توسط: تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

کیفیت مبلمان اداری

کیفیت مبلمان اداری یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب مبلمان اداری مناسب برای نوع کسب و کار مرتبط است. کیفیت مبلمان اداری نباید قربانی ظاهر زیبا و راحت کالای مورد نظر شود. انتخاب مواد با کیفیت بالا مانع هدر رفتن سرمایه شما می‌شود.؛ به بیان دیگر، مبلمانی که از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، علاوه بر هزینه‌ای که صرف خرید آن شده، بعد از مدت کوتاهی استفاده باید مبالغ دیگری صرف تعمیر و یا تعویض آن شود.

 

نکاتی در بهبود کیفیت مبلمان اداری

-کشوها باید به طور کامل باز و به راحتی در حین تحمل وزن، بسته شوند. کشوهای چوبی با کیفیت بالا باید با ساخت و ساز متقابل در مقایسه با استفاده از اساسی یا چسب مونتاژ شوند.

-لمینت یک گزینه عالی برای هر محیط کاری است. زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم با دوام است.

-صندلی اداری باید قابلیت تنظیم در ارتفاع و چرخش را داشته باشد. به علت استفادۀ زیاد از صندلی، باید دارای کیفیت بالا در ساخت رویه، پشتی، پایه و دسته باشد.

-انتخاب میز اداری نیز در کیفیت مبلمان اداری نقش مهمی دارد. پس بهتر میزی انتخاب کنید که بسته به نوع کارتان بهره بیشتری از آن ببرید.

-همچنین می‌توانید از پارتیشن اداری در شرکت و سازمان خود استفاده کنید. مطمئناً بسته به نوع پارتیشن اداری ( شیشه‌ای یا mdf) می‌توانید بر کیفیت مبلمان اداری خود بی‌افزایید.

-یک فروشنده شناخته شده و معتبر را انتخاب کنید که یک رکورد ثابت برای ارائه محصولات دارای کیفیت بالا را داشته باشد.

بدین ترتیب، کیفیت مبلمان اداری با هزینه‌های مصرفی و بهره‌وری بالا در نوع کسب و کار ارتباط مستقیمی دارد، پس توجه به آن مهم است. محصولات مبلمان اداری بینو در راستای نیازهای شما قرار دارد، این محصولات بسیار با کیفیت، ارگونومی و مدرن طراحی شده اند، پس دست به کار شده و برای بررسی، راهنمایی و خرید مبلمان اداری با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۰۴۶۲۵۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید