[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

پارتیشن لوکس و دکوراتیو

[/vc_column_text][vc_column_text]

 

پارتیشن لوکس و دکوراتیو چیست؟ چرا باید پارتیشن لوکس و دکوراتیو را خریداری کنیم؟
پارتیشن لوکس و دکوراتیو به ما در زیباتر کردن محیط‎های اداری و خانگی کمک شایانی می‎کند. همانگونه که از نامش پیداست، واژه “دکوراتیو” به معنای چیزی برای زیبایی و زینت بخشیدن است. پس باید چنین بیان کرد که این پارتیشن‎ها بیشتر بر جنبه ‎های زیبایی فضا تاکید دارند. به موجب این در کنار زیبایی این پارتیشن‎های ماهیت جداسازی فضا را بر عهده دارند. آنها به طور مستقل هر فضا را به شکلی منحصر به فرد با ویژگی خود تقسیم می‎کند. این فضا ممکن است فضایی برای جلسات باشد، یا برای زمانی برای استراحت تبدیل شود. این پارتیشن‎ها برای بسیاری از محیط‎های کاری، خانگی، تجاری مورد استفاده قرار می‎گیرند. در این مقاله ما درباره پارتیشن لوکس و دکوراتیو بیشتر مطالب را جهت برخورداری از خریدی مطمئن بیان می‎داریم.

چرا باید پارتیشن دکوراتیو بخریم؟

هنگامی که شما نیاز به تقسیم فضا در خانه و دیگر محیط‎های خود دارید، ابتدا باید کمی درباره معماری داخلی بدانید. پارتیشن راهی هوشمند برای ایجاد جدایی فضایی بدون هزینه اضافی ساخت دیوارهاست. پارتیشن لوکس و دکوراتیو همچنین می‎تواند راه حل‎های موقت را ارائه دهد، جایی که پیکربندی را می‎توان در هر زمانی که نیاز به تغییرات در چیدمان فضا بود، تغییر دهند.

خرید پارتیشن در واقع همین ماهیت ایجاد فضاهای جدید در زمان کوتاه را دارد. به ویژه اگر آن پاریتشن، دکوراتیو باشد. ویژگی مهم آن کاربرد در همه قسمت‎های خانه و محیط های کاری است. شما می توانید از آن برای ایجاد فضای نشیمن یا ناهارخوری استفاده کنید.

فضایی را که می خواهید تقسیم کنید را به خوبی بشناسید!

در صورت تمایل برای تقسیم یک منطقه موجود، ابتدا باید فضای مورد نیاز را تقسیم کنید. آنچه شما باید به دنبال آن باشید شامل ستون‎ها، مکان‎هایی است که در آن نور طبیعی، پنجره‎ها و هرگونه موانعی دیگر است که می‎تواند عملیات یا نصب پارتیشن لوکس و دکوراتیو را قطع کند.

اطمینان حاصل کنید که این منطقه دارای تمام مواد مورد نیاز برای فعالیت‎هایی است که در آنجا انجام می‎شود. قبل از انجام کار، به سادگی ایستاده و نگاه کنید. آیا نور کافی است؟ آیا گرمای کافی وجود دارد؟ تهویه چیست؟ آیا برق قابل دسترسی است؟ اگر هر یک از این نیازها برآورده نشوند، ممکن است مجبور شوید برخی خدمات مکانیکی را مجددا اعمال کنید.

تعیین پشتیبانی ضروری

 پارتیشن لوکس و دکوراتیو اغلب نیاز به فضاسازی مناسب دارند، زیرا چیدمان غلط باعث کاهش بهره‎وری می‎شود و می‎توانند تنها به شلوغ کردن فضا و ایجاد عملکردی بی‎هویت شوند.

پس بهتر است این مورد را به کارشناس طراحی داخلی بسپارید، مبلمان اداری بینو bayno با سابقه بلند در طراحی، ساخت و اجرا انواع پارتیشن‎ لوکس و دکوراتیو برای محیط‎های گوناگون، توانسته در راستای خواسته‎های مختلف مشتریان خود قرار گیرد. جهت سفارش هر گونه خدمات با ما تماس بگیرید.

در این راستا لازم است پرسش هایی را برای خود ایجاد کنید:

  • تعیین جایگاه قرار گیری پارتیشن و ماهیت استفاده از آن.
  • فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید.
  • تعداد پارتیشن‎های مورد نیاز را تعیین کنید.
  • بعد، تعداد پارتیشن‎هایی را که نیاز دارید اندازه‎گیری کنید.
  • فعالیت‎های اتاق را در نظر بگیرید.

فعالیت‎ها تعیین‎کننده نیازهای طراحی است. برای مثال، نیازهای طراحی یک فضای مطالعه بسیار متفاوت از آنچه برای یک اتاق گروهی مورد نیاز است. بنابراین، رأی‎گیری های صوتی بالاتر برای پارتیشن‎های با قیمت بالا انجام می‎شود.

فضای ذخیره سازی را در نظر بگیرید

در هنگام انتخاب پارتیشن لوکس دکوراتیو هنگام پیکربندی فضا، ذخیره‎سازی را در نظر بگیرید. به عبارت دیگر، برنامه‎ریزی کنید که در آن شما می‎خواهید پارتیش های خود را زمانی که استفاده نمی‎کنید ذخیره کنید. اگر فضای کافی در اتاق وجود نداشته باشد، همیشه می‎توانید به اتاق دیگری منتقل کنید. پانل‎ها همچنین می‎توانند به صورت موازی با دیوار قرار گیرند. یا آنها می‎توانند قابلیت حمع شدگی نیز داشته باشند.

درباره نیازهای خاصی فکر کنید

اگر شما قصد دارید پانل‎های خود را در محیط قرار دهید ، تصمیم بگیرید که رنگ‎ها و طراحی را که با اتاق شما مناسب می‎باشد را انتخاب کنید. مقدار بودجه و سبک خانه و محیط کاری نیز بسیار مهم است. پارتیشن لوکس و دکوراتیو مدرن شیشه‎ای برای محیط‎های مدرن و پارتیشن‎های چوبی با طراحی های ویژه و تزیینی در محیط‎های سنتی به خصوص خانه‎ها باید مورد استفاده قرار گیرد.

اگر این پارتیشن برای اتاق کودک یا هر فضای دیگری مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است بخواهید پارتیشن‎هایی را که برای این هدف خاص تعیین شده‎اند را در نظر بگیرید. بررسی نیازها گام نخست هرگونه انتخاب و در امتداد آن خرید مطمئن است.

آیا شما نیاز به پارتیشن لوکس و دکوراتیو دارید؟

قبل از اینکه زمان و پول خود را بر روی پارتیشن‎ها سرمایه گذاری کنید، همیشه مطمئن شوید که آن را برای چه نیازهایی می‎خواهید، نیازهای کاربردی و زیبایی هر کدام می‎تواند انتخاب درخور توجهی باشد.

مقدار بودجه خود را نیز مشخص کنید، این نوع از پارتیشن‎ها در انواع و اشکال گوناگون از چوب، شیشه، PVC و مدل‎های ترکیبی ساخته می‎شوند و هر کدام طراحی و شیوه‎های نصب متفاوتی را دارند. پس تنظیم مقدار هزینه پرداختی و تعیین آن بر اساس نیازها می‎تواند منجر به انتخابی مناسب و عدم پشیمانی در آینده شود.

حرف آخر

گزینه‎های مختلفی برای پارتیشن‎بندی وجود دارد. اما ملاحظات مهم که در بالا گفته شد را باید در نظر گرفت. اگر شما به خوبی برنامه‎ریزی کنید و گزینه‎های خود را بدانید، پارتیشن‎های دکوراتیو می‎توانند علاوه بر خانه، برای هر فضای دیگری نیز مناسب باشند. اطلاعات فوق باید به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که آیا این پارتیشن‎ها مناسب شما هستند یا خیر.

جهت اطلاع از نحوه فروش انواع پارتیشن لوکس و دکوراتیو می‎توانید با مبلمان بینو bayno و بررسی لیست قیمت تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ - (۱۰ امتیاز)
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][us_gallery ids=”5913,5963,7842,7843,7845,7846,6068,7844,6134,8872,6791,6792,6793,6794,8873,6795,6796,6797,6798,8869,6799,6816,8871,6817,6818,6819,8868,8870″ layout=”masonry” columns=”5″ indents=”1″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید