توسط: تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

آیا شما می خواهید فضای اداری خود را باز کنید؟

آیا نگران هستید که فضای باز دفتر هزینه های عملیاتی کسب و کار شما را افزایش دهد؟

ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که فضای دفتر خصوصی را برای یک فضای کار مشترک تغییر دهید تا بهره وری را افزایش دهید.

فضای دفتر باز می تواند به شما فضای بسیار زیادی برای ایجاد خلاقیت بدهد. به عنوان مثال، یک فضای دفتر آزاد می تواند به شما اجازه اضافه کردن میزهای اداری ایستاده را بدهد.

چرا فضاهای باز بسیار محبوب هستند؟ زیرا شرکت ها می توانند فضای باز شفافی داشته باشند. فضاهای باز نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. این باعث می شود کارفرماها و کارکنان کمتر نگران کمبود حریم خصوصی باشند زیرا کیفیت کلی محیط کار بهبود می یابد.

به عنوان مثال، یک دفتر فضای باز می تواند به شما فرصتی برای بهبود سلامت شرکت شما با استفاده از ایستگاه های کاری ثابت و یا مبلمان متحرک دهد. شما می توانید از یک فضای اداری باز استفاده کنید تا مبلمان بیشتری برای کار مشترک فراهم کنید. این نوع مبلمان می تواند به نیروی کار شما کمک کند تا بیشتر بتوانند فضایی مشترکی را داشته باشند.

هدف این است که برای کمک به کارکنان برای حفظ سلامت جسمی و روانی، بتوان محیطی پویا ایجاد کرد. همچنان راه هایی وجود دارد که فضای مناسب کافی برای کارکنان در یک دفتر باز فراهم کند که می تواند اعتماد آنها را به وضعیت کاری افزایش دهد. برای قرار دادن آن، می توانید یک محیط کاری ایجاد کنید که برای داشتن هر گونه مانع کسب و کار با داشتن یک دفتر باز آماده باشد.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید