توسط: تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]همانطور که می دانید مبلمان اداری دارای طراحی، کیفیت و انواع مختلف است. این ممکن است به عنوان استاندارد سازی مبلمان اداری دیده شود. همه ادارات نیاز به انواع مختلفی از مبلمان دارند. معمولا این انواع مختلف مبلمان عبارتند از: میز، کابینت، صندل، و همچنین سایر لوازم جانبی که ممکن است مورد نیاز شما باشد.

در اینجا انواع مبلمان مورد نیاز برای هر فضای اداری آورده شده است:

۱ – میزهای اداری

هدف اصلی یک میز اداری این است که سطح خوبی برای بررسی، چک کردن و نوشتن فراهم کند. میز نیز باید جایی باشد که شما می توانید برای منابع، فایل ها، مقالات و مکان هایی که نیاز دارید، فضای بیشتری داشته باشید. حقیقت این است که عملکرد یک کارمند به طور مستقیم با نوع میز که استفاده می کنند مرتبط است. بنابراین، هنگامی که شما به خرید میز اداری هستید، باید هزینه آن، حرکت آسان، ظاهر خوب و تمیز نگه داشتن آن را لحاظ کنید.

هنگامی که شما به دنبال یک میز اداری هستید، می توانید انواع مختلف میز را پیدا کنید. مواردی که اغلب پیدا می کنید عبارتند از: میز مدیریت، میز کنفرانس، میز کارشناسی (کارمندی)، میز پذیرش یا کانتر اداری.

اکثر ادارات شامل حداقل یک یا دو میز اداری هستند. شما می دانید میزها دارای یک یا دو کشو هستند. اینها معمولا برای ذخیره سازی اسناد، برای اداره کردن برخی از فایل های موقت استفاده می شوند و ذخیره سازی لوازم التحریر و دیگر وسائل مورد استفاده قرار می گیرند.

۳ – صندلی اداری

صندلی ها یکی از مهم ترین اقلام مورد نیاز در دفتر شما هستند. بیش از همه، کارمندان شما بیشتر وقت خود را صرف نشستن در این صندلی خواهند کرد.

بنابراین، همانطور که می بینید، این کار نه تنها بر عملکرد آنها در کار تاثیر می گذارد، بلکه بر سلامت آنها نیز موثر است. به همین دلیل است که شما در زمان خرید صندلی اداری، باید مطمئن شوید که صندلی راحتی را به فراهم می کند یا خیر؟

بنابراین، اطمینان حاصل کنید که صندلی هایی که برای دفترتان خریداری می کنید شامل ارتفاع، دسته و صندلی قابل تنظیم داشته باشد.

۴ – کابینت

کابینت ها معمولا برای ذخیره سازی فایل ها، پوشه ها، کتاب ها، مقالات، و غیره استفاده می شود.

معمولا این کابینت ها از فولاد و چوب ساخته شده و به طور حیاتی مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا آنها نه تنها ایمن هستند، بلکه بسیار مقاوم نیز هستند.

۵ – گاوصندوق

هنگامی که شما نیاز به حفظ اسناد و مدارک مهم و یا پول نقد، مطمئن می شوید که آن ها را در جایی امن قرار داده اید.

۶ – لوازم جانبی دیگر

علاوه بر تمام مبلمان اداری که در بالا ذکر شد، دیگر انواع لوازم جانبی مورد نیاز شامل: قفسه و کتابخانه، زیر پایی، جای قرار گیری مداد و کاغذ و غیره … .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش محصولات و لیست قیمت مبلمان اداری با شماره های تماس ۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۰۴۶۲۵۸ تماس حاصل فرمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع مبلمان اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید