توسط: تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

۵ نکته درباره طراحی فضای انتظار

آیا شما به دنبال طراحی فضای انتظار خود هستید؟ قبل از شروع جستجوی خود، ما پنج مورد برتر برای ایجاد یک فضای جذاب و آرام برای مهمانان خود را آماده کرده ایم.

  • انتخاب طرح رنگی

هنگام طراحی اتاق انتظار، شروع (بعد از اندازه گیری البته) با طرح رنگ است. این چیزی است که شما برای انتخاب رنگ دیوارهای خود، آثار هنری خود، به انتخاب پارچه های صندلی خود استفاده می کنید. هنگام انتخاب گزینه های رنگ، سعی کنید رنگ های آرام بخش مانند آبی های روشن، سبز، خاکستری را در مقابل رنگ های روشن و پر زرق و برق مانند زرد، سیاه و قرمز قرار دهید.

  • صندلی

صندلی انتظار مناسب مورد نیاز برای هر اتاق انتظار یا پذیرش مهم است. گزینه های بسیاری وجود دارد مانند صندلی های ثابت، صندلی های ارگونومیک، صندلی های بدون درز و صندلی های بازویی. با انتخاب صندلی پذیرش، گزینه های زیادی برای الهام گرفتن از طراحی بعدی خود را خواهید داشت.

  • روشنایی

نورپردازی برای اتاق انتظار شما مهم است که هنگام طراحی اتاق انتظار باید در نظر بگیرید. اتاق های انتظار کم نور ناراحت کننده هستند و تجربه ای آرام را ارائه نمی دهند. چراغ ها و سایر منابع گزینه های روشنایی جایگزین به شما توانایی ارائه منابع نور اضافی برای مهمانان را بدون تحمیل یک منبع نور کم را می دهد که به مهمان شما احساسی راحت می دهد.

  • آثار هنری

اضافه کردن آثار هنری به اتاق انتظار شما، عنصری بصری جالب و آرامش بخش را به فضای شما اضافه می کند. انتخاب ما از هنر دیواری از نقاشی های انتزاعی به قطعات مربوط به طبیعت است.

  • خواندن کتاب / گوش دادن به موسیقی

داشتن یک اتاق انتظار بدون خواندن مطالب و یا موسیقی یک فرصت از دست رفته برای ارائه یک تجربه بهتر برای مهمانان فضای اداری است. مجله ها و روزنامه ها برای مهمان می تواند تجربه ای لذت بخش در زمان ای انتظار باشد، در حالی که موسیقی می تواند فضای آرامش بخشی را فراهم می کند، این دو مورد باعث درک بهتر کاهش زمان انتظار می شود. هنگام انتخاب گزینه های موسیقی، در نظر گرفتن آهنگ های آرام و پایدار می تواند بسیار مناسب باشد.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید