توسط: تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

طراحی و ساخت میز کلاسیک

امروزه با پیشرفت هایی که در اجتماع بوجود آمده ، نیازهای جامعه نیز دستخوش تغییرات زیادی شده است. که در این میان دیزان و طراحی دکوراسیون کلاسیک یکی از با اهمیت ترین بخش های زندگی انسان ها قرار گرفته است. فضای کاری بخش عمده این تاثیر پذیری را در خود قرار داده چرا که به واسطه این طراحی و ترکیب بندی درست رنگ ها و قرار گیری اجسام در مکان های تعریف شده در محیط کار، میتواند باعث جذب مشتری بیشتر و همچنین راندمان کاری بهتر برای کارکنان شود.

 

طراحی و دیزاین یک محیط کاری شامل دو بخش عمده می‌شود: نمای بیرونی و نمای داخلی است که بخش درونی آن میتواند شامل مبلمان اداری با کیفیت و شکیل باشد. اهمیت مبلمان اداری هرگز نباید نادیده گرفته شود. انتخاب صندلی، میز و لوازم جانبی می تواند نقش مهمی در افزایش روحیه کارکنان و افزایش بهره وری در فضای کاری داشته باشد. داشتن یک اتاق مدیریت با امکانات مدرن مانند میز مدیریت یک واقعیت جداناپذیر هر شرکت و ارگانی میتواند باشد.

میز مدیریت باید امکاناتی داشته باشد تا شخصی که از آن استفاده میکند به راحتی بتواند مدت زمان زیادی را در طول روز از آن استفاده کند . یعنی از نظر طبی و استاندارد باید طوری طراحی شده باشد که تکیه گاه آن به راحتی انعطاف پذیر باشد و موارد دیگر.

بینو تولید کننده انواع مبلمان اداری با افتخار توانسته انواع میز مدیریتی را طراحی و تولید کند که از استاندارهای جهانی برخوردار می‌باشند. طراحی و ساخت میز کلاسیک یک نمونه بسیار عالی و پرفروش از محصولات می‌باشد که به دو صورت تمام چوب و بدنه mdf تولید می‌شود. در ادامه به معرفی این محصول جذاب میپردازیم.

میز مدیریت کلاسیک از اسم آن پیداست که داری طرح های قدیمی می‌باشد. اما این تنها دلیل کلاسیک بودن میز مدیریت نمی‌شود. اگر  در ساخت و تولید کل این نوع میز از چوب (درختانی مانند گردو – افرا – ملچ – سفید – روی ) استفاده شده باشد، به آن میز کلاسیک گفته می‌شود. اما به دلیل قیمت بالای این مدل میزها در صنعت مدرن، تولید کننده ها با آمیخته شدن چوب و mdf توانسته اند میزهای مدیریتی کلاسیک را تولید کنند که تفاوتی با مدل چوبی آن ندارد.

طراحی و ساخت میز کلاسیک با ام دی اف به این صورت تولید میشود که اسکلت کار را با mdf میسازند و در آخر با یک لایه چوب به قطر ۲ میلی متر سطح میز را آذین میکنند. اما لازم به توضیح است بخش های از میزهای که دارای پایه های گرد هستند و یا قسمت های مانند تزئینات روی میز را نمی توان با این روش ساخت در نتیجه باید با همان چوب خالص ساخته شود.

همراهان گرامی، جهت مشاوره در امر خرید انواع طراحی و ساخت میز کلاسیک، می‎توانید از طریق وبسایت رسمی مبلمان اداری شرکت بینو و همچنین صفحه تماس با ما در همین وبسایت با کارشناسان و طراحان و مدیریت شرکت بینو ارتباط برقرار کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید