توسط: تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

مبلمان اداری بینو، دکوراسیون داخلی بینو : مهمترین ویژگی های در انتخاب میز کنفرانس مناسب کدامند؟ برجسته ترین فاکتورها در راهنمای خرید مناسب‌ترین میز کنفرانس شامل چه مواردی هستند؟ گزارش شده است که مدیران تا ۳۵٪ زمان خود را در جلسات صرف کنند. یک اتاق کنفرانس به خوبی طراحی شده می تواند گفتگوهای بزرگ، تولید ایده ها و جلسات مولد را تسهیل کند. انتخاب میز کنفرانس برای محیط کاری موفق برای ایجاد ارتباطات موثر ضروری است. علاوه بر این، میزهای کنفرانس برای ایجاد یک محیط حرفه ای در هنگام تعامل با مشتریان بسیار موثر است. در اینجا و در این مقاله ما درباره خرید میز کنفرانس مطالب جامعی را بیان می کنیم.

انتخاب میز کنفرانس مناسب

۱. اندازه اتاق

اولین چیزی که مهم است، فکر کردن به اندازه اتاق است. اطمینان حاصل کنید که در اطراف میز به اندازه کافی فضا وجود دارد، به طوری که مردم به راحتی می توانند به تمام قسمت های اتاق دسترسی داشته باشند و حرکت کنند. همچنین می خواهید در نظر داشته باشید که چه ویژگی های دیگری در اتاق باید وجود داشته باشد. برای مثال، اگر اتاق کنفرانس یک ایستگاه صوتی، تصویری را در اختیار شما قرار می دهد، پس باید برای آن فضای مناسب را در نظر بگیرید.

اولین چیزی که باید در هنگام انتخاب میز کنفرانس مناسب برای کسب و کارتان مورد توجه قرار گیرد، دانستن این است که میز شما چقدر است. در حالی که ممکن است یک میز کنفرانس بزرگ به اندازه کافی برای تعداد زیادی از افراد مناسب باشد، مهم است که فضای کافی در اتاق برای صندلی ها و رفت و آمد راحت افراد در کنار میز را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید، اتاق کنفرانس نیاز به مبلمان بیشتری نسبت به یک میز و صندلی های کنفرانس دارد ، شما همچنین ممکن است فضایی برای قفسه ها، کتابخانه یا موارد دیگر داشته باشید.

۲. صندلی؛ انتخاب میز کنفرانس مناسب

انتخاب میز کنفرانس مناسب m3

ظرفیت اتاق را تعیین کنید تا تعداد صندلی اداری را که لازم دارید را خریداری کنید. شما حتی می توانید در مورد صندلی هایی که برای اتاق کنفرانس پیش بینی می کنید فکر کنید. این به شما کمک خواهد کرد که بدانید چه تعداد افراد در اتاق کنفرانس جا خواهند شد. به یاد داشته باشید که کارکنان و مشتریان باید در اتاق کنفرانس احساس راحتی کنند. در حالی که، همانطور که در بالا ذکر شد، ​​در نظر بگیرید که چه تعداد از افراد دور تا دور میز قرار خواهند گرفت. در حالی که یک میز بزرگ کنفرانس قادر به پوشش دادن بیش از ۲۰ نفر است، در صورتی که جلسات شما به طور معمول تنها از چهار یا پنج نفر تشکیل شده باشد. یکی از اشتباهات رایج مردم هنگام انتخاب یک میز کنفرانس، عدم تطابق آن با صندلی است. سعی کنید برای جلوگیری از جابجایی میز کنفرانس با خرید صندلی های کنفرانس که بیش از حد بزرگ هستند و افراد احساس تنگی بیش از حد در رفت و آمد و حرکت می کنند، یا صندلی هایی که بیش از حد کوچک یا کوتاه هستند که باعث نارحت افراد می شود، خودداری کنید.

۳. منابع قدرت

به احتمال زیاد گوشی ها، لپ تاپ ها و یک ایستگاه صوتی، تصویری در اتاق کنفرانس استفاده خواهند شد. به همین دلیل توجه داشته باشید که در آن پریز برق به تعداد مورد نیاز وجود داشته باشد. در واقع چگونگی قرار گرفتن این تجهیزات در عملکرد میز تاثیر می گذارد. شما نمی خواهید بر روی میزی بنشینید که از انواع سیم ها و کابل ها احاطه شده است.

۴. زیبایی طراحی؛ انتخاب میز کنفرانس مناسب

اگر میز کنفرانس اولین چیزی است که برای اتاق جلسه خود خریداری می کنید، فکر می کنید که چگونه زیبایی طراحی بقیه اتاق و همچنین محیط کاری را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر نه، اطمینان حاصل کنید که قطعات مبلمان اداری موجود خود را در نظر بگیرید تا تعیین کنید که کدام میز کنفرانس مناسب تر است. تعدادی از شکل های میزهای کنفرانس مختلف برای انتخاب از جمله دایره، مستطیل، شکل قایقی وجود دارد. چند سوال که می توانید از خودتان بپرسید که به راهنمایی تصمیمات طراحی شما کمک کنند، شامل موارد زیر می شود: ترجیح می دهید قطعات سنتی یا مدرن را انتخاب کنید و از بیم رنگ های روشن یا رنگ های تیره کدام را ترجیح می دهید.

۵. هزینه

انتخاب میز کنفرانس مناسب m2

به یاد داشته باشید تا مقدار بودجه خود را به درستی تنظیم کرده باشید. گزینه های گوناگونی برای محدوده قیمت های مختلف وجود دارد. قیمت ها می توانند با توجه به اندازه میز کنفرانس، متریال و غیره … متغییر باشند. مهم است که در جستسجوی خرید میزهای با کیفیت باشید تا بتوانید تا سال ها از مزایای داشتن مبلمان با کیفیت برخوردار شوید.

۶. شکل و سبک؛ انتخاب میز کنفرانس مناسب

میزهای کنفرانس در انواع مختلف شکل میگیرند و فراتر از تصدیق اینکه میزهای کنفرانس ممکن است در یک اتاق قرار بگیرند، این شکل ها واقعا میتوانند روی اتاق کنفرانس شما تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، یک میز گرد، تمرکز جلست را بیش تر می کند و همکاری را تشویق می کند. از سوی دیگر، یک میز مستطیلی می تواند یک نفر را سر گروه قرار دهد و یک سلسله مراتب را در اتاق کنفرانس شما ایجاد کند. میز کنفرانس شکل قایقی، گزینه دیگری است که در حال حاضر بسیار محبوب است.

کلام پایانی

اگر در اتاق کنفرانس از مبلمان دیگر استفاده کرده باشید، اهمیت تطابق میز کنفرانس با دیگر مبلمان اداری مهم است. برای بسیاری از کسب و کارها، تصویری که طراحی می کنند بسیار مهم است و یک اتاق پر از مبلمان متضاد، احتمالا با تصویر دلخواه آنها مقابله می کند. اگر مبلمان اداری دیگری در اتاق کنفرانس خود ندارید، به نکات اضافی که ممکن است بخواهید بعدا اضافه کنید توجه داشته باشید و مطمئن شوید که می توانید آن موارد را در همان رنگ یا متریال دریافت کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید