توسط: تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]انتخاب میز اداری مهم است. هنگامی که محیط مناسب را در محل کار ایجاد می کنید، میز مناسب راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. شما همچنین در مورد مشتریان احساس خوبی خواهید داشت.
خرید میز اداری ساده بسیار مهم است. شما نیاز به یک مکان راحت برای کار دارید، و همچنین فضایی که شما آن را سازماندهی خواهید کرد.
مقدار مناسب فضا
یک میز که بیش از حد بزرگ و کوچک ممکن است مناسب نباشد. اگر بیش از حد بزرگ است، شما در نهایت به گسترش فضای بیشتر نیاز دارید . این نیز به عنوان مانعی بین شما و دیگران عمل می کند (رفت و آمد و فضای آزاد را از بین می برد).
از سوی دیگر، اگر میز خیلی کوچک است، شما مجبور به داشتن فضای کمتر بر روی میز و تراکم وسائل خود خواهید شد. بدتر اینکه، شما مجبورید در چنین اندازه ای کار کنید، که می تواند منجر به آسیب های شدید بدنی شود. هرگز یک میز که کوچکتر از ۲۰ اینچ و ۲۴ اینچ است را خریداری نکنید.
یک مکان برای همه چیز
سازماندهی کلید اساسی نظم در یک فضای اداری است. بنابراین، هنگام خرید یک میز، اطمینان حاصل کنید که فضای ذخیره سازی کافی در طراحی موجود است. هنوز هم یک ایده خوب است که یک میز با یک یا چندین کشو خریداری کنید. کشوهای لوازم التحریر هنوز هم بسیار مفید هستند. میز های اداری ساده به طور کلی دارای یک کشو قفل دار هستند.
سبکی مناسب
مهم نیست که در مورد سبک به مصالحه برسیم. شما سال ها است میز خود را دارید، بنابراین شما می خواهید آن با دکوراسیون شما در هماهنگی باشد، پس این فکر کاملا درست است. رنگ و سبک میز را مورد توجه قرار دهید، بعضی میزها کلاسیک هستند و برخی دیگر مدرن.

حتما بخوانید: بهترین میز اداری
تمیز نگه داشتن آن
میز شیشه ای به نظر عالی می رسد، اما اگر شما شرکتی دارید میزها زود به زود کثیف می شوند و غبار بر روی آن ها می نشیند، تمیز نگه داشتن آن امری ضروری است. میزهای شیشه ای در کنار زیبایی باعث نمایان شدن بیشتر کثیفی و ایجاد حسیاسیت برای صاحب آن می شود. در این بین میزهای چوبی و فلزی گزینه های بهتری هستند.
برای انتخاب یک میز ساده به غیر از موارد بیان شده در بالا باید به کیفیت و دوام آن نیز توجه کنید. میزهای ساده به طور کلی در اشکال و طراحی های ساده ای به بازار عرضه می شوند و دارای قیمت های پایین تری نیز هستند.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از لیست قیمت مبلمان اداری، مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع میز اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com%2F%25D9%2585%25DB%258C%25D8%25B2-%25D8%25A7%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید