توسط: تاریخ انتشار: ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

خرید مبلمان اداری جدید، فرصت مناسبی است که دفتر کار شما را به محیطی کارآمد تبدیل کند. از آنجا که زمان زیادی صرف جایگزین شدن وسایل جدید با نوع قدیمی‌شان می‌شود، بنابراین مهم است که در تصمیم‌گیری‌های خود، نیازهای فعلی و آینده را دقیقاً در نظر بگیرید تا دچار اشتباه نشوید. خرید مبلمان جدید توسط شرکت‌های بزرگ، اقدام مهمی است. اما در عین مهم بودن، نباید آن را سخت و پیچیده کرد. در این مقاله به چند نکتۀ ساده اما مهم که لازم است هنگام خرید به آنها توجه کنید، اشاره کرده‌ایم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

فضای در دسترس

در هنگام انتخاب مبلمان اداری جدید، بهتر است این سوالات را در ذهن خود مطرح کنید. از جمله این‌که: چه مقدار فضا در اختیار دارید؟ در فضای موجود، چه نوع مبلمان و در چه تعدادی مناسب خواهد بود؟ چند نفر از کارکنان به فضای کار فردی یا دفاتر خصوصی نیاز دارند؟ آیا نیاز است که فضا را برای پروژه‌های گروهی و برگزاری جلسات متعدد فراهم کنید؟ فضای ذخیره‌سازی تا چه میزان می‌تواند  فایل‌ها، کتاب‌ها، اسناد و … را نگه دارد؟

یافتن پاسخ مناسب برای این قبیل پرسش‌ها، شما را در یک انتخاب درست و مناسب، یاری خواهد رساند.

 

نیازهای کارکنان

پر واضح است که هنگام خرید مبلمان اداری، درک نیازهای کارکنان بسیار اهمیت دارد؛ باید مشخص شود که هر یک از کارکنان  به چه میزان از فضا برای انجام وظایفشان نیاز دارند؟ آیا به حفظ حریم خصوصی نیاز دارند یا می‌توانند با سایر همکاران، به شکل گروهی کار کنند؟
از آنجا که کارکنان بیشتر از هرکس دیگری از شرایط فردی خود و کاری که انجام می‌دهند، اطلاع دارند، بنابراین بهتر از هر کسی با نیازهای خود آشنا هستند و شما می‌توانید قبل از خرید مبلمان اداری و سایر تجهیزات اداری، از آنها بپرسید که چه چیزی می‌تواند آنها را کارآمدتر و سازنده‌تر کند.

 

ارگونومی

مبلمان ارگونومیک و مناسب، باعث کاهش فشار بر بدن کارکنان و در مقابل، بهبود روحیه و بهره‌وری آنها خواهد شد. صندلی‌های ارگونومیک رایج‌ترین قطعات ارگونومیک هستند که می‌توانید لیست خرید آنها را به مبلمان اداری شرکت خود اضافه کنید.

 

کیفیت و دوام

از آنجا که تغییر دکوراسیون داخلی محل کار و خرید مبلمان اداری جدید، بسیار وقت‌گیر و زمان‌بر است، پس لازم است هنگام انجام آن، به این فکر کنید که این تغییرات قرار است سال‌های زیادی همراه شما باشند و دست نخورده باقی بمانند. پس باید مطمئن شوید که بهترین جنس را از نظر دوام و کیفیت انتخاب و خریداری کرده‌اید. علاوه بر آن، لازم است برای حمایت از کالاهای انتخابی خود، به دنبال ضمانت و پشتیبانی هم باشید.

جهت بررسی، دریافت مشاوره، بررسی مشخصات ودر نهایت خرید مبلمان اداری بینو با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۱۲۰۱۸۶-۴۴۰۲۶۴۹۷

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید