توسط: تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : مبلمان اداری راحت چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ برای خرید انواع مبل اداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ آیا قصد دارید شرکت خود را راه‌ اندازی کنید؟ آیا فکر کرده‌اید که برای این کار، نیاز به مبلمان اداری دارید؟ آیا می‌خواهید بدانید چه نوع مبلمان اداری برای فضای کاری شما بهتر و راحت‌تر است؟ اگر پاسخ شما به سوالات بالا، مثبت است، پس یک تصمیم بزرگ در سر دارید!

مبلمان اداری راحت

خرید مبلمان اداری نظیر میز، صندلی، کمد و… شرایط و چارچوب خاصی دارد که باید با دقت خاصی هم انجام شود. در این راستا، یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در نظر گرفت، این است که عمل‌کرد و بازده کارکنان تا میزان زیادی بستگی به میزان راحتی و آسایش آنها در محیط کار دارد. میز اداری و صندلی‌هایی که دارای قابلیت‌های ارگونومی هستند و سبک خاصی را ارائه می‌دهند، می‌توانند برای ایجاد فضایی پویا بسیار سودمند باشند. با نوع نوآوری و تنوعی که سازندگان مبلمان اداری ارائه می‌دهند، هیچ مشکلی در یافتن نوع مناسب برای خود نخواهید داشت.

بهترین نوع مبلمان اداری

برای فضای کاری خود مبلمانی را انتخاب کنید که مطابق با مقدار بودجۀ مصرفی شما و نیازهای اساسی شما باشد. ظاهر و کارآیی مبلمان اداری رابطه مستقیمی با هم دارند. چشم در وهلۀ نخست، زیبایی را می‌بیند، بی‌آنکه از کارآیی خبر داشته باشد. مبلمان اداری را بر اساس رنگ و نور فضای کاری خود ترکیب‌بندی کنید. در این راستا دوام و کیفیت مبلمان اداری و دوام آن هم نباید فراموش شود. همچنین همیشه به دنبال جدی‌ترین مدل‌های مبلمان اداری باشید، به روز بودن گامی بلند برای توسعه و افزایش کارآیی در کسب و کار شما در بلند مدت خواهد بود. در این راستا برای خریداری مبلمان اداری،می‌توانید لوازم جانبی تطبیقی را برای میزهای اداری خود مانند کابینت‌های ذخیره‌سازی، سیستم‌های پارتیشن اداری و قفسه تهیه کنید.

‌مبلمان اداری راحت در یک شرکت نقش مهمی در ایجاد فضایی دوستانه برای کارکنان و انجام مناسب کار دارد. ‌مبلمان اداری احساسی آرامش بخش ایجاد می‌نماید و با استفاده از آن، کارکنان بدون شکایت از دردهای جسمی، به راحتی کار کنند. رضایت خاطر کارکنان و مراجعه کنندگان بر بهره‌وری تاثیر می‌گذارد و راندمان کاری را بالا خواهد برد. بنابراین، مهم است که ‌مبلمان اداری در یک شرکت خریداری شود. به طور خاص، میزهای اداری نیز باید با قاطعیت و دانایی انتخاب شوند. با توجه به اهمیتی که میزها دارند، طراحان و تولیدکنندگان قطعاتی طراحی می‌کنند، که بتواند نیازهای همه نوع دفاتر و شرکت‌ها را برآورده کنند. در ادامه نکاتی را درباره ‌مبلمان اداری ارائه می‌نماییم.

متریال مبلمان اداری راحت

چوب، شیشه و فلز عناصری هستند که در ساخت یک میز اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سه عنصر می‌توانند به‌خوبی با یک‌‌دیگر ترکیب ‌شوند و در یک دفتر با ابعاد متوسط جلوه نمایی کنند. از آن‌جا که در هر اداره یا شرکت، یک میز توسط چندین فرد یا در دوره‌های زمانی متفاوت توسط افراد متفاوت استفاده می‌شود، بنابراین علاوه بر آن‌که نیاز به ‌مبلمان اداری راحت احساس می‌شود، باید به‌دنبال کیفیت و ماندگاری آن نیز باشید. بر این اساس استفاده از مبلمان چوبی یا فلزی بسیار ماندگار محسوب می‌شود. در مورد متریال و نقش آن در مبلمان اداری مقاله “کیفیت مبلمان اداری” را مطالعه کنید.

۱- انتخاب مبلمان اداری مطابق نیاز

در هنگام انتخاب مبلمان اداری اول از همه، باید با توجه به نیاز اداره یا شرکت، ذهنیت اولیه‌ای را تشکیل دهید. در بعضی از اتاق‌ها و سالن‌ها اداری نیاز به نوع خاصی از مبلمان اداری یا تجهیزات، وجود دارد. به‎‌‌عنوان مثال اتاق مدیریت سیستم خاص خود را دارد و نیازمندی‌های ویژه‌ای می‌طلبد. اتاق کارکنان هر بخش با توجه به نوع کار آن‌ها ممکن است مبلمان یا تجهیزات اداری خود را بطلبد.

۲- انتخاب مبلمان اداری مطابق سلیقه

سپس باید ویژگی‌های مورد نظر یا مطابق با سلیقه خود، کارکنان و مشتریانتان را در مورد مبلمان اداری خوب، در نظر بگیرید. برنامه‌ریزی و بررسی‌های اولیه در این زمینه، کمک خواهد کرد که محصول مناسبی را بخرید. آن‌چه مطابق میل و سلیقه انتخاب شود، می‌تواند مبلمان اداری راحت و مطلوبی محسوب شود. زیرا نیازهای ذهنی کارکنان و مشتریان را به‌شیوه‌ای صحیح برآورده می‌نماید.

مبلمان اداری راحت و ارگونومیک

مبلمان اداری راحت 3

در زمان انتخاب مبلمان اداری باید به ارگونومیک بودن ابعاد، مدل و متریال آن توجه کرد. اندازه مبلمان اداری بسیار دارای اهمیت است. اگر اندازه‌های آن استاندارد و متناسب نباشد، نمی‌تواند راحتی و آسایش را هدیه دهد. بر این اساس در زمان انتخاب میز اداری نیز باید به ابعاد و اندازه دقیق میز ارگونومیک توجه کرد. صندلی اداری ارگونومیک نیز در سلامت بدن کاربر نقش مهمی ایفا می‌کند. شیوه درست قرار گرفتن پشت میز و صندلی اداری دارای اهمیت زیادی است. به همین دلیل در زمان انتخاب ‌مبلمان اداری راحت به ارگونومیک بودن آن نیز توجه نمایید. در مورد ارگونومیک بوده مبلمان مقاله “فواید مبلمان اداری ارگونومیک” را بخوانید.

۱. اندازه مبلمان اداری

در مرحله بعد باید اندازه مبلمان اداری را انتخاب نمایید. هنگام تصمیم‌گیری در مورد اندازه ‌مبلمان اداری، باید توجه به نکات زیر را در ذهن داشته باشید:

۲. مکان قرار گرفتن مبلمان اداری

در زمان انتخاب مبلمان اداری خوب به یاد داشته باشید که؛ ابعاد مکان قرار گرفتن این محصول بسیار مهم است. یک اتاق یا سالن کوچک گنجایش مبلمان اداری بزرگ را ندارد و برعکس؛ یک اتاق بزرگ هم برای مبلمان اداری کوچک مناسب نیست. بر این اساس باید اندازه مبلمان را با توجه به ابعاد فضا انتخاب کرد.

۳. هدف از خرید مبلمان اداری

هر وسیله با هدفی مشخص استفاده می‌شود. به‌عنوان مثال مبلمان اداری اتاق مدیریت باید شیک و بسیار چشم‌گیر باشد. هم‌چنین مبلمان اتاق کارمندان باید بسیار کاربردی باشد. از آن‌جا که تعداد مراجعه کنندگان اتاق کارمندان ممکن است زیاد باشد، یک ‌مبلمان اداری راحت، کاربردی با حداکثر ظرفیت، که جای زیادی را نیز اشغال نکند، بهترین گزینه است. در مورد میز مدیریت “انواع میز مدیریت” را بخوانید.

۴. انتخاب سبک مبلمان اداری

در زمان خرید مبلمان اداری باید سبک آن را متناسب با دیزاین، طراحی داخلی محیط و اجزای آن انتخاب نمایید. سبک مدرن، امروزه بیشترین محبوبیت را در اداره و شرکت‌های جدید به خود اختصاص داده است. این سبک به دنبال سادگی و کاربردی بودن است. مبلمان اداری در این سبک دارای طرح‌های بسیار کاربردی هستند. مبلمان اداری مدرن، گرچه به دنبال ظاهرنمایی نیست، اما از لوکس و چشم گیر بودن، در صورتی‌که جنبه کاربردی داشته باشد، استقبال می‌نماید. از سوی دیگر سبک‌هایی مانند مبلمان اداری کلاسیک، مبلمان اداری سنتی، مبلمان اداری سلطنتی و مبلمان اداری لوکس نیز طرفداران خود را دارند.

خرید ‌مبلمان اداری راحت

برای خرید این محصول می‌توانید به‌صورت حضوری و اینترنتی خرید کنید. خرید مستقیم از شرکت مبلمان اداری بینو، خریدی به‌صرفه خواهد بود. طراحان و متخصصان ما بهترین‌ها در هر زمینه را برایتان تدارک دیده‌اند. در زمان خرید ‌مبلمان اداری راحت باید به همه موارد ذکر شده در این مقاله توجه نمایید و درنهایت انتخابی درست را داشته باشید. جهت استفاده از مشاوره‌های رایگان می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید.

قیمت مبل اداری

هنگامی‌که تصمیم خود را با توجه به تمام این نکات گرفتید، باید مهم‌ترین جنبه را نیز بررسی کنید. در زمان انتخاب ‌مبلمان اداری آخرین مورد، بررسی قیمت مبلمان اداری است. با توجه به تنوع در سبک‌، متریال، رنگ، مدل و … این محصولات را دارای تنوع زیادی در قیمت هستند. آن‌چه در قیمت این محصول تاثیر می‌گذارد؛ شامل متریال و اندازه آن است. مبلمان و تجهیزات اداری خوب باید دارای جنس مناسبی باشند. به همین دلیل به دنبال خرید مبلمان اداری با کیفیت باشید. ماندگاری این محصول نیز ارجحیت زیادی دارد که باید در زمان انتخاب با توجه به قیمت آن در نظر گرفته شود. در مورد قیمت مبلمان مقاله “قیمت مبلمان اداری” را بخوانید.

کلام آخر

این مقاله با عنوان ‌مبلمان اداری راحت، توسط گروه تولیدی مبلمان اداری بینو، با هدف ارائه نکات مهم در زمان خرید مبلمان اداری خوب، گرد‌آوری شده است. در این مقاله نکاتی مانند کاربرد، سلیقه، اندازه و ابعاد آن مطرح شد. هم‌چنین ‌ذکر کردیم که ‌مبلمان اداری باید ارگونومیک نیز باشد که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت. در زمان خرید این وسیله به سبک، رنگ و طراحی آن دقت داشته باشید و وسیله‌ای را تهیه نمایید که علاوه بر آن‌که کاربردی است، راحت، زیبا و چشم‌نواز باشد.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید