توسط: تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]
مبلمان اداری مناسب دفاتر چیست؟ بهترین مدل‎های مبلمان اداری مناسب محیط‎های اداری کدامند؟ راهنمای خرید انواع مبلمان اداری مناسب محیط‎های اداری چیست؟

جهت توضیح این مطلب که برای محیط‎های اداری خود چه نوع مبلمان اداری باید طراحی و تهیه کنیم، باید ذکر شود که طراحی دفتر کار ساده نیست، زیرا یک مرتبه انجام می‎شود و پس از طراحی و سفارش آن دیگر به سادگی نمی‎توان آن را تعویض نمود.

این نکته شایان ذکر است که فناوری و پیشرفت همه جانبه تکنولوژی به طور کامل مانند پدیده‎های دیگر، فضاهای اداری را نیز تغییر داده است و تنها چیزی که در مورد آینده روشن است، این است که تغییرات بیشتری در آینده بوجود خواهد آمد!

این موضوع گفته می‎شود که چگونه می‎توانید یک دفتر را در حال حاضر ایجاد کنید که بتوانید در آینده نیز از مبلمان اداری مناسب آن بهره ببرید؟

برای تهیه و طراحی مبلمان اداری مناسب خود باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

چه کسانی و چگونه از دفتر شما استفاده می‎کنند؟

یکی از مهمترین بخش های ایجاد هر مبلمان اداری مناسب، توجه به افرادی است که از آن استفاده می ‎کنند. چه افرادی در دفتر اداری شما کار می‎کنند؟

این افراد در طول مدت کاری خود در طی یک روز از چه ابزارهایی استفاده می‎کنند؟

یکی از مهمتزین نکاتی که باید برای طراحی و سفارش مبلمان اداری مناسب دفتر کار خود به آن توجه فرمایید مهم این است که نیروهای کاری خود را که قرار است در این دفتر فعالیت کنند را مورد توجه قرار دهید و مبلمان اداری خود را بر اساس موقعیت، وظایف و نوع فعالیت این افراد طراحی کنید. از کارکنان و نیروهای پرسنلی خود بپرسید که برای بهره‎وری بیشتری کاری به چه چیزهایی نیاز دارند؟ از نیروهای کاریتان بپرسید که در چه شرایطی راحت‎تر و بهینه‎تر فعالیت می‎کنند؟

اگر بتوانید به درستی بازخورد آنها را جمع‎ آوری کنید و یک طراحی کار آمد برای محیط اداری خود را ایجاد کنید، کارکنان شما متوجه خواهند شد که شما برای وضعیت کاری شرکت خود و کارکنانش اهمیت زیادی قائل هستیدو آنها بهره‎وری خود را افزایش خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانید به مقاله مبلمان اداری مدولار و فوائد آن مراجعه فرمایید.

ایجاد فضایی برای تعامل

حتی به این دلیل که تکنولوژی به تغییر نحوه استفاده ما از محیط‎های اداری منجر شده است بازهم همۀ ما هنوز بخشی از کارهای ما به صورت فیزکی و به روال سابق انجام می‎پذیرد.

پس برای طراحی محیط اداری خود در  آینده نیز باید با ایجاد فضای منعطف، فضا را برای تعامل کارکنان با یکدیگر فراهم نمایید. هر فردی ممکن است در مورد چیدمان و طراحی مبلمان اداری مناسب نظراتی داشته باشد، اما استفاده از میز اداری انعطاف‎پذیر و صندلی و مبل اداری کارکنان را تشویق می‎ کند تا همکاری بیشتری با سایر پرسنل داشته باشند.

فضاها و مبلمان اداری مناسب موجود در دفاتر کاری می‎توانند طراحی شوند که نقش مهمی را در ارتباطات افراد در یک سازمان ایفا ‎کنند، زیرا حریم خصوصی افراد به خوبی از یکدیگر تفکیک خواهد شد. دفاتری که با طراحی‎های نسل جدید و مدرن ایجاد می‎شوند، دارای ثبات بیشتری برای آینده کاری هستند و باعث پایداری یک کسب و کار خواهند شد.

استفاده از مبلمان اداری مناسب و انعطاف پذیر

درباره انعطاف‎پذیری مبلمان اداری و طراحی داخلی آن، که برای ثبات آیندۀ کاری یک شرکت مفید و کارآمد است صحبت شد و دلیل آن این است که انعطاف‎پذیری، بخش مهمی از توانایی سازگاری با آینده است. کارکنان شما باید بتوانند همه چیز را به راحتی با توجه به نیازهای محل کارشان جابجا کنند و به راحتی بتوانند آنها را بازگردانند.

یک محل کار مناسب در آینده طرحی است که نه تنها برای افرادی که در حال حاضر مشغول به کار در آن هستند، بلکه برای افرادی که در ۵ سال آینده نیز به آنجا خواهند آمد مفید و قابل استفاده خواهد بود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJzb2NpYWwtbWVkaWEtcGFyZW50JTIyJTNFJTBBJTIwJTIwJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTIyYiUyMiUzRSUyMCUyMCUwQSUyMCUyMCUzQ2ElMjB0YXJnZXQlM0QlMjJfYmxhbmslMjIlMjBocmVmJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ0Lm1lJTJGYmF5bm9ncm91cGNoYW5uZWwlMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMiVEOCVBQSVEOSU4NCVEQSVBRiVEOCVCMSVEOCVBNyVEOSU4NSUyMCVEOCVBOCVEQiU4QyVEOSU4NiVEOSU4OCUyMiUzRSUwQSUyMCUyMCUyMCUyMCUzQ2ltZyUyMGNsYXNzJTNEJTIyYWxpZ24tY2VudGVyLXNvY2lhbCUyMiUyMHN0eWxlJTNEJTIyd2lkdGglM0ElMjAxMDAlMjUlM0IlMjBoZWlnaHQlM0ElMjBhdXRvJTNCJTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZiYXluby1jby5jb20lMkZ3cC1jb250ZW50JTJGdXBsb2FkcyUyRjIwMTglMkYwOSUyRnRlbGVncmFtLmpwZyUyMiUyMGFsdCUzRCUyMiVEOCVBQSVEOSU4NCVEQSVBRiVEOCVCMSVEOCVBNyVEOSU4NSUyMCVEOCVBOCVEQiU4QyVEOSU4NiVEOSU4OCUyMiUyMCUyRiUzRSUwQSUyMCUyMCUzQyUyRmElM0UlMEElMjAlMjAlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTIwJTIwJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTIyYiUyMiUzRSUwQSUyMCUyMCUzQ2ElMjB0YXJnZXQlM0QlMjJfYmxhbmslMjIlMjBocmVmJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cuaW5zdGFncmFtLmNvbSUyRmJheW5vZ3JvdXAlMkYlMjIlMjB0aXRsZSUzRCUyMiVEOCVBNyVEQiU4QyVEOSU4NiVEOCVCMyVEOCVBQSVEOCVBNyVEQSVBRiVEOCVCMSVEOCVBNyVEOSU4NSUyMCVEOCVBOCVEQiU4QyVEOSU4NiVEOSU4OCUyMiUzRSUwQSUyMCUyMCUyMCUyMCUzQ2ltZyUyMGNsYXNzJTNEJTIyYWxpZ24tY2VudGVyLXNvY2lhbCUyMiUyMHN0eWxlJTNEJTIyd2lkdGglM0ElMjAxMDAlMjUlM0IlMjBoZWlnaHQlM0ElMjBhdXRvJTNCJTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZiYXluby1jby5jb20lMkZ3cC1jb250ZW50JTJGdXBsb2FkcyUyRjIwMTglMkYwOSUyRmluc3RhZ3JhbS5qcGclMjIlMjBhbHQlM0QlMjIlRDglQTclREIlOEMlRDklODYlRDglQjMlRDglQUElRDglQTclREElQUYlRDglQjElRDglQTclRDklODUlMjAlRDglQTglREIlOEMlRDklODYlRDklODglMjIlMjAlMkYlM0UlMEElMjAlMjAlM0MlMkZhJTNFJTBBJTIwJTIwJTNDJTJGc3BhbiUzRSUyMCUwQSUyMCUyMCUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyMmIlMjIlM0UlMEElMjAlMjAlM0NhJTIwdGFyZ2V0JTNEJTIyX2JsYW5rJTIyJTIwaHJlZiUzRCUyMmh0dHBzJTNBJTJGJTJGYmF5bm8tY28uY29tJTJGJTI1RDglMjVBQSUyNUQ5JTI1ODUlMjVEOCUyNUE3JTI1RDglMjVCMy0lMjVEOCUyNUE4JTI1RDglMjVBNy0lMjVEOSUyNTg1JTI1RDglMjVBNyUyRiUyMiUyMHRpdGxlJTNEJTIyJUQ4JUFBJUQ5JTg1JUQ4JUE3JUQ4JUIzJTIwJUQ4JUE4JUQ4JUE3JTIwJUQ5JTg1JUQ4JUE3JTIyJTNFJTBBJTIwJTIwJTIwJTIwJTNDaW1nJTIwY2xhc3MlM0QlMjJhbGlnbi1jZW50ZXItc29jaWFsJTIyJTIwc3R5bGUlM0QlMjJ3aWR0aCUzQSUyMDEwMCUyNSUzQiUyMGhlaWdodCUzQSUyMGF1dG8lM0IlMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRmJheW5vLWNvLmNvbSUyRndwLWNvbnRlbnQlMkZ1cGxvYWRzJTJGMjAxOCUyRjA5JTJGdGVsZXBob24uanBnJTIyJTIwYWx0JTNEJTIyJUQ4JUFBJUQ5JTg1JUQ4JUE3JUQ4JUIzJTIwJUQ4JUE4JUQ4JUE3JTIwJUQ5JTg1JUQ4JUE3JTIyJTIwJTJGJTNFJTBBJTIwJTIwJTNDJTJGYSUzRSUwQSUyMCUyMCUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0MlMkZkaXYlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row]
۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید