توسط: تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۷ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]آماده رفتن به فضای اداری رویایی خود هستید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع رایج سبک های مبلمان اداری، از راهنمای کامل ما دیدن کنید و دفتر زیبایی را که سزاوار آن هستید، ایجاد کنید.

مبلمان اداری صنعتی

طراحی صنعتی یک روند محبوب در طراحی داخلی و تجاری است که ویژگی های ترکیبی از عناصر آلی و منحصر به فرد را برای ایجاد یک نوع منحصر به فرد از تعادل را ایجاد می کند. این روند خاص، نفس هوای تازه است، در مقایسه با سبک های مدرن و سنتی. در مقابل این سبک های محبوب، طراحی صنعتی، طبیعت بهره وری از ساختمان ها را در بر می گیرد، از عناصر صنعتی  و فلزی در طراحی استفاده می کنند تا نمایانگر عنصر صنعتی باشند.

مبلمان اداری روستایی

طراحی دفتر روستایی دارای توانایی منحصر به فرد برای تبدیل دفتر سرد و خسته کننده به یک فضای کاری گرم و ممتاز با استفاده از ساده ترین عناصر است. با رنگ های خنثی، ظاهر فرسوده و کمک از طبیعت، شما می توانید دفتر خود را به گذشته ببرید. به یاد داشته باشید که این روند سبک را به دفتر خود اضافه کنید، عناصر طبیعی، طراحی فرسوده و رنگ های گرم و خنثی را ترکیب کنید. این سبک به دور از لوکس بودن است و بر پایه سادگی بنا شده است. عنصر اصلی آن چوب و گیاهان هستند.

مبلمان اداری سنتی

اینکه آیا شما در یک دفتر وکالت مشغول به کار هستید و یا فقط سبکی غنی از مبلمان کلاسیک را دوست دارید، دفاتر سنتی بسیار چشم نواز و در بسیاری از زمینه های کاری آسان برای استفاده هستند. اطمینان حاصل کنید که جو را که گرم و استقبال کننده طراحی کنید، با ترکیب چوب شاه بلوط یا چوب ماهون میز با صندلی های اداری چرمی شیک، در کنار فضای سنتی، لوکس بودن را اضافه کنید. اهمیت تاریخی در مبلمان اداری سنتی مهم است. عنصر اصلی این سبک، استفاده از چوب برای نمایش سبکی کلاسیک است.

جتما بخوانیذ: راهنمای خرید مبلمان اداری

مبلمان اداری مدرن

طراحی مدرن دفتر دارای یک امضا مشخص است، سادگی. با تمرکز بر روی حداقل سایه ها و دکوراسیون جسورانه، جای تعجب نیست که این سبک امروزه محبوب ترین نوع مبلمان اداری است. هنگام اضافه کردن زیبایی شناسی طراحی مدرن به دفتر خود، به یاد داشته باشید که آن را ساده نگه دارید، پالت رنگی را انتخاب کنید و از آثار هنری و دکورهای دیگر استفاده کنید که بیانیه ای را ایجاد می کنند (نمایانگر چیزی هستند). طراحی ساده هندسی عنصر اساسی این سبک است.

مبلمان اداری Mid-Century

آنچه که قدیمی است، همیشه در برخی موارد دوباره جدید می شود و زمانی که به طراحی دفتر می آید، واقعیتی متفاوتی نیست. مبلمان و دکور مدرنی که یادآور سبک های دهه های ۱۹۵۰ و ۶۰ است و دوباره امروزه مورد استقبال قرار می گیرند. یاد بگیرید چگونه این سبک جسورانه را به سوی جذب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش محصولات و لیست قیمت مبلمان اداری با شماره های تماس ۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۰۴۶۲۵۸ تماس حاصل فرمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع مبلمان اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاه کاربران (0 دیدگاه)

  1. بازتاب: خرید مبلمان اداری مدرن و شیک برای فضای اداری چگونه است؟ | مبلمان اداری بینو

دیدگاهتان را بنویسید