توسط: تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ 3 دیدگاه

برنامه ریزی برای اتاق کنفرانس قسمت مهمی از فرآیند خرید مبلمان اداری است زیرا بسیاری از وجوه تجارت شما را نشان می‌دهد. میز کنفرانس نه تنها برای جلسات بلکه برای ملاقات با مشتری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این دلیل است که باید جدی گرفته شود. زیرا می‌خواهید به مشتری خود اطمینان دهید حرفه‌ای هستید. یک میز کنفرانس جذاب و کاربردی به معنای تجارت موفق و پایدار است. میز کنفرانس می‌تواند نقش زیادی در تحت تأثیر قرار دادن مشتریان و کارمندان بالقوه شما داشته باشدبرای ایجاد یک همکاری موثر داشته باشد. قیمت میز کنفرانس نیز با توجه به مواردی که شما می‌خواهید از آن استفاده کنید و یا داشته باشید تغییر خواهد کرد. قیمت میز کنفرانس به طور کلی به نوع مواد، طراحی، ابعاد و ویژگی‌های اختصاصی و انحصاری متغییر است.

قیمت میز کنفرانس و خرید آن
قیمت میز کنفرانس و راهنمای خرید آن برای شرکت ها

قیمت میز کنفرانس و خرید آن به چه عواملی بستگی دارد

هنگام خرید میز کنفرانس به هیچ وجه به یکباره میز را انتخاب نکنید. به دو علت یک قیمت میز کنفرانس و دیگری فضای در اختیار شما! قیمت میز کنفرانس می‌تواند با توجه به آن چه مورد نیاز شماست تغییر کند. بنابراین پیش از خرید میز کنفرانس می‌بایست نسبت به فضای خود آگاهی داشته باشید. آگاهی از فضای اداری در اختیار به شما این فرصت را می‌دهد که مطابق با نیازمندی به دنبال میز کنفرانس باشید و کیفیت و قیمت میز کنفرانس را بررسی کنید. در ادامه ما با توجه به نکاتی که تاکنون گفته ایم، چندین و چند نکته برای خرید بهتر میز کنفرانس را برای شما نوشته ایم. رعایت این نکات به خرید بهتر و پرداخت مناسب برای قیمت میز کنفرانس خواهد انجامید.

فضای خود را بشناسید

این اولین قدم قبل از خرید میز کنفرانس است زیرا میز کنفرانس تجهیزی نیست که فقط به اندازه صندلی فضا را اشغال کند. چه مقدار فضا برای میز کنفرانس دارید؟ همچنین به یاد داشته باشید که فضای کافی برای جابجایی صندلی‌ها، تخته سفید و کارمندان برای راه رفتن راحت داشته باشید. فضا و آگاهی از آن بر انتخاب شما موثر است. شما میز بزرگتر و یا کوچکتر انتخاب نمی‌کنید و قیمت میزکنفرانس را مطابق با فضا پرداخت خواهید کرد.

شکل میز کنفرانس

میزهای کنفرانس به اشکال مختلفی شامل گرد، مربع، مستطیل، قایقی شکل و… ارائه می‌شوند. آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص نیز بر اساس شکل هستند. به عنوان مثال، یک میز کنفرانس گرد برای جلساتی که ظرفیت شرکت کنندگان کمتری دارند، خوب محسوب می‌شود. میزهای کنفرانس مستطیل شکل برای اتاق های بزرگ و بسیاری از حاضران مناسب است. یک میز کنفرانس مربع بیشترین استفاده را از فضای اداری می‌کند. فضای کافی را نیز فراهم می‌کند. همچنین به اندازه کافی انعطاف‌پذیر است. به گونه‌ای که می‌توان دو میز را در کنار هم قرار داد تا یک میز کنفرانس بزرگتر تشکیل شود. یک میز کنفرانس به شکل قایق، زیبا و شیک است. همچنین دید خوبی را برای همه اعضای جلسه فراهم می‌کند. هر کدام از این اشکال میزهای کنفرانس می‌تواند بر قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. بنابراین می‌توان گفت یکی از عوامل بسیار مهم تعیین قیمت میز کنفرانس، نوع میز کنفرانسی است که انتخاب می‌شود.

قیمت میز کنفرانس و خرید آن
قیمت میز کنفرانس و خرید آن

ست مبلمان اداری در اتاق کنفرانس

اگر مبلمان اداری دیگری در همان اتاق وجود دارد، اطمینان حاصل کنید که میز کنفرانسی که در آخر انتخاب کرده‌اید با آن‌ها مطابقت داشته باشد. اگر این کار را انجام ندهید، کل اتاق نامناسب به نظر می‌رسد. همچنین بسیار غیرحرفه‌ای است. حتی اگر هیچ مبلمان اداری موجود در اتاق ندارید، اطمینان حاصل کنید که قطعاتی که در آینده می‌خرید هم رنگ با میز کنفرانسی است که می‌خواهید خریداری کنید. شما می‌توانید هنگام خرید میز کنفرانس، ست یا نیم ست مبلمان اداری نیز خریداری نمایید. اگر نسبت به قیمت میز کنفرانس دقت کافی را به خرج دهید و صرفه جویی کنید.

طرح

اگر شما یکی از معیارهای مهم برای انتخاب میز کنفرانس را شخصا و با توجه به فضای در اختیار طراحی کنید، کسی تعجب نخواهد کرد، زیرا از اتاق کنفرانس اهمیت زیادی برخوردار است. به همین خاطر شما می‌توانید معیار اختصاصی برای سازمان خود داشته باشید. البته در نظر بگیرید که یک طرح اختصاصی قیمت میز کنفرانس را می‌تواند تحت تاثیر قرار دهد. همچنین شما پیش از خرید میز کنفرانس و سایر تجهیزات کنفرانس همان گونه که در مورد پیشین اشاره کردیم نیازمند ایجاد هماهنگی میان مبلمان اداری با میز کنفرانس نیز خواهید بود. کار دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که یا به سراغ میز کنفرانس سنتی یا مدرن بروید و همچنین یک رنگ روشن یا تیره را انتخاب کنید. این نوع انتخاب‌ها علاه بر قیمت مناسب میز کنفرانس، به شما اجازه تغییر در رنگ مبلمان اداری را خواهند داد.

نسبت را بخاطر بسپار

اشتباه دیگری که اکثر مسئولین خرید مرتکب می‌شوند، خرید صندلی‌های اداری و نامتناسب با میزهای کنفرانس است. قطعا این موضوع را در نظر داشته باشید که هر صندلی اداری نمی‌تواند یک صندلی اتاق کنفرانس خوب باشد. شاید شما قیمت زیادی بابت خرید صندلی اداری صرف کنید. اما زمانی که هی نتیجه‌ی بیرونی و بازدهی نداشته باشد. عمل شما بازخورد مثبتی را نخواهد دید. بنابراین هنگام خرید علاوه بر توجه و در نظر گرفتن قیمت میز کنفرانس، نسبت به همسان بودن و کاربردی بودن صندلی ادرای نیز توجه کامل و کافی را به کار ببرید.

سبک میز کنفرانس

میزهای کنفرانس حتی با قابلیت تنظیم ارتفاع و سطح وجود دارند که به کارمندان شما امکان ایستادن و شرکت در جلسات را می‌دهد. آخرین تحقیقات می‌گوید مدتی ایستادن و کار برای سلامتی بسیار مفید است و علاوه بر این می‌تواند بسیار محبوب باشد. این باعث می‌شود بسیاری از افراد در حرکت باشند و همچنین باعث ایجاد یک محیط سالم می‌شود. بیشتر میزهای کنفرانس به سبک مدرن ساده و براق هستند. ظاهری صیقلی ایجاد می‌کند و دارای خطوط تمیز است. میزهای کنفرانس سنتی نیز همه کاره هستند. برخی از ویژگی‌های یک میز کنفرانس سنتی عبارتند از: قالب گیری، جزئیات راحتی کارمندان و بسیاری از امکانات جذاب دیگر. خرید میز کنفرانس معمولی می‌تواند به شما کمک کند در هزینه‌ی کلی صرفه جویی کنید. پرداختی شما بابت قیمت میز کنفرانس اداری کاهش پیدا کند و در عین حال بودجه‌ی لازم برای خرید سایر تجیهزات فراهم شود.

قیمت میز کنفرانس و خرید آن
قیمت میز کنفرانس و خرید آن برای سازمان و شرکت‌ها چگونه باید انجلم بگیرد

نتیجه

هر سازمانی به یک میز کنفرانس نیاز دارد که در آن ایده‌هایی در مورد چگونگی بهتر شدن تجارت قابل بحث و گفتگو باشد. این که آیا برای یک جلسه گاه به گاه استفاده می‌شود یا برای بحث با اعضای هیئت مدیره بستگی به نوع و کارآیی و فضای کاری شما دارد. اما آنچه مهم است، اعلام نیاز برای وجود چنین بخشی در سازمان است. قیمت میز کنفرانس همان گونه که گفته شد به سبک میز کنفرانس، جنس مواد اولیه آن، طراحی و برش و فضای اداری شما بستگی دارد. از این رو بررسی تمامی این موراد به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید