتر خریداران ترجیح می‌دهند با همین مدل میز اداری بازی کنند تا اینکه کلا شکل آن را تغییر بدهند. با این حال، گزینه‌های مختلف خرید میز اداری قاعدتا به همین ها محدود نمی‌ماند.

پایه‌های میز اداری

چطور میز اداری بخریم m2

چطور میز اداری بخریم ؟ چیزی که به شدت روی ظاهر دفتر کار شما تاثیرگذار است، همین اندازه و مدل میز اداری است که می‌خرید. البته که دستتان برای خرید میز اداری باز است و هر کدام از این گزینه‌ها مزایا و معایب خود را دارند. پایه‌های بازویی (کانتی‌لِور)  انتخابی مستحکم در زمینه خرید میز اداری هستند. مزیت اصلی آن‌ها این است که جا برای حرکت پا زیر میز زیاد باقی می‌گذارند. می‌تواند به صورت تکی یا دوتایی استفاده شود و فریم ظریفی بسازد که خیلی هم شفاف و چشمگیر است. بعضی میزها که می‌توانند بنا بر نیازهایی که دارید در لیست خرید میز اداری شما قرار بگیرند، یک ویژگی خیلی بامزه دارند: ارتفاع آن‌ها قابل تنظیم است. همین باعث می‌شود بتوانید به تناسب مدل نشستنتان آن را تنظیم کنید و واضح است که این کار برای سلامتی شما مفید خواهد بود.

امکانات نگهداری؛ چطور میز اداری بخریم

در خرید میز اداری باید به هر دو فاکتور جذابیت و عملکرد آن توجه شود. علاوه بر این کارکنان مایل هستند میزشان بخاطر حجم زیاد کاری که دارند، همیشه مرتب و منظم باشد. یک راه‌حل این است که میز اداری انتخابی شما کشو و کمد داشته باشد یا مثلا جای بایگانی و جای موبایل. کشوها به بدنه میز جوش داده شده‌اند.

جمع‌آوری کابل‌ها

چطور میز اداری بخریم ؟ یکی از جدیدترین پیشرفت‌های رخ داده در زمینه امکانات میز اداری امکان جمع‌آوری کابل‌ها و سیم‌هاست. در واقع کار آن‌ها این است که از بالا تا پایین روی پایه‌های میز جمع کنند. مزیت آن هم که مشخص است: سیم‌ها و کابل‌ها مرتب می‌شوند و از زیر دست و پا جمع می‌شوند و نهایتا فضای دفتر کار به طور کلی خلوت‌تر می‌شود که هم به نفع کارکنان است و هم ارباب رجوع و مشتریان.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید