توسط: تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

میزهای ایستاده هر ساله به دلایل زیادی خریداری می شوند. آنها کارکنان را با بهترین مکان برای کار کردن با زمان هایی برای ایستادن آشنا می کنند. بعضی از مزایای سلامتی میز اداری ایستاده چیست؟ با بینو همراه باشید.

 • سلامت کارکنان شما بسیار مهم است

بدون کارکنان، کسب و کار شما قادر به رشد و نمو نخواهد بود. بدون هیچ کارمندی، کسب و کار شما وجود نخواهد داشت!

محیط کار ارگونومی بهترین راه برای تشویق کارمندان شما به مراقبت از خود است. در حالی که کارمندان را شاد و سالم نگه داشتن مهم است، میز ایستاده، آنها یک محل عالی برای شروع است.

تحقیقات اخیر نشان داده است که بدن انسان برای تمام روز در دسترس نیست.

متأسفانه ما هر روز به مدت ۷-۱۵ ساعت می نشینیم. تحقیقات همچنین نشان داده است که مدت طولانی نشستن به طور چشمگیری خطر ابتلا به مشکلات عدیده ای را افزایش می دهد:

 1. افزایش وزن
 2. چاقی
 3. درد کمر
 4. گردن درد
 5. افسردگی
 6. انرژی کم
 7. بیماری قلبی
 8. دیابت
 9. سرطان

ارائه میزهای ایستاده، یک راه عالی برای کمک به کارکنان شما در هنگام کار در شرکت  است، و هنگامی که بازنشسته می شوند، سلامت خود را حفظ می کنند.

 • تعادل را به کارکنان خود بدهید

تعادل ضروری است، چه در آشپزخانه و چه در دفتر. میزهای ایستاده ارگونومیک را برای کارکنان خود انتخاب می کنند، ماهیت آن ها بین نشستن و ایستادن در زمان کار در طول روز هستن.

 • برای خط پایین شما خوب است

هزینه خرید میز ایستاده برای کارمندان شما به طور کامل با ارزش بلند مدت آن یک سرمایه گذاری بلند مدت است. کارکنان سالم و راحت، کارآیی بیشتری دارند و به افزایش درآمد شما کمک می کنند. محیطی ارگونومیک که از میزهای ایستاده استفاده می کند ثابت شده است که تعداد روزهای بیمار، آسیب های محل کار و ادعاهای جبران خسارات کارکنان در شرکت ها کاهش می یابد.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید