توسط: تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ 1 دیدگاه

قیمت مبلمان اداری به موضوعات مهمی ارتباط دارد که با دانستن آنها خرید مبلمان اداری و در راستای آن در انتخاب مبلمان اداری مناسب می تواند موثر باشد. در این عصر همه ما لحظات بسیاری از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در پشت میز و روی صندلی خود نشسته ایم. بنابراین انتخاب مبلمان مناسب برای فضاها کاری بسیار مهم و ضروری است و در سلامتی جسمی و روانی  افراد مشغول به کار در محیط کاری تاثیر گذار خواهد بود. به نکات آورده شده در زیر برای قیمت مبلمان اداری و هزینه های پرداختی بر مبنای نوع مبلمان اداری مناسب شرکت خود دقت فرمایید.

قیمت انواع مبلمان اداری چقدر است؟

برای بررسی بهتر مبلمان اداری بهتر است ابتدا اطلاعات کافی در مورد اجزای مبلمان اداری داشته باشیم. مهمترین تجهیزات مبلمان اداری کدام است؟ آیا آن‌ها را می‌شناسیم و اطلاعات کافی در مورد آن‌ها داریم تا خرید درست انجام دهیم؟ با ما تا انتهای این گزارش همراه باشید.

صندلی اداری

پیش از هر اطلاعاتی در مورد صندلی اداری باید بدانید گران‌ترین تجهیز در مبلمان اداری، صندلی اداری است. بنابراین می‌تواند نوع صندلی اداری می‌تواند به صورت مستقیم بر قیمت مبلمان اداری تاثیر بگذارد. صندلی اداری ترجیحا باید دارای قابلیت تنظیم در ارتفاع را داشته باشد. به این علت که ابعاد بدنی کارکنان در محیط کاری متفاوت است و ممکن است خرید صندلی اداری باعث افزایش بی مورد در قیمت مبلمان اداری شود، پس صندلی اداری را انتخاب کنید که هم از لحاظ ارگونومی کاری و کیفیت جواب‌گوی فعالیت کارکنان شما باشد. در مورد ویژگی‌هایی که بر قیمت صندلی اداری موثر است می‌توان موارد زیر را گفت، توصیه می‌کنیم این موارد را در نظر داشته باشید که عبارت‌اند از:

  • ارگونومی صندلی اداری

صندلی اداری از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در فضای اداری وجود دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های صندلی اداری که می‌تواند بر روی قیمت مبلمان اداری تاثیر گذار باشد، عبارت است از:

  • تنظیم ارتفاع
  • پشتی و تیکه‌گاه
  • چرخ صندلی اداری
  • بازوهای صندلی اداری
  • نشیمن‌گاه صندلی اداری

 

  • قابلیت تنظیم ارتفاع

صندلی اداری باید قابلیت این را داشته باشد که برای افراد با قد و هیکل مختلف کاربری داشته باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع در صندلی اداری به کاربر کمک می‌کند تا در جایگاه مناسبی با توجه به ارتفاع میز و قد خود برای انجام کار قرار بگیرد.

  • پشتی قابل تنظیم

تکیه گاه صندلی اداری محلی است که فرد بر روی آن تکیه می‌دهد تا عضلات پشتی و کمر آن از فشار تخلیه شوند. پشتی صندلی اداری می‌تواند فلزی، مش دار، پارچه‌ای، چوبی و … باشد.

  • جنس پایه و رویه صندلی

صندلی اداری با توجه به قیمت، کیفیت مواد و … از یک نوع خاص مواد ساخته می‌شود.

  • ضمانت نامه

وجود ضمانت نامه در صندلی اداری به خریدار اطمینان می‌دهد که خرید او می‌تواند تا مدت مشخصی حداقل، تمامی استانداردهای کاربری خوب را داشته باشد.

میز کار

میز کار مناسبی انتخاب کنید که به راحتی بتوانید کار های روزانه خود را انجام داده و به عبارتی میز کاری بتواند از هر لحاظ پشتیبان کارهای شما باشد. از لحاظ جنس میز و کیفیت و دوام آن بررسی های لازم را انجام دهید و به نسبت نوع کار خودتان میز کاریتان را تهیه کنید. مسلما میز های بزرگ و با کیفیت باعث افزایش قیمت مبلمان اداری انتخابی شما خواهد شد، مطمعنا بدانید برای چه چیزی و چه کاری می خواهید میز اداری خریداری کنید تا بتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید.

حتما بحوانید: قیمت مبلمان اداری چقدر است؟

نیم ست اداری

پیشنهاد می شود برای زمان های استراحت خود و کارکنان از مبل های اداری راحت استفاده کنید که باعث بازدهی بالای کارکنان می شود که در بلند مدت اثرات بسیار خوب خود را نشان خواهد داد.

به عبارتی قیمت مبلمان اداری بسته به نوع فعالیت های شرکت شما خواهد بود و برای انتخاب بهترین مبلمان اداری (صندلی، میز، پارتیشن و کتابخانه) قبل از خرید و بررسی قیمت ها باید به شناخت جامع از نوع کار، مواد ساخته شده مبلمان اداری نائل شوید.

نتیجه گیری

برای خرید مبلمان اداری و آگاهی از قیمت مبلمان اداری کافی است با ما در بینو تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت رایگان تمامی توصیه‌ها و نکات برای خرید مبلمان اداری را به شما ارایه خواهند کرد. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند در صورت نیاز شما به همراه تیم فنی از فضای اداری شما بازدید نمایند. گروه تولیدی مبلمان اداری بینو با بیش از ده سال سابقه درخشان در تولید مبلمان اداری همراه همیشگی خریداران مبلمان اداری است. بینو در ده سال گذشته با سازمان‌های خصوصی و دولتی بسیاری همکاری کرده است.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید