توسط: تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

طراحی  کابینت آشپزخانه، یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که در طول پروژه ساخت و بازسازی آشپزخانه انجام می‌شود. زیرا تعدد و تنوع طرح و جنس آن قدر زیاد است که انتخاب را مشکل می‎‌سازد. به همین علت، ما مواردی را به عنوان راهنمایی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا انتخاب و خرید کابینت را برایتان آسان‌تر کند.

۱.ساخت و ساز با کیفیت بالا
کابینت‌های آشپزخانه فارغ از زیبایی ظاهری، باید دارای کیفیت بالا و طول عمر زیاد هم باشند تا لازم نباشد بعد از طی ۲ الی ۳ سال، با کابینت جدید تعویض شوند.

۲.جنس کابینت
نوع جنس انتخابی شما به تعیین کیفیت کلی کابینت‌ها کمک می‌کند. اما امروزه در ساخت کابینت، عموماً  ام دی اف به گستردگی استفاده می‌شود.

۳.فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز 
کابینت‌های آشپزخانه بسته به میزان وسائل مورد نیاز شما در ابعاد، ارتفاع و عمق مشخصی طراحی می‌شوند. ولی در کل ابعاد مشخص و استانداردی برای هر آشپزخانه‌ای وجود دارد. اگر ممکن است وسائل ویژه‌ای داشته باشید که بخواهید در کابینت‌ها قرار دهید، باید ابعاد کابینت‌ها بر اساس آنها تغییر کند.

 

۴.دربارۀ کابینت آشپزخانه
هر خانه‌ای یک سبک معماری منحصر به فرد دارد و بهتر است طراحی وسائل منزل با این معماری متناسب باشد. سبک طراحی چوبی می‌تواند با مبلمان اداری موجود در نشیمن و پذیرایی در هماهنگی باشد، این مورد یک هارمونی روانی و بصری برای اهالی خانه ایجاد می کند. فضای آشپزخانه به معنای واقعی با نصب کابینت های زیبا معنا می یابد، هر چند کارائی و راحتی در استفاده نیز بسیار مهم است. کابینت های موجود در بینو به انواع مختلفی مثل کابینت های ام دی اف،کابینت با چوب طبیعی، کابینت هایگلاس، کابینت ممبران و کوارتز تقسیم می شوند و در مدل های مختلف و طراحی منحصر به فرد ارائه می شوند.

جهت بررسی، مشاهده مشخصات و خرید مبلمان ادرای بینو و خرید کابینت های آشپزخانه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۱۲۰۱۸۶-۴۴۰۲۶۴۹۷

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید