توسط: تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

قیمت میز پذیرش چقدر است؟ عوامل موثر بر قیمت میز پذیرش کدام‌ند؟

از آنجا که منطقه پذیرش شما اولین نقطه تماس برای مشتریان است، باید تصویری مناسب را در دیده و خاطر مخاطب ایجاد کند. این موضوع نشان دهنده حساسیت در انتخاب و خرید میز پذیرش است.  با این وجود برای بسیاری از کسب و کارها خرید میز پذیرش منوط به آگاهی کامل از قیمت آن است. قیمت میز پذیرش به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن‌ها را با هم بررسی خواهیم کرد.

چگونه میز پذیرش انتخاب کنیم؟

میز پذیرش انواع مختلفی دارد. هر کدام از تولیدکنندگان میز پذیرش اقدام به تولید میزها با طراحی و مواد اولیه متفاوت می کنند.  با این وجود برای انتخاب میز پذیرش مناسب برای کسب و کار خود چه ویژگی هایی را باید در نظر بگیرد؟ در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

  • مناسب بودن را پیدا کنید

به عنوان وسوسه انگیز بودن ممکن است سفارش یک میز پذیرش بزرگ، یا سفارش میز پذیرش کوچکتر برای صرفه جویی در هزینه، این تصمیمات می تواند تاثیر منفی در دراز مدت داشته باشد. یک میز پذیرش که برای اتاق شما خیلی بزرگ است، یک فضای ایجاد می کند که خیلی کم است و می تواند ناراحت کننده باشد. از سوی دیگر، یک میز پذیرش که برای اتاق شما خیلی کوچک است فضای شما را بسیار نامتعادل خواهد ساخت.

  • آن را ساده نگه دارید

اگر شما واقعا به دنبال یک نگاه مدرن تر برای منطقه پذیرش خود هستید، مهم است که طراحی میز خود را ساده، براق و تمیز نگه دارید. میز پذیرش را با طراحی مینیمالیستی و با اصول طراحی پایه قوی انتخاب کنید. اگر به دنبال یک نگاه هیجان انگیز هستید، یک میز پذیرش را با چشم انداز و رنگ های زیبا در نظر بگیرید.

  • کاربر میز را در نظر بگیرید

در نهایت، این نیز بسیار مهم است که نیازهای کارکنان خود را که از میز پذیرش استفاده می کنند، در نظر بگیرید. مقدار مناسب فضای کاری، ذخیره سازی و راحتی در میز مهم است، بنابراین کارمند شما قادر به انجام درست کار خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که میز پذیرش اندازه مناسب برای کاربران است و کابینت ها و پایه های کافی را اضافه کنید تا به اندازه کافی برای لوازم اداری از جمله وسایل شخصی فضا وجود داشته باشد.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۰۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید