توسط: تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۴۰۳ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : برترین انواع میز پیشخوان مدرن کدامند و دارای چه ویژگی هایی می باشند؟ برای اطلاع از قیمت و خرید میز کانتر جدید به چه فاکتورهایی باید دقت کنیم؟ اولین تصویری که مشتری یا مراجعه‌کننده هنگام ورود به فضای اداری شما می‌بیند، میز کانتر است. طراحی داخلی فضای اداری از بخش پذیرش شروع می‌شود و نقش بسیار مهمی در ایجاد اولین برداشت مشتریان دارد. میز کانتر نقطه‌ای است که مهمانان بیشترین تعامل را با آن دارند، به خصوص برای گرفتن پاسخ پرسش‌هایشان و هماهنگی قرار ملاقات‌ها.

کانتر پذیرش مدرن تم کلی فضای شما را تعیین می‌کند و نوعی تابلویی از سبک کسب و کار شماست. میزهای کانتر، معمولا با آثار هنری دلپذیر، نورپردازی گرم و پالت رنگی زیبا تزیین می‌شوند. حالا برای داشتن یک فضای پذیرش استثنایی، باید به انتخاب میز کانتر مدرن فکر کنید. و با تنوع دادن در رنگ‌بندی و متریال مورد استفاده می‌توان میز کانتر را میز اداری خاص و زیبایی تبدیل کرد. در این مقاله، به معرفی هشت مدل برتر از میزهای کانتر مدرن می‌پردازیم، تا شما را در انتخاب بهترین گزینه برای فضای پذیرشتان یاری کنیم.

اهمیت انتخاب انواع میز پیشخوان مدرن

میز کانتر اولین نقطه ارتباط مشتریان  و مراجعین با شرکت شماست و می‌تواند تأثیر زیادی بر نحوه درک و برداشت آن‌ها از کسب‌وکار شما داشته باشد. یک میز کانتر اداری مناسب نه تنها به بهبود ظاهر کلی فضای کسب و کار کمک می‌کند، بلکه کارایی و بهره‌وری کارکنان واحد پذیرش را نیز افزایش می‌دهد. در نتیجه، انتخاب میز کانتر مناسب می‌تواند به افزایش رضایت مشتریان و بهبود تجربه آن‌ها کمک کند.

نکات کلیدی در انتخاب انواع میز پیشخوان مدرن

در انتخاب میز پذیرش باید چند نکته کلیدی را در نظر گرفت که مهمترین آنها عبارتند از:

 • اندازه و فضای مورد استفاده برای میز کانتر : ابعاد میز کانتر باید با فضای موجود در محیط اداری هماهنگ باشد تا از ایجاد تنگی و ازدحام در فضای پذیرش جلوگیری کند.
 • طراحی و ظاهر: طراحی میز کانتر باید با سبک کاری و دکوراسیون کلی شرکت، مطب یا هر فضای کاری دیگر هماهنگ باشد.
 • کاربردی بودن: میز کانتر باید فضای کافی برای نگهداری مدارک و پرونده‌ها، کامپیوتر و سایر ملزومات و تجهیزات اداری را داشته باشد و به گونه‌ای طراحی شود تا کارکنان واحد پذیرش اعم از منشی، مسئول دفتر و یا هر پرسنل دیگری بتوانند به راحتی و بدون کلافگی از آن استفاده کنند.
 • دوام و کیفیت: انتخاب متریال با کیفیت و مقاوم به طول عمر میز و کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند.
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش: انتخاب یک شرکت معتبر و با تجربه برای خرید میز کانتر، باعث وجود اطمینان از این موضوع می‌شود که در صورت بروز مشکل یا نیاز به خدمات پس از فروش، در کنار شما خواهند بود. پشتیبانی و خدمات پس از فروش موثر می‌توانند به حل مشکلات سریع‌تر و بهبود تجربه شما در زمینه استفاده از محصول کمک کنند.

انواع میز پیشخوان مدرن

در ادامه کارشناسان ما در مبلمان اداری بینو به معرفی ۸ مدل میز کانتر اداری مدرن که می‌توانند به خوبی فضای اداری شما را تجهیز کرده و با دکوراسیون داخلی شما هماهنگ شوند، پرداخته اند تا شما را با جزئیات بیشتر آشنا نمایند. این مدل ها عبارتند از:

 • میز پیشخوان با کانتر شیشه ای
 • میز کانتر منحنی شکی
 • میز کانتر ساده با پانل‌های برجسته
 • میزهای کانتر دایره‌ای
 • میز کانتر ژئومتریک
 • میز کانتر ترکیبی
 • میز کانتر L شکل
 • میز کانتر بسته

۱. میز پذیرش با کانتر شیشه‌ای

انواع میز پیشخوان مدرن m2

میز پذیرش با کانتر شیشه‌ای ممکن است ساده به نظر برسد، اما جذابیت آن به همین سادگی است. این مدل میز کانتر دارای فضای کافی برای بایگانی  مانند کشو و فایلینگ اداری و همچنین سطحی برای پر کردن فرم‌ها و پرونده‌ها توسط مشتریان و مراجعین است. این میز به فضای شما ظاهر مدرنی می‌بخشد و به علت بی رنگ بودن شیشه می‌تواند با انواع دکوراسیون داخلی و طرح‌های رنگی ترکیب شود. رویه‌های شیشه‌ای مات یا پانل‌های شیشه‌ای رنگی می‌توانند میز را از سادگی دربیاورند.

۲. میز کانتر منحنی شکی؛ انواع میز پیشخوان مدرن

انواع میز پیشخوان مدرن m3

اگر به دنبال یک میز کانتر مدرن هستید، سبک منحنی یا کرو ( (curve گزینه‌ی مناسبی است. می‌توانید یک میز کانتر منحنی انتخاب کنید تا اثر آرام‌بخش و خلاقانه‌ای در دفترتان ایجاد شود. این مدل میزهای کانتر معمولا برای دو منشی مناسب هستند و می‌توانند با یک فلاورباکس یا گلدان ظاهر خود را تکمیل کنند. البته نکته مهم در استفاده از این مدل میزها این است که میز کانتر منحنی معمولا به فضای بزرگ‌تری نسبت به سایر مدل‌های میز کانتر احتیاج دارد.

۳. میز کانتر ساده با پانل‌های برجسته

انواع میز پیشخوان مدرن m4

زیبایی همیشه در سادگی است. میزهای کانتر تخت سفید(یا هر رنگ خنثی دیگری) با کتیبه‌ی برجسته جانبی یا جلویی تعریف دقیقی از شیک بودن را به فضای پذیرش می‌بخشند. می‌توانید با اضافه کردن نورپردازی زیر و اطراف پانل‌ها، جلوه‌ای زیباتر و خاص‌تر به میز کانتر بدهید. برای این کتیبه‌ها بهتر است از رنگ‌های برندتان استفاده کنید تا از مزایای ارتقای برندینگ سازمان با استفاده از طراحی داخلی هوشمندانه استفاده کنید.

۴. میزهای کانتر دایره‌ای؛ انواع میز پیشخوان مدرن

انواع میز پیشخوان مدرن m5

یکی دیگر از میزهای کانتر مدرن، میز کانتر دایره‌ای است. این میز گزینه‌ای نسبتا کم جا و در عین حال شیک است. میزهای دایره‌ای دارای ویژگی‌ای هستند که حس گرما و راحتی را به فضا اضافه می‌کنند و می‌توانند در صورت ترکیب شدن با رنگ‎‌های گرم و طرح چوب در تلفیق با  فضای پذیرش مدرن حس توجه به طبیعت را همراه آورند. این میزها در فضاهای اداری که دارای پنجره‌های بزرگ و نور طبیعی فراوان هستند، فوق‌العاده‌ به نظر می‌رسند.

۵. میز کانتر ژئومتریک

انواع میز پیشخوان مدرن m6

میزهای پذیرش با پانل‌های جلویی هندسی ( ژتومتریک) گزینه‌ای جذاب برای دفاتر مهندسی و صنعتی مدرن هستند. در فروشگاه مبلمان اداری بینو می‌توانید میزهای کانتر اداری با طرح‌های ژئومتریک را سفارش دهید. اگرچه این میزها ظاهر پیچیده و گرانی دارند اما تاثیرگذاری بالایی که به همراه می‌آورند به ریسک انتخابشان میارزد.

۶. میز کانتر ترکیبی؛ انواع میز پیشخوان مدرن

انواع میز پیشخوان مدرن m7

میزهای کانتری که ترکیبی از چند متریال اصلی باشند بسیار جذاب هستند. برای داشتن میز کانتری مدرن ترکیبی از ام دی اف و شیشه و یا شیشه و فلز می‌تواند برگ برنده باشد، تکرار این ترکیب در سایر میزهای اداری کلیت سبک دکوراسیون را مدرن می‌سازد.

۷. میز کانتر L شکل

انواع میز پیشخوان مدرن m8

میزهای کانتر به شکل L همیشه مد هستند و به طرز فوق‌العاده‌ای در هر فضای اداری جای می‌گیرند. میزهای پذیرش مدرن به شکل L با ترکیبی از متریال مختلف ارائه می‌شوند. با اضافه کردن یک گیاه آپارتمانی به این میزهای اداری ، یک میز ساده و ارزان به شکل L می‌تواند بسیار جذاب و خوشایند به نظر برسد.

۸. میز کانتر بسته؛ انواع میز پیشخوان مدرن

انواع میز پیشخوان مدرن m9

یک میز کانتر مدرن که دارای یک درب است ، قطعاً یک قطعه مبلمان اداری بسیار خاص و جذاب خواهد بود. این مدل از میز کانتر برای سازمان‌هایی که شلوفی غیر قابل کنترلی دارند، مانند بیمارستان‌ها و یا اداراتی با تعداد بالای مراجعین بسیار مناسب است، این موضوع باعث می‌شود که پذیرش‌گر یا رسپشن فضای امن و راحتی داشته باشد و بتواند با آرامش به مراجیعین کسب و کار شما خدمت رسانی کند.

آمیختن فضای اداری با شخصیت و هویت یک برند امری ضروری است  و هیچ چیز بهتر از یک میز کانتر مدرن نمی‌تواند آغازگر این اتفاق باشد. چندین پلتفرم و روش برای یافتن یک میز کانتر مناسب وجود دارد، اما پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان شرکت بینو است تا ضمن استفاده از مشاوره دقیق و رایگان تیم طراحان ما بتوانید مناسب‌ترین میز کانتر مدرن را متناسب با نیازمندی‌ها و بودجه‌تان انتخاب کنید.

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم به اهمیت انتخاب انواع میز پیشخوان مدرن برای فضای اداری بپردازیم، زیرا اولین تصویری که مشتری یا مراجعه‌کننده می‌بیند، تأثیر زیادی بر برداشت آن‌ها از کسب‌وکار شما دارد. طراحی داخلی فضای اداری از بخش پذیرش شروع می‌شود و میز کانتر نقشی اساسی در ایجاد یک تجربه دلچسب در نحوه پذیرایی از مراجعه کننده دارد. میزهای کانتر مدرن مانند سایر تجهیزات اداری مثل میز کنفرانس نه تنها به زیبایی و جذابیت فضای اداری کمک می‌کنند، بلکه کارایی و بهره‌وری کارکنان واحد پذیرش را نیز افزایش می‌دهند.

این مقاله با معرفی ۸ مدل برتر میز کانتر مدرن، از میزهای شیشه‌ای و منحنی گرفته تا میزهای ترکیبی و دایره‌ای، به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را برای فضای پذیرش خود داشته باشید. با در نظر گرفتن نکات کلیدی مانند اندازه، طراحی، کاربردی بودن، دوام و خدمات پس از فروش، می‌توانید میزی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی، پاسخگوی تمامی نیازهای اداری شما باشد. شرکت بینو با ارائه مشاوره تخصصی و محصولات باکیفیت، گزینه‌ای عالی برای خرید میز کانتر مدرن شماست.

پرسش‌های متداول

۱. چه نوع میزهای کانتر مدرنی می‌توانند به بهبود بهره‌وری کارکنان کمک کنند؟

میزهای کانتر مدرن با طراحی‌های متنوع و کاربردی می‌توانند به بهبود تجربه مشتریان و افزایش بهره‌وری کارکنان کمک کنند. به عنوان مثال، میزهای پذیرش با کانتر شیشه‌ای که فضای کافی برای بایگانی و فرم‌های مشتریان دارند، محیطی مرتب و جذاب ایجاد می‌کنند.

۲. چگونه می‌توان میز کانتر مدرن برای فضای پذیرش انتخاب کرد؟

برای انتخاب یک میز کانتر مدرن مناسب برای فضای پذیرش، باید چندین عامل مهم را در نظر گرفت. ابتدا ابعاد و فضای موجود باید بررسی شود تا میز کانتر باعث از بین بردن تناسب فضاها نشود. سپس طراحی و ظاهر میز باید با دکوراسیون و سبک کاری شرکت هماهنگ باشد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید