توسط: تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

فضای کاری خود را برای زمستان آماده کنید

پاییز اینجا است در حالی که خانه خود را برای زمستان آماده می کنید، لازم است که دفتر خود را برای فصل سرد سال آماده کنید. مهم است که اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما می توانند به راحتی به دفتر مراجعه کنند و به راحتی کار کنند. شما می توانید در ابتدا چندین ضرورت داشته باشید. جالباسی، نورپردازی، یا سیستم گرمایشی خوب ، قبل از زمستان، دفتر شما باید برای این اقلام تدارک ببیند. در زیر لیستی از چیزهایی است که باید در آماده سازی زمستان شامل شود عبارتند از:

۱-سیستم گرمایشی

کارمندان شما در هفته حداقل ۳۶ تا ۴۰ ساعت کار خواهند کرد و این بدین معنی است که آنها در هفته کاری قابل توجهی در فضای کاری خود صرف می کنند. اطمینان حاصل کنید که آنها در ایستگاه های کاری خود سرما نداشته باشند ضروری است. ایده خوبی است که سیستم گرمایشی خود را قبل از شروع فصل زمستان چک کنید. اگر چه این بخشی از لوازم اداری شما نیست ولی بخش مهمی با سلامت و بهره وری کارکنان است.

۲- اضافه کردن جالباسی

کارکنان شما در فصل سرد نیاز به چندین جالباسی و قفسه لباس برای قرار دادن لباس های خود دارند. برای بهم ریختگی فضا تدارک برای چنین اقلامی ضروری است.

۳- نوشیدنی های گرم

قهوه شناخته شده است چیزی است که کارکنان در روز های سرد منتظر آن هستند. چای، قهوه، شکلات داغ و یا چای گیاهی درمانی را برای اطمینان از اینکه کارکنانتان در طول فصل راحت هستند را برایشان فراهم کنید.

۴- روشنایی

برای انواع گزینه های نورپردازی برای دفتر را مد نظر قرار دهید. چراغ های میز قابل رویت در دسترس هستند با چراغ های LED، لامپ های فلورسنت یا لامپ های رشته ای. چراغ های طبقه نیز در سبک های مختلف در دسترس هستند.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری و مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۶۰۴۶۲۵۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید