توسط: تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

دفاتر بسیاری روزانه در سراسر جهان ایجاد می شوند و مهم است که محیط اداری راحت باشد. سطح راحتی نه فقط برای کارکنان بلکه برای مشتریان است و به این معنی است که سطح راحتی براساس بدن و همچنین چشم باشد. در این راستا بینو Bayno فروش مبلمان اداری را با بهترین طراحی، ساخت و خدماتی عالی به مشتریام خود عرضه می دارد، با ما همراه باشید.

هنگامی که دفتر تزئین شده است، بسیار مهم است که ترکیب رنگی خوب را در ذهن داشته باشید و بودجه خود را به چیزهایی که نیاز دارید تنظیم کنید. مبلمان اداری باید با توجه به اندازه دفتر، مبلمان بیش از حد بزرگ و یا خیلی کوچک باشد. بسیاری از افرادی هستند که فکر می کنند دفاتر باید به چشم بیایند چرا که مشتریان باید احساس کنند که چیزهایی هستند که در دفتر مهم هستند و چشم دیگر در هیچ چیز دیگری را نخواهد دید.

معمولا رنگ مبلمان اداری، رنگ قهوه ای است. افرادی دیگری نیز هستند که از رنگ سیاه استفاده می کنند. اما امروزه رنگ های دیگر کاملا در مد هستند، اما همه رنگ های دیگر اساسا برای نوع کسب و کار مرتبط باید طراحی و استفاده شوند. طراحان هر نوع نیاز به داشتن محیط داخلی اداری خود را دارند تا شیوه و ماهیت کسب و کار خود را به شیوه ای مناسب نشان دهند.

چندین چیز وجود دارد که می تواند دیده شود و به گونه ای طراحی شده باشد که دفتر واقعا مردم را به نحوی جذب کند. در اینجا چند چیز اساسی وجود دارد که باید در هنگام خرید مبلمان اداری در نظر گرفت:

  • راحتی:

شما باید مطمئن باشید که مبلمان شما راحت است. سطح راحتی پس از چندین چیز، از جمله راحتی بدن شما که باید با آن کار کند، و همچنین راحتی چشم در هنگام استفاده از مانیتور، به چندین چیز بستگی دارد. نوع صندلی ها و میز ها باید راحت باشند و ارتفاع و طول آن نباید بیش از حد کم یا زیاد باشد که بعدا ممکن است درد کمر را در شما ایجاد کند.

  • مبلمان اداری چند منظوره:

مبلمان می تواند چند منظوره باشد که می تواند برای ذخیره اسناد مهم یا چیزهای دیگر مورد استفاده قرار گیرد. میز اداری باید دارای کشوهای ذخیره سازی به همراه جایگاه کشویی کیبورد باشد. نسل جدید میز های اداری، به نام میز ایستاده نامیده می شوند که قابلیت تنطیمان ارتفاعی برای ایجاد راحتی در هنگام کار را فراهم می کنند.

  • روشنایی مناسب:

شما باید اطمینان حاصل کنید که روشنایی مناسب در دفتر خود دارید، اما در کنار آن شما ممکن است نیاز داشته باشید که چراغ های کوچک روی میزها داشته باشید که بتوانید به راحتی و با دید باز فعالیت های روزانه را انجام داد. با میز کامپیوتر شما ممکن است نیازی به چراغ های نقطه ای نداشته باشید زیرا صفحه نمایش روشن است اما چندین کار دیگر نیز وجود دارد که در آن شما نیاز به کاغذ و قلم مانند طراحان دارید و این طراحان نیاز دارند تا روی چیزهای کوچک کار کنند، که نیاز به داشتن روشنایی بر روی میز را توجیه می کند.

  • ذخیره سازی فضای کاری:

مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که سیستم ذخیره سازی مناسب برای فایل ها و سایر موارد وجود داشته باشد. مهم است که فضای ذخیره سازی را درست طراحی کنید تا دسترسی با فایل ها به راحتی صورت گیرد. می توانید از کابینت و یا کتابخانه های فایلینگ جهت ذخیره سازی اسناد استفاده کنید.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری لوکس ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده سایت ما  baynoco.ir کلیک کنید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید