[vc_row][vc_column][vc_column_text]

کمد بایگانی ریلی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_gallery ids=”7805,7806,7807,7808″ layout=”masonry” columns=”4″][vc_empty_space][vc_column_text]

کمد بایگانی ریلی چیست؟ انواع کمد بایگانی ریلی کدام است؟ دلایل استفاده از انواع کمدهای بایگانی ریلی کدام است؟ مزایای استفاده از انواع کمد بایگانی در محیط‎‌های اداری و کاری چیست؟

وقتی به فکر ذخیره‌سازی بسیاری از فایل‌های کاغذی مهم می‌افتید که نیاز به جای زیاد دارند، کمدهای بایگانی ریلی انتخاب نخست است. این واحدها برای نگهداری و سازماندهی اسناد، مدارک و فایل‌های کاغذی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کمدها دسترسی راحت و آسان را در هر زمان برای کاربران فراهم می‌کنند.
کمد بایگانی ریلی در انواع اشکال، اندازه‌ها و سبک‎های مختلف با طیف وسیعی از ویژگی‌های مفید در دسترس هستند.
علی‎رغم پیشرفت‎‌های زیاد علمی و به بازار آمدن سیستم‎‌های رایانه‌ای و نرم افزارهای قدرتمند اگر چه در میزان مصرف کاغذ با کاهش پرونده‌سازی به روش سنتی صرفه‌جویی خوبی به عمل آمده، با این وجود همچنان مطمئن‌ترین راه برای نگهداری سوابق و اسناد و مدارک مهم، همان پرونده‌سازی به روش سنتی و استفاده از کاغذ و پوشه و زونکن است.
سیستم کمد بایگانی ریلی تمام خواسته‌های یک مجموعه اداری را دارد. برخی از مهم‌ترین این نیازها موارد ذیل قابل شمارش است:
۱- افزایش چشم‌گیر حجم فضا برای بایگانی اسناد و مدارک
۲- ارتقا ضریب امنیت نگهداری اسناد و مدارک
۳- دسترسی سریع
۴- فراهم آوردن زیبایی محیط اداری

قیمت کمد بایگانی

قیمت کمد بایگانی می‌تواند از یک یا چند عامل بدست آید اما مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کمدهای بایگانی و شاید به طور کلی مبلمان اداری عبارت‌اند از:

  • جنس مواد اولیه کمدها و کابینت‌ها
  • تولید کننده کمدهای بایگانی و کمدهای ریلی
  • ضمانت نامه کمدهای بایگانی
  • طرح کمدهای بایگانی

خرید کمد بایگانی ریلی

در خرید کمد بایگانی می‌بایست به تولیدکننده بایگانی توجه کرد و در مورد آن تحقیق کافی نمود. آیا تولیدکننده مبلمان اداری یا کمد بایگانی طراحان مخصوص دارند؟ آیا از دستگاه‌های برش خوبی استفاده می‌کند؟

نتیجه گیری

چنان‌چه نیاز به بایگانی و انواع کمدهای ریلی در سازمان خود دارید. با ما در بینو تماس بگیرید. مبلمان اداری بینو بیش از ده سال سابقه در تولید مبلمان اداری دارد. تیم فنی، فروش و پشتیبانی ما به صورت رایگان مشاوره‌های تخصصی را به شما ارایه می‌کند. هم‌چنین در صورت نیاز و علاقه‌ی کارفرما تیم طراحی و فنی ما می‌تواند با هماهنگی از محل پروژه‌ی شما بازدید نماید. قابل توجه است که بازدید و تهیه طراحی برای سازمان شما رایگان است. مبلمان اداری بینو بابت مشاوره و طراحی فضای دکوراسیون هزینه‌ای را از کارفرمایان اخذ نخواهد کرد.

[/vc_column_text][us_gallery ids=”7809,7801,7802,7803,7804,5523,5522,5520″ layout=”masonry” columns=”4″ indents=”1″][/vc_column][/vc_row]
5/5 - (12 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید