توسط: تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

میز کنفرانس حرفه ای در دنیای مدرن ، موردی اجتناب ناپذیر است زیرا میز و به عبارتی اتاق کنفرانس می تواند بر مشتریان تأثیر بگذارد. این می تواند به آنها کمک کند تا خلاقیت های جدید و گفتمان موثر تر را ارائه دهند و یا اینکه بر عکس باعث ناراحتی و عدم موفقیت در بحث شود.

اگر مایل هستید که مشتریان خود را در جلسات بعدی خود حفط کنید، در اینجا راه هایی برای طراحی بهتر فضای اتاق کنفرانس و خرید میز کنفرانس حرفه ای آورده شده است.

  • نیازهای مشتریان خود را در نظر بگیرید

البته، شما می خواهید مشتریان به همان اندازه که ممکن است راحت باشند. شما می خواهید آنها را به اندازه کافی بر روی صندلی کنفرانس خود بنشینید و همچنین فضا برای بالا شدن و راه رفتن در اطراف را داشته باشند.

در همان زمان شما همچنین می خواهید اتاق کنفرانس به اندازه کافی سازماندهی شده باشد تا افراد بتوانند در یک نظم گفتمانی قرار گیرند. برآورد تعداد افرادی که در روز جلسات بسیار مهم است، ابعاد اتاق را اندازه گیری کنید و در یک میز کنفرانس متناسب با اندازه اتاق سرمایه گذاری کنید. مشتریان باید بر روی صندلی های اداری بنشینند که ارگونومیک، قابل تنظیم و مقرون به صرفه هستند.

  • شکل میز کنفرانس مناسب را انتخاب کنید

بسیاری از سبک های میز کنفرانس که می توانید انتخاب کنید وجود دارد. به عنوان مثال، سبک U شکل که اجازه می دهد هر کسی با سخنرانان ارتباط برقرار کند و بالعکس، در حالی که سبک تئاتر / کلاس درس می تواند افراد بیشتری را در خود جای دهد. قبل از تصمیم گیری در طرح نهایی مطمئن شوید که جوانب مثبت و منفی هر سبک را بررسی کرده اید.

  • اتاق درست را انتخاب کنید

در حالت ایده آل اتاق باید در جایی باشد که حواس پرتی به حداقل برسد. به عنوان مثال، یک فضای نزدیک دفتر مدیرعامل عالی خواهد بود، اما یک فضای نزدیک لابی اصلی یا مواجهه با یک اتاق پر سر و صدا مناسب نیست. نوع اتاق باید معرف نوع کار و در خدمت عملکرد باشد.

همچنین استفاده از رنگ دیوار اتاق کنفرانس می تواند در نحوه عملکرد یک جلسه متفاوت باشد. اگر رنگ آبی را انتخاب کنید مشتریان شما ممکن است احساس آرامش و دلپذیری بیشتر داشته باشند.

اما اگر رنگ آن قرمز رنگ باشد، ممکن است دچار گفتمان های بحث برانگیزتر باشند. صرف نظر از رنگی که انتخاب می کنید، باید احساسات درست را در مخاطبان خود ایجاد کنید و همچنین اتاق کنفرانس باید با نام تجاری و تصویر شرکتتان سازگار باشد.

  • نورپردازی را تنظیم کنید

خوب است که در مقدار نور طبیعی وارد فضای کنفرانس شود. فقط مطمئن شوید که پنجره ها با پرده هایی زیبا تزئین شده باشند، مخصوصا اگر جلسات در اواسط بعد از ظهر باشد. راه های دیگری برای ایجاد روشنایی عبارتند از:

  1. اجتناب از نور بالا سری کم
  2. استفاده از لامپ هایی که گرما بیش از حد را ندهند
  3. رنگ های روشن دیوار که فضا را بیشتر روشن می کند
  4. اگر جلسه بزرگ و با افراد زیاد باشد، از یک نور (OLED) استفاده کنید

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، میز کنفرانس، مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید