توسط: تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : مهمترین اصول طراحی فضای اداری حرفه ای کدامند؟ برای طراحی داخلی فضای اداری به صورت استاندارد به چه المانهایی باید دقت شود؟ کدام نوع برند در تلاش برای طراحی حرفه ای است تا بر روی فرهنگ شرکت خود تاثیر بگذارد؟ مردم ذهن خود را به سرعت می سازند. بازدید کنندگان شرکت شما یک لحظه اندیشه ای مثبت یا منفی را در عرض چند ثانیه در ذهن می گذرانند، بنابراین ایجاد یک تصویر بصری که از دیدگاه و برند شرکت شما پشتیبانی کند مهمتر از هر زمان دیگر است.
از خودتان سوال بپرسید: چه کسی از دفتر شما دیدن خواهد کرد؟ آیا این به اصطلاح استاندار طراحی فضای اداری است که بازدید کنندگان آن را درک می کنند؟ آیا این دفتر مرکزی محیطی با مشخصات حرفه ای است که به صورت منظم بازدید مشتریان، کارکنان بالقوه، تحلیلگران سرمایه گذاری یا اعضای مطبوعات را می پذیرد؟ طراحی بصری دفتر شما همچنین یک پیام قوی برای نیروی کارتان ارسال می کند. این می تواند کارکنان را با تأیید ارزش های شرکت نیرومند سازد و به آنها آنچه که انجام می دهند را بیش از گذشته پر اعتبارتر کند.

نکات مهم در طراحی فضای اداری حرفه ای

طراحی فضای اداری حرفه ای m2

برخی از مهمترین طرح های رسمی اداری به منظور آشنایی بیشتر، طراحی های صنعتی است که اغلب از یک چارچوب شهری استفاده می کنند که اصالت را از طریق مواد خام و فضاهای باز بلند تأیید می کند. یکی دیگر از رویکردهای طراحی دفتر، که در حال حاضر تمایل بسیاری برای آن است، ترکیب ویژگی های طراحی راحت به مانند: فضای خانه است، مانند: مبل های راحتی و دیگر ویژگی های مسکونی است که دفتر شبیه خانه می کند.

۱. رشد شرکت در آینده؛ طراحی فضای اداری حرفه ای

رشد هدف هر کسب و کار است، اما چگونه می توان برای آن برنامه ریزی کرد؟ بیایید این را با روش دیگری مطرح کنیم تا پاسخی برای پرسش بالا باشد. رشد به سادگی یک شکل مطلوب تغییر است. بنابراین برای برنامه ریزی فضای اداری موفقیت آمیز است، ما باید راه هایی را برای جایگزینی تغییرات آینده ارائه دهیم. یکی از بزرگترین اختراعات جهان در برنامه ریزی فضای اداری برای مدیریت تغییر، مبلمان مدولار است. چرا؟ این می تواند به سرعت نصب و برچیده شود؛ به نظر می رسد مدرن و مناسب برای هر هدفی است، و مهمتر از همه، می توان نیازها را تغییر داد، می توان آن را با اجزای بیشتر (در یک سال یا ده سال زمان) تمدید کرد و یا می توان دوباره در محلی دیگر برای ایجاد طرح جدیدتر اقدام کرد.

۲. افزایش بهره وری

پرداختن به لیست اهداف بسیاری از کارفرمایان در مورد طراحی فضای اداری حرفه ای، بهبود بهره وری با تشویق همکاری میان کارکنان است. این می تواند یک سود فوق العاده برای سرمایه گذاری در یک طراحی جدید باشد، اگر به درستی انجام شود. بر اساس تحقیق انجام شده توسط Cornerstone OnDemand، منطقه گرم (از نظر تعامل موثر) برای همکاری حداکثر شعاع ۲۵ فوت است. محققان میزان بهره وری ۱۳ درصدی را به دست آوردند و ۱۷ درصد افزایش در میزان اثربخشی را در کنار همکاری با حجم بالا در کنار کارکنان با کیفیت بالا پیدا کردند. در نهایت، مطالعه نشان داد که کیفیت کار با حجم بالا بهبود یافته است، در حالیکه سریعا نتیجه کار را تولید می کنند.

یک ناهنجاری بالقوه، نیاز به مدیریت کسانی است که رفتار آنها ناراحت کننده یا منحرف کننده نسبت به دیگران است. ما همچنین برخی از دستورالعمل های مدیران دفتر را برای کمک به مسائل مربوط به قلدری و مباشر در محل کار آماده کرده ایم. حواس پرتی از سر و صدا در فضای باز اداری، نگرانی دیگری است که باید در مرحله برنامه ریزی دفتر باز انجام شود. اگر شما خوش شانس باشید که یک ساختمان اداری جدید ایجاد کنید، فرصت های فراوانی در فرآیند طراحی / ساخت وجود دارد تا سر و صدا و لرزش محیط ناخواسته را از بین ببرد. نسل های مختلف کارکنان ممکن است به مسائل مربوط به سر و صدا و حریم خصوصی در محل کار واکنش نشان دهند.

طراحی فضای اداری حرفه ای m3

در حالی که Millennials ممکن است مجموعه ای از هدفون های لغو سر و صدا را خاموش و گوش دادن به موسیقی زمانی که سر و صدای اداری محیط بیش از حد بلند است، کارکنان قدیمی ممکن است دلسرد شوند. خوشبختانه استراتژی های اضافی در طراحی فضای اداری حرفه ای برای کاهش سر و صدا در فضای اداری وجود دارد، از جمله ایجاد فضاهای آرام اختصاصی برای کارکنان می توانند به تمرکز بیشتر آنها منجر شود. اگر اهداف طرح دفتر شما شامل ایجاد فرصت های بیشتر برای جلسات رو در رو و تبادل ایده ها باشد، مطمئن باشید که فضای اتاق های کنفرانس گاه به گاه با صندلی راحتی علاوه بر وجود فضای برای کافه تریا اختصاص داده شود. در نهایت، از مزایای همکاری در ارائه فضای کافی در اتاق کنفرانس را نادیده نگیرید.

۳. ایجاد فضا کاری سالم برای کارکنان

بهترین زمان برای اطمینان از محل کار سالم و ایمن برای کارکنان در مرحله طراحی فضای اداری صورت می گیرد. اطمینان حاصل کنید که ذخیره سازی امن است. اگر هر آیتم در دفتر شما نیاز به حمل و نقل سنگین داشته باشد، نیاز به استفاده از راه حل های مبلمان سفارشی را فراهم کنید یا آسانسورهای مکانیکی سفارشی برای جلوگیری از صدمات ایجاد کنید. به یاد داشته باشید، بیش از حد بلند کردن، هل دادن، کشیدن، نگهداری، حمل، عامل اصلی آسیب های کارکنان است. اطمینان حاصل کنید که کارمندان دارای میز اداری و صندلی ارگونومیک مناسب هستند که متناسب با اندازه و ابعاد آنهاست و مراقب باشید از نیاز به حرکت در طول روز برای جلوگیری از پیامدهای نشستن بیش از اندازه.

صندلی با تنظیمات بالا اجازه می دهد تا کارکنان برای بهبود سلامت قلب و عروق خود تلاش کنند و تمام سطوح کار خود را افزایش دهند. در نهایت، مزایای ذاتی نور در طراحی فضای اداری حرفه ای، فضای باز و فن آوری “سبز” صرفه جویی در انرژی را در طرح دفتر خود در نظر بگیرید. این نه تنها باعث می شود که محل کار جالب تر باشد بلکه بسیاری از این عناصر طراحی مدرن نیز می توانند صرفه جویی در هزینه های انرژی را در حین بهبود پایداری محیطی کمک کنند. بسیاری از معماران و طراحان نیز مفهوم طراحی بیوفیلیک biophilic را تبلیغ می کنند که گفته می شود کارکنان در محل کار بیشتر تولید کننده و کارآمد هستند.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید