توسط: تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۷ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر در زمان نشستن بر روی صندلی پای شما به زمین نمی رسد و یا احساس راحتی نمی کنید، ممکن است برای صندلی اداری دیگری اقدام کنید. کارکنان در اکثر تنظیمات دفتر مجهز به یک صندلی اداری استاندارد هستند که به طور منصفانه مناسب اکثریت افراد است. اما برای کسانی که توده بدنی بزرگ یا خیلی کوچک دارند و دارای قد با وزن زیاد هستند، ممکن است صندلی دیگری مناسب حال آن ها باشد.

راه حل هایی برای صندلی با اندازه های مختلف

  • مشکل: من بدنی کوچک دارم و صندلی من بیش از حد بزرگ و ناراحت کننده است.
  • راه حل: یک صندلی اداری کوچک، راحتی بسیاری را با اندازه پشتی و سیلندر کوچکتر (میله اتصال صندلی به پایه ها که قابلیت تنظیم ارتفاع دارد) را فراهم می کند.

بیشتر صندلی های کوچک پشتیبانی می کنند از همان مقدار وزن و اندازه استاندار افراد، اما این نوع صندلی در مقیاس کوچکتر طراحی شده است. یک سیلندر صندلی کوتاه تر از حد متوسط، پاهای کاربر را به زمین نزدیکتر می کند و پشتی صندلی کوچکتر برای افرادی کوتاهتر هستند بسیار مناسب است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید صندلی اداری

  • مشکل: اندازه بدن من بیش از حد بزرگ است و صندلی استاندارد اندازه ای ندارد که بتوانم درزمان نشستن بر روی آن احساس راحتی کنم.
  • راه حل: یک صندلی بزرگ با پشتی بلند، سطح بالای حمایت از افراد بلند و بزرگ را از طریق صندلی و پشتی بزرگتر و ظرفیت وزن بیشتری را فراهم می کند.

اطمینان حاصل کنید که توصیفات یک صندلی بزرگ و بلند که مورد نظر شماست، را با دقت خوانده باشید. صندلی های بزرگ و بلند می توانند بیش از ۲۵۰ پوند وزن را پشتیبانی کنند، اما برخی از آنها دارای وزن ۴۰۰ پوند نیز می باشند، در حالی که مدل های دیگر دارای وزن ۷۰۰ پوند هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش محصولات و لیست قیمت انواع میز کنفرانس با شماره های تماس ۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۰۴۶۲۵۸ تماس حاصل فرمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع صندلی اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com%2F%25D8%25B5%25D9%2586%25D8%25AF%25D9%2584%25DB%258C-%25D8%25A7%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید