توسط: تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

گاهی اوقات مهم نیست چقدر سعی می کنید، به نظر می رسد که هرگز نمی توانید دفتر خود را به طور کامل سازماندهی کنید. فایل های مهم از بین می روند، منابع اضافی از بین می روند، اسناد از بین می روند ، همه این ها برای یک شرکت می تواند اسف بار باشد! با این حال زمان را از دست ندهید، به فکر سیستم ذخیره سازی نوین باشید.

اگر شما از کابینت های ذخیره سازی اداری، کتابخانه فایلینگ استاندارد استفاده می کنید، طیف وسیعی از نیازهای سازمانی شما ممکن است برآورده شود.

  • ایجاد سیستم ذخیره سازی :

شما می توانید روش های سازمانی شرکت خود را متناسب با نیازهای مختلف خود برنامه ریزی کنید. بعضی از افراد ممکن است نیاز به کابینت آشپزخانه ای داشته باشند که به آنها اجازه می دهد اشیاء بزرگ را به آسانی ذخیره کنند، در حالی که دیگران ممکن است نیاز به کابینت داشته باشند تا بخش های کوچکتری را برای نگهداری دفترچه ها سازماندهی کنند.

بعضی از قفسه ها ممکن است نیاز به بلند شدن داشته باشند تا بتوانند در یک فضای آزاد باریک قرار گیرند یا ساخته شوند تا بتوانند در یک فضای غیر معمول قرار گیرند.

کارشناسان طراحی می توانند به شما در فرآیند ساخت دفتر سفارشی کمک کنند، با پرسیدن سؤالاتی که برای کشف سیستم ذخیره سازی مناسب شما، از جمله:

  • چه کسی از کابینت استفاده می کند؟
  •  چه نوع اقلام باید در کابینت ذخیره شود؟
  • چون نوع سیستم ذخیره سازی باید در دفتر قرار بگیرد؟
  • آیا سیستم ذخیره سازی باید برای اهداف چندگانه خدمت کند؟

هنگامی که یک ایده از نیازهای سازمانی دفتر خود را دریافت می کنید، تیم شما از کارشناسان طراحی می تواند با ایجاد سیستم ذخیره سازی، شما را به ایجاد نظم تشویق کنند. از شکل و اندازه به رنگ و مواد، کابینت سفارشی شما کمک خواهد کرد که شرکت شما تبدیل مکانی برای یک کسب و کار موفق و بالقوه باشد.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید