توسط: تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : مهمترین نکات درخرید مبلمان اداری چیست؟ برای خرید تجهیزات اداری از فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری به چه المانهایی باید توجه کنیم؟ هنگام راه اندازی و اداره یک دفتر ، مبلمان اداری مورد استفاده برای فضای کاری کارمندان معمولاً در لیست اولویت ها نیست. با این حال ، طراحی دفتر می تواند یک کلید قدرتمند برای موفقیت باشد. اما این مورد  در اکثر موارد توسط مدیران در نظر گرفته نمی شود.  شاید باور پذیر نباشد اما کارمندان در فضای مخصوص اداری که شیک، مدرن و زیبا باشد می توانند بهره وری بیشتری داشته باشند. و این بهتره وری به سود دهی بیشتر سازمان نیز منجر می شود. علاوه بر این طراحی دکوراسیون داخلی در محیط اداری نیز در القای این حس کمک شایانی خواهد کرد. چیدمان درست و ایجاد فضای تعاملی می تواند فضا را برای بهره وری و افزایش شادمانی و رضایت کارمندان کمک کند.

مهمترین نکات در خرید مبلمان اداری

ما در ادامه ی این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که در هنگام خرید مبل اداری می بایست به چه موضوعاتی توجه کنیم. همان طور که می دانید در حال حاضر تنوع تولیدکنندگان و تنوع در اجناس مسبب شده است تعداد زیادی از مبلمان اداری در فروشگاه ها موجود باشد. از این رو فرآیند خرید بسیار سخت تر از گذشته است. اما در خرید مبل اداری می بایست به چه نکاتی بیشتر توجه کنیم؟ کدام عوامل می توانند بیشترین تاثیر را در فرآیند تهیه مبلمان اداری بگذارند؟ خرید مبل اداری به چه عواملی بستگی دارد؟ ما در این مقاله به بررسی پاسخ های این سوالات به تفصیل خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

۱. تعیین بودجه در خرید مبلمان اداری

اولین عامل در هر خرید قیمت است. خرید مبل اداری برای فای اداری می تواند هزینه ی زیادی داشته باشد. از این رو بهتر است پیش از خرید  فضای خود را به خوبی بشناسید. تخمین و شناخت فضا به شما کمک می کند که بدانید چه مقدار و چه تعداد مبلمان  اداری و سایر تجهیزات اداری را نیاز دارید. البته در همین حین می بایست به این نکته توجه کنید که سازمان چه میزان بودجه برای شما در نظر گرفته است؟ چه میزان برای مبلمان اداری دارید؟ چه میزان برای صندلی اداری خرج خواهید کرد؟ میز اداری چطور؟

۲. مبلمان اداری نمادی از سازمان شما

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که تعداد بازدید کنندگان شما در سازمانتان به چه میزان است؟ آیا بازدیدکننده ی همیشگی دارید؟ آنها شما را با چه دکوری میشناسند؟ رنگ سازمانی شما را در خاطر دارند؟ اگر به پاسخ این سوالات فکر کنیم، به راحتی متوجه خواهیم شد که مبلمان اداری جزو تاثیر گذارترین بخش های هر سازمان بر مشتریان و بازدیدکنندگان است. به همین خاطر شما می بایست نشان دهید که فضای اداری و سازمانی شما بهترین و اولین مکان برای جلب رضایت مشتری است.

جالب اینجاست که نتایج نشان می دهد که اگر مبلمان اداری مورد استفاده در دفاتر شما ظاهری کهنه، قدیمی و غیر اصولی داشته باشند، آن ها نمی توانند ارتباط موثری را با فضای اداری شما برقرار کنند و ترجیح می دهند در آن فضا نباشند. به همین خاطر شما می بایست این موضوع را در نظر بگیرید که هنگام خرید مبلمان اداری تاثیرات آن به مشتری خود را به خاطر داشته باشید. سبک و نوع مبلمان ادرای خریداری شده قطعا  می بایست با فضا و نوع کاری شما نیز مطابقت داشته باشد.

۳. رعایت استاندارد در خرید صندلی اداری

خرید مبلمان اداری m2

وقتی می خواهید صندلی اداری را خرید کنید، می بایست زمان زیادی را صرف خرید صندلی اداری صرف کنید. صندلی اداری این اجازه را به کارمندان می دهد که مدت زمان بیشتری را بر روی آن بنشینند. احساس خستگی و کاهش انرژی در آن ها کمتر باشد. سلامتی آن ها حفظ شود و احساس خوشایند راحتی و آرامش در میان آن ها وجود داشته باشد. خرید صندلی اداری یک سرمایه گذاری است. به این خاطر که شما با خرید صندلی مناسب از بیماری کارمندان و به خطر افتادن عضلات کمر، گردن و … جلوگیری می کنید. در نتیجه کارمندان شما کمتر به مرخصی پزشکی خواهند رفت. حضور مداوم و با صلابت آن ها پیشرفت درکار را برای سازمان شما در پی خواهد داشت.

۴. طراحی دفتر کار؛ خرید مبلمان اداری

تا همین چند سال پیش پارتیشن ها  دیوارها اتاق های محبوس و تنگ و تاریک را برای کارمندان می ساخند که می بایست در آن به کار بپردازند. اما امروز موضوع این گونه نیست. در چند سال اخیر فضای اداری به سمتی رفته است که راحتی افراد بیش از پیش اهمیت دارد. وجود حدود چهار نسل در سازمان ها، فضای کار را به سمتی می برد که رضایت جمعی و تعامل در آن برقرار باشد. فضای اداری باز به همین خاطر در این روزها و سال ها بیتشر مورد توجه سات. کارمندان فضای بهتر و زیادتری برای جابه جایی و گفت و گو با یکدیگر دارند. آن ها می توانند به موضوعات مختلف با همفکری و همکاری یکدیگر بپردازند. از همین رو می بایست پسش از خرید تجهیزات فضای اداری به این موضوع فکر کنید که فضای اداری شما متناسب با چه سبکی از مبلمان اداری است.

۵. انتخاب صحیح مبلمان اداری

شما در هنگام خرید مبل اداری می بایست پیش از پرداخت قیمت به چند موضوع دیگر فکر کنید: سبک، راحتی، دوام و عملکرد. هرکدام این موضوعات می توانند با توجه به فضایی که شما برای سازمان خود در نظر گرفته اید بیشتر مورد اهمیت باشند. در نتیجه اولویت قرار دادن هر کدام می تواند بر قیمت نهایی که پرداخت می کنید موثر باشد.

۶. وجود امکانات جانبی

در اکثر موارد زمانی که صحبت از مبلمان اداری می شود، صندلی اداری، میز اداری، کتابخانه اداری و میز کانتر اداری در نظر می آید اما آیا این ها کافی هستند؟ مشخصا در حال حاضر می توان به این سوال قاطعانه پاسخ داد؛ خیر. هم اکنون در اکثر سازمان ها چهار نسل به صورت همزمان در حال کار هستند و از این رو ایجاد فضایی تعاملی ضروری است. به این خاطر استفاده از فضای کار باز و ساخت کافه، فضای استراحت و اتاق بازی نیز به طراحی ساختمان اداری افزوده شده است.

۷. تهیه مبلمان اداری از مراکز معتبر

تولید کنندگان مبلمان اداری بسیاری در این زمینه و صنعت مشغول به کار هستند اما تنها یکی از ان ها می تواند کار شما را به خوبی انجام دهد. در تمام مدت خرید مبلمان اداری به این موضوع فکر کنید که او را پیدا کنید، زیرا او همان ابزار و دکوراسیونی را که شما می خواهید تولید می کند. شاید زمان زیادی را در جستجوی او باشید اما مطمئن باشید که نتیجه ی حاصل می تواند تمام افراد را نسبت به آنچه در فضای اداری شما به عنوان تجهیزات و مبلمان اداری وجود دارد را به وجود آورد.

کلام پایانی

تمام این موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما به نگارش درآمده است. در نهایت اگر به خرید و طراحی دکوراسیون داخلی و خرید مبلمان اداری مدرن در سازمان خود فکر می‌کنید، امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ نوشتار و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی ذکر شده‌اند و یا در ادامه خواهیم گفت، همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که محیط کاری شما از نظر مبلمان اداری نظیر میز کار اداری، صندلی اداری، صندلی کنفرانس، میز اداری دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب جهت ورود به فروشگاه فرا رسیده است. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی‌های دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید