توسط: تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

امروزه ارگونومی یک موضوع مهم در همه شرکت های جهان است.

از میزهایی که برای تنظیم نشستن وایستادن کارکنان گرفته تا صندلی های اداری که قابل تنظیم در ارتفاع و فراهم کردن راحتی بیشتر، ارگونومی در ذهن هم کارفرمایان و هم کارکنان وجود دارد. خرید مبلمان اداری ارگونومیک مزایای بسیاری برای کسب و کار و کارکنان شما دارد، از جمله کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری کارکنان.

طراحی یک فضای کاری با داشتن مفاهیم ارگونومی در ذهن نیز به جذب کارکنان جوان تر، که تقریبا نیمی از نیروی کار امروز را تشکیل می دهند، کمک می کند.

  • کاهش هزینه

هدف ارگونومی در دفاتر مدرن کاهش احتمال ابتلا به اختلالات اسکلتی-عضلانی کارکنان مانند سندرم تونل کارپ، تاندونیت یا فشار عضلانی است. تقریبا ۱ دلار از هر ۳ دلار صرف جبران خسارت کارگران، نتیجه این آسیب ها است. با خرید مبلمان اداری ارگونومیک که خطر ابتلا به این آسیب ها را کاهش می دهد، شرکت ها می توانند در درازمدت با کاهش هزینه های سلامتی کارکنان، آن را صرفه جویی کنند.

  • بهبود بهره وری

زمانی که کارکنان در محیط کاری خود راحت هستند، زمان بیشتری برای تمرکز بر روی انجام کارها دارند. مبلمان اداری ارگونومیک اجازه می دهد تا کارکنان برای رسیدن به وضعیت بهتر، کاهش فشار و اجرای حرکات کمتری اقدام کنند و منجر به اقدامات عمیق تر و کارآمدتر شود.

  • بهبود کیفیت

جای تعجب نیست که کارکنان ناخوشایند و ناراحت به کارهایشان عمل نمی کنند. مبلمان اداری ارگونومیک می تواند کارکنان را در طول روز کاری راحت و پر انرژی نگه دارد و منجر به بهبود کیفیت کار آن ها شود.

  • بهبود روحیه

دفلتر با مبلمان اداری ارگونومیک نشان می دهند که سرمایه گذاری توسط شرکت در راستای سلامت کارکنان است. شرکتی که کارکنان خود را از طریق کارفرمایان دانا مورد ارزیابی قرار می دهد، شرکتی بوده که در طول روز مولد هستن و روحیه کارکنان بهبود پیدا می کند و مشارکت بیشتری در کارها خواهند داشت.

  • بهبود سلامت

تأثیر خرید مبلمان اداری ارگونومیک باعث می شود کارکنان سالم تر باشند و بهتر عمل کار کنند و در سلامت بیشتر می مانند و کمتر نیاز به جبران خسارات ناشی از آسیب های بدنی بر می خورند. با توجه به این موضوع، تصمیم برای خرید مبلمان اداری ارگونومیک باید برای بسیاری از شرکت ها ضروری باشد.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۰۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید