توسط: تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

یک اتاق کنفرانس که در آن برخی از مهمترین تصمیمات برای کسب و کار شما گرفته می شود، بنابراین نگاه اتاق کنفرانس شما باید اهمیت آن را انعکاس دهد.

قبل از اینکه فکر کنید اتاق کنفرانس شما چطور طراحی می شود، نیازهای دقیق خود را درک کنید. همکاری آسان مهمترین جنبه اتاق کنفرانس است، بنابراین چگونه می توانید بهره وری خود را در این فضا افزایش دهید و مطمئن شوید که می تواند تمام انتظارات شما را برآورده کند؟

  • اتاق کنفرانس و فناوری :

هنگام ایجاد یک اتاق کنفرانس، به نیازهای تکنولوژیکی شرکت خود توجه داشته باشید. از سخنرانی بر روی صفحه نمایش، یک اتاق کنفرانس مدرن نیاز به ساخت بسیاری از انواع دستگاه های الکترونیکی برای ساده سازی روند ارتباطات دارد. این واقعا نگاهی مشتاقانه برای اطمینان از اینکه زیرساخت مناسب برای حمایت از تمام نیازهای تکنولوژی شما دارد، است.

  • سر و صدا :

اتاق های کنفرانس، صداگذاری نه تنها برای افراد داخل اتاق کنفرانس مهم است، بلکه برای کسانی که در فضای خارج از آن نیز هستند. گاهی اوقات یک نمایش یا جلسه می تواند کمی طولانی باشد، و با آنچه در خارج از اتاق اتفاق می افتد، می تواند رابطه داشته باشد. علاوه بر این، مهم است که اجازه ندهید صدا از اتاق کنفرانس خارج شود. ایجاد یک اتاق کنفرانس با صدا، کمک می کند تا حواس پرتی را از بین ببرد و افکار همه را متمرکز سازد.

  • اتاق کنفرانس آگوستیک :

توانایی برقراری ارتباط واضح با سر و صدا با پس زمینه، کمی برای کنفرانس تلفیقی مهم است. کیفیت صدا ضعیف می تواند نه تنها برای کسانی که در تعامل با آن هستید نامناسب باشد، بلکه می تواند بسیار آزار دهنده باشد. گاهی اوقات یک جلسه می تواند بسیار استرس زا باشد. برای جذب بازتاب (صدای پایدار در اتاق)، اتاق کنفرانس باید مجهز باشد تا صدا را در سطح، سقف و دیگر سطوح جذب کند.

برای مشاهده محصولات بینو bayno و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید