توسط: تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۷ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]پارتیشن چیست؟

پیدا کردن تعادل مناسب بین حفظ حریم خصوصی و همکاری بستگی به نوع کسب و کار شما دارد، اما به طور کلی کارکنان حق دارند که میزان تمرکز مناسب برای انجام کارشان به طور موثر را داشته باشند. پارتیشن ها می توانند حریم خصوصی و دفع سر و صدا مورد نیاز را برای اطمینان از کارکرد درست کارکنان در اختیار شما قرار دهند. آن ها دیوارهای باریک شیشه ای یا چوبی هستند که نقش دیوار های دائمی به عنوان پنل هایی جهت جداسازی فضاها بازی می کنند. به طور کلی پارتیشن های اداری دارای خصوصیات زیر است.

  • زیبایی

انواع مختلفی از پارتیشن اداری از جمله یک یا دو لعاب، و همچنین طیف وسیعی از مواد از جمله چوب، آلومینیوم، کامپوزیت و شیشه ای در طرح های مختلف، رنگ ها و اندازه ها، باعث بهبود ظاهر دفتر و همچنین ایجاد مناطق جداگانه می شود.

نکته: نگاه و ایجاد احساس به فضای اداری می تواند تاثیر بزرگی بر روحیه کارکنان داشته باشد؛ محیط شاد باعث افزایش انرژی و نیروی کار افراد می شود.

  • اثر بخشی

انعطاف پذیری پارتیشن اداری به این معنی است که شما می توانید هر زمان که شما نیاز به سازماندهی مجدد یک منطقه دارید، به راحتی به پارتیشن مورد نظر را به فضا اضافه یا کم کنید. همچنین آن ها باعث افزایش نور طبیعی در محیط می شوند که به صرفه جویی در مصرف انرژی منتهی می شود.

نکته: پارتیشن بندی دفتر، یک راه بسیار موثر برای ایجاد یک اتاق یا منطقه جدید است.

دلیل اصلی انتخاب پارتیشن بندی را در نظر بگیرید!

اولین کاری که باید بکنید این است که تصمیم بگیرید کدام نوع پارتیشن برای دفترش شما مناسب تر است، این است که دقیقا چه چیزی را که می خواهید با فضای کاری فعلی خود داشته باشید، درباره اش فکر کنید.

آیا شما نیاز به ایجاد یک منطقه پذیرش جدید دارید؟ شاید شما کمتر از فضای جلسه خصوصی برای بحث در مورد هر گونه مسائل حساس و محرمانه استفاده کنید، یا شما به سادگی نیاز به یک منطقه شلوغ برای کارکنان خود برای استراحت، ناهار و یا اتاقی برای برگزاری جلسات غیر رسمی خود داشته باشند.

نکته: هر دلیلی که برای خرید پارتیشن اداری دارید، اطمینان حاصل کنید بررسی ها و تحقیقات خود را به خوبی انجام داده اید.

انواع پارتیشن اداری

اگر شما به دنبال یک نگاه طبیعی و احساسی هستید، پارتیشن بندی چوبی یک محیط کاری عملی اما بسیار گرم را ایجاد می کند. بیشتر بخش های چوبی به صورت های مختلفی ساخته می شوند و در انتخاب عرض و ارتفاع در دسترس شما قرار می گیرند. پارتیشن های چوب به راحتی می توانند به هم وصل شوند. پارتیشن چوبی به ویژه ایده آل برای فضاهای کنفرانس، سوئیت های اجرایی و اتاق های هیئت مدیره است که در آن عملی و اجرایی بودن امور یک مورد مهم است.

اما عیب اصلی پارتیشن های چوبی نداشتن ظرافت پارتیشن های شیشه ای است. پارتیشن های شیشه ای باعث ایجاد انعطاف پذیری بالا و فراهم کردن محیطی با ارتباط جمعی بالا در کنار برخورداری از فضایی پر نور و پر جنب و جوش است. آن ها انتخابی ایده آل برای انواع کسب و کارها هستند.

دیگر انواع پارتیشن اداری می توان به تک جداره، دو جداره، فریم لس و پارتیشن های متحرک اشاره کرد.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از لیست قیمت مبلمان اداری لوکس ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع پارتیشن اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com%2F%25D9%25BE%25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25AA%25DB%258C%25D8%25B4%25D9%2586-%25D8%25A7%25D8%25AF%25D8%25A7%25D8%25B1%25DB%258C%2F||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه کاربران (0 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید