توسط: تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ 0 دیدگاه

صندلی اداری طبی اکنون یکی از پر درخواست‌ترین نوع صندلی‌های اداری است. رشد فناوری و تکنولوژی‌های نوین بر جزئی‌ترین رفتارهای ما موثر بوده است. این اتفاق ابتدا آنچنان نمود بیرونی نداشته است. اما در سال‌های اخیر موجبات تغییرات گسترده و غیر قابل انکاری در دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری نظیر میز اداری، صندلی اداری، میز مدیریت، پارتیشن‌ها و… شده است. در سال‌های اخیر این تغییرات تنها در ظاهر و مواد اولیه مورد استفاده نبوده است. بلکه به کمک فناوری و علوم مختلف طراحی‌ها به سمتی گرایش پیدا کرده است که سلامتی، رفاه و آسایش جسمی آن‌ها را در هنگام انجام کار در نظر می‌گیرد. این موضوع از آن جهت قابل اهمیت است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته خصوصاً در دو دهه‌ی اخیر، ماهیت کاری تغییر پیدا کرده و تحرک کمتری را از کارمندان شاهد هستیم.
صندلی اداری ظبی با قابلیت تنظیم و میز مدرن اداری از این گونه ابزار‌های اساسی هستند که به کارمندان جهت آسایش جسمی بیشتر کمک می‌نمایند. در ادامه سه خصوصیت خوب صندلی اداری طبی با قابلیت تنظیم ارتفاع را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

صندلی اداری طبی و راحتی کارکنان چگونه با هم ارتباط دارند؟

تغییر نوع کار و یکجانشینی کارمندان در طول روز باعث شده است که آن‌ها در معرض خطر جسمانی بیشتری قرار بگیرند. این مخاطرات جسمی تا آنجایی پیش رفته است که افراد به دنبال صندلی اداری طبی برای خود در سازمان هستند. صندلی اداری طبی با استفاده از ویژگی‌های ساختاری که دارد به افراد کمک می‌کند راحت‌تر باشند. علاوه بر این به آن‌ها کمک می‌کند در هنگام انجام کار فشار اضافی بر بدن خود وارد نکنند. در ادامه به بررسی جزئی ویژگی‌های صندلی اداری طبی خواهیم پرداخت.

صندلی اداری طبی و سلامتی جسمی 

تعدادی از محققان با بررسی نمونه‌های مختلف و واقعی در طول بازه‌های مختلف زمانی به این دست یافته‌‌اند که: نشستن بدون تحرک در طول روز و در طولانی مدت می‌تواند باعث افزایش ضربان قلب، و بیماری‌های عروقی و دیابتی گردد. یکی از راه‌های جلوگیری از این یک جانشینی و عدم برای کارکنان استفاده از صندلی اداری و میز اداری با قابلیت تنظیم ارتفاع است. این مورد باعث می‌شود که حالت نشتن افراد تغییر کند.

تغییراتی که در این حالت ایجاد می‌شود به کارمندان در جهت کاهش بیماری‌های قلبی کمک می‌کند. تغییرات متابولیسم بدن و کاهش کمر درد از واضح‌ترین نتایج ایجاد این تغییرات هستند. از این رو صندلی اداری طبی به خاطر قابلیت در تغییر نحوه‌ی نشستن به یکی از محبوب‌ترین انواع صندلی تبدیل شده است.

افزایش روحیه و انرژِی با صندلی اداری

میز اداری و صندلی اداری و صندلی طبی مدرن از محبوبیت بالائی در میان کارمندان برخوردار هستند. کارمندان سازمان‌ها و ادارات مختلف در طول زمان کاری می‌توانند با ایجاد تغییر در نحوه ی نشستن تاثیر مثبتی بر متابولیسم بدن خود بگذارند. این گونه تغییرات کوچک در نهایت منجر به تاثیر مثبت بر افزایش روحیه و رفاه عمومی کارکنان می‌شود.

افزایش بهره وری

صندلی اداری طبی  با قابلیت تنظیم ارتفاع امکان دسترسی به حالت‌های مختلف و تغییر در نحوه ی نشستن در طول مدت زمان علاوه بر ایجاد تنوع در مدت زمان کاری می‌تواند باعث تغییر در نحوهی گردش خون شده و مواد مغذی و اکسیژن بیشتری را به نسبت به بی‌تحرکی به بدن منتقل کند. این تغییرات تمرکز را بهتر می‌کنند. صندلی اداری طبی مدرن احساس راحتی به کارکنان می‌دهند و در بلند مدت می‌تواند بر افزایش کارایی و عملکرد کارکنان تاثیر مثبت بگذارد.

پیشنهاد ما

در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و صندلی اداری و صندلی طبی در سازمان خود فکر می‌کنید، ما امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ها و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی آن‌ها را ذکر کرده و یا خواهیم گفت همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.
بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که سازمان شما از نظر مبلمان اداری نظیر صندلی اداری، میز اداری و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب خرید و ورود به فروشگاه وجود دارد. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد. ما تمام توان خود را در جهت رفاه شما مطابق با علم روز انجام خواهیم تا فضای کاری بهتری برای شما و همکارانتان ایجاد کنیم.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید