توسط: تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : برای خرید صندلی اداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟ برای دریافت اطلاعات خرید و قیمت صندلی اداری از چه روشی باید اقدام نمود؟ همانطور که می دانیم، برای خرید صندلی اداری، نکاتی وجود دارد که بهتر است قبل از خرید، آنها را مد نظر قرار دهید.

مهمترین نکات در خرید صندلی اداری

در این نوشتار سعی کرده‌ایم به برخی از مهم‌ترین این نکات در انتخاب صندلی اداری اشاره کنیم. هنگام نشستن پشت میز، ارتفاع صندلی اداری شما باید به گونه‌ای باشد که بتوانید پای خود را به راحتی بر روی کف زمین قرار دهید. ران شما باید به موازات کف و بدنتان بین ۹۰ تا ۱۰۵ درجه زاویه داشته باشد. پشتی صندلی هم باید راحتی کمر و پشت شما را تأمین کند. برای این منظور باید صندلی طراحی نمود که اصول ارگونومیک در آن رعایت شده باشد.

۱. ابعاد صندلی

صندلی اداری را انتخاب کنید که بتوانید ارتفاع آن را تنظیم کنید. صندلی باید عمق و عرض کافی داشته باشد تا جایی که یک کاربر با ابعاد بدنی بزرگ‌تر را تحت پوشش قرار دهد. شیب جلو یا عقب صندلی باید قابل تنظیم باشد. پارچه یا روکش صندلی باید از جنسی باشد که بتواند نفس بکشد و زود خراب نشود.

۲. اجزاء صندلی در خرید صندلی اداری

خرید صندلی اداری 3
چنانچه صندلی دارای دستگیره است، باید قابلیت تنظیم داشته باشد و اجازه دهد بدن در یک حالت راحت قرار گیرد. آرنج و بازو باید روی دستۀ صندلی راحت باشند. اگر صندلی چرخشی را انتخاب کرده‌اید، باید از مکانیک با کیفیت بالا استفاده کنید تا بتوانید در هنگام چرخش و حرکت در اطراف صندلی کج و یا واژگون نشود. طرح‌های متنوع و گزینه‌های مختلف را بررسی کنید. سعی کنید صندلی و میز را مطابق با یکدیگر قرار دهید. اگر یک میز قدیمی دارید، باید صندلی سبک سنتی را انتخاب کنید. به طور مشابه، مبلمان شیشه‌ای باید یک صندلی داشته باشد که طراحی و زیبایی شیشه را بهبود ببخشد.

۳. گارانتی صندلی

گزینه‌ها را بررسی کنید، قیمت‌های صندلی اداری را مقایسه کنید، در مورد ضمانت‌نامه‌ها تحقیق کنید و یک صندلی را انتخاب کنید که در طول سال‌ها به خوبی قابل استفاده باشد. راحتی کلید طلایی خرید صندلی اداری است. اگر مشکلی برای سلامتی دارید، پس از مشاوره با پزشک یا فیزیوتراپ خود، صندلیتان را انتخاب کنید. برای افرادی که در ناحیۀ ستون فقرات، کمر یا شانه‌های خود، دچار مشکل هستند، صندلی‌های مخصوص طراحی شده که آنها از آسیب بیشتر، مصون می‌دارد.

کلام پایانی

تمام این موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما به نگارش درآمده است. در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن در سازمان خود فکر می‌کنید، امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ نوشتار و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی ذکر شده‌اند و یا در ادامه خواهیم گفت، همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که محیط کاری شما از نظر مبلمان اداری نظیر صندلی اداری، صندلی کنفرانس، میز اداری و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب جهت ورود به فروشگاه فرا رسیده است. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی‌های دکوراسیون داخلی تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد. جهت ارتباط با ما، لطفاً با شماره‌ زیر در تماس باشید.

۵/۵ - (۶ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید