توسط: تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

میز کنفرانس اداری در حال حاضر به طور قابل ملاحظه ای از یک کار مستقل و جدا، به یک کار گروهی و همکاری، تغییر کرده است. با توجه به این نکته، طراحی یک اتاق کنفرانس یا یک فضای همکاری در هنگام تأسیس یک دفتر بسیار اهمیت دارد. از راحتی به قابلیت، مکالمه به فن آوری، به خاطر داشته باشید که باید بیشتر مراقب طراحی آن باشید به خصوص در انتخاب میز کنفرانس. در اینجا چند نکته وجود دارد که ما برای کمک به این فرآیند راهنمایی می کند.

  • در گذشته نباشید

صندلی های چرمی بزرگ و میزهای کنفرانس بزرگ هنوز برای اتاق کنفرانس قابل استفاده و مهم هستند، اما در حال حاضر آنها پایه و اساس یک مدل قدیمی هستند و نه سنگ بنای یک طرح مدرن. محل کار مدرن به سرعت به پیش می رود و استفده از مبلمان اتاف کنفرانس به شکلی عملی تر تبدیل شده است. اکنون منطقی است به جای استفاده از اتاق کنفرانس سنتی، تمرکز بر روی فضاهای کوچکتر همکاری داشته باشیم. این را می توان با تنظیم فضاهای عمومی به طریقی که کارکنان بتوانند در مورد ایده ها گپ بزنند و به صورت خلاقانه فکر کنند و از فضای جداگانه سنتی آزاد شوند، مربوط می شود. اگر قصد رفتن به مسیر سنتی دارید، فراموش نکنید که ابزارهایی را که در حال حاضر بخشی از یک جلسه مدرن هستند، ترکیب کنید. چیزهایی مانند نمایشگر پروژکتور و سایر اقلام تکنولوژی بسیار مهم هستند.

  • خلاقیت رمز پیروزی است

ثابت شده است که ترکیب خلاقیت و تجدید نظر بصری بسیار مفید است، بنابراین مطمئن شوید که هنگام تهیه و طراحی فضای مشارکتی خود، به این موارد توجه کرده باشید. ناراحتی می تواند منحرف کننده باشد و کارکنان نمی توانند در بهره وری مطلوب خود قرا گیرند. برای جلوگیری از حواس پرتی، توجه بیشتری به طراحی داشته باشید. متفکران خلاق شما از آن قدردانی خواهند کرد.

  • حداقل کردن حواس پرتی

به غیر از انحراف از ناراحتی بالا، راه های دیگری وجود دارد که مهم است که تمرکز را در جلسات از طریق مبلمان حفظ کنید. جایگزین مبلمان قدیمی می تواند راهی درست باشد. اطمینان حاصل کنید که صندلی ها به اندازه کافی وجود دارند ، و امیدوارم به اندازه کافی فضا برای میز کنفرانس، به طوری که هر کس می تواند در جای خود به راحتی در جلسات بدون ایجاد ناراحتی حضور یابد. یک میز گرد به طوری که همه با یکدیگر روبرو هستند و می توانند آزادانه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و مبادله اطلاعات کنند، مهم است. این ها همه راه های مهمی هستند که کارکنان خود را متمرکز به افزایش بهره وری در جلسه می کند.

حتما بخوانید: قیمت میز کنفرانس

  • طراحی اتاق کنفرانس با بینو

مبلمان اداری بینو یک فروشنده انواع مبلمان در سطح کشور است. ما با افتخار خودمان را “تیم رویایی” می نامیم زیرا شامل مدیران با تجربه، طراحان داخلی، تکنسین های خدماتی و تیم برجسته پشتیبانی مشتری هستیم. ما مشتریان را در سراسر کشور مورد پشتیبانی قرار می دهیم. ما دانستیم که چگونه بتوانیم بهترین راه حل ها برای همه نیازهای کسب و کار شما را ارائه کنیم.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت میز کنفرانس اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید