توسط: تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

درباره پارتیشن های اداری

درباره پارتیشن های اداری چه می‎‏دانیم؟ برای اینکه اطلاعاتمان درباره پارتیشن های اداری افزایش یابد به چه اطلاعات دسته اولی نیاز داریم؟  برای خرید انواع پارتیشن اداری به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ انواع اطلاعات درباره پارتیشن های اداری کدام است؟

پارتیشن اداری چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پارتیشن های اداری، مبلمان اداری بینو bayno، با سابقۀ بلند خود به شرکت‎ها کمک می‎کند تا پارتیشن‎های مورد درخواست در دفاتر آنها طراحی و نصب گردد تا به راحتی با نیازهای آنها سازگار شود. مهم نیست که سبک فضای دفتر فعلی شما چیست؟ ما یک راه‎حل برای کمک به گسترش یا استفاده بهتر از فضای موجود داریم. در حالی که پارتیشن اداری یکی از راه‎ حل‎های عالی است و در ارتباطات بین کارکنان و در بهره‎وری به خوبی کار می‎کند و این در حالیست که بهتر از فضای بسته با دیوار های سخت می‎باشد. این که آیا شما نیاز به فضاهای اداری خصوصی، یک منطقه باز کار با گزینه‎هایی برای حفظ حریم خصوصی دارید و یا یک منطقه بزرگ با سبک مدرن را می‎خواهید، مبلمان اداری بینو به شما برای ایجاد یک محیط پویا و شکوفایی کسب و کارتان کمک می‎نماید.

چرا فضای دفتر نیاز به پارتیشن‎بندی دارد؟

درباره پارتیشن های اداری و استفاده از آنها باید ذکر شود که برای بهینه‎سازی فضای اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‎گیرند. اتاق‎های اضافی خصوصی، فضاهای ذخیره‎سازی و اتاق‎های کنفرانس بزرگ می‎توانند به راحتی با حداکثر بهره‎وری در کسب و کار شما ایجاد شوند. طرح‎های سفارشی می‎تواند فضای کاری شرکت شما را از نظر تعداد زیادی دفاتر خصوصی، به فضاهای باز و مدرن ترغیب کند. انواع پارتیشن‎ها نیز می توانند بسیار منحصر به فرد باشند. همچنین دیوارها می‎توانند حریم خصوصی کامل را ارائه دهند. درباره پارتیشن‎های اداری، می‎توان یک ظاهر شیشه‎ای کاملا مدرن و حتی مات را برای ظاهر دفتر ایجاد کرد. هنگامی که به رشد اداری می‎رسید، یک طراحی مجدد واقعا می‎تواند به بهبود کارایی کار شما کمک نماید. این در حالی است که ایجاد فضای کاری می‎تواند کارکنان شما را خوشحال کند.

همچنین ایجاد فضاهای کاری جدید در فضای مجازی و مدرنیزه کردن مناطق نیز به نظر خوب می‎رسد، همچنین مزایای مناسبی برای اضافه کردن، درباره پارتیشن‎های اداری وجود دارد. اگر در یک کار پر سر و صدا هستید و در صورتی که بر روی میز اداری خود کار می‎کنید، آرامش نیاز است، دیوارهای پارتیشن صدا را تا ۵۰db Rw  کاهش می‎دهد. از نظر ایمنی، درباره پارتیشن های اداری باید عنوان شود که این پارتیشن‎ها می توانند ۳۰-۶۰ دقیقه بیشتر در مقال آتش مقاومت نمایند.

مزایای پارتیشن اداری شیشه‌ای

اتاق کنفرانس

درباره پارتیشن های اداری، ایجاد فضای مناسب برای اتاق کنفرانس از ساختار موجود برای به دست آوردن یک فضای کاری روشن با پارتیشن شیشه ای روشن استفاده می‎شود، سپس پرده‎ها یا شیشه‎های مات اضافه می‎گردد تا سطوح حریم خصوصی مورد نیاز دریافت شود. دیوارهای مات می‎توانند به شما در حفظ حریم خصوصی و همچنین به کاهش صدا کمک کند.

درباره پارتیشن های اداری فولادی

برای آنکه اطلاعات بیشتری درباره پارتیشن های اداری داشته باشیم، باید بدانیم که گزینه‎های پارتیشن‎بندی فولادی یک نگاه منحصر به فرد، کاربردی و همه کاره برای کارخانه‎ها، انبارها و واحدهای صنعتی ارائه می‎دهند. ساختارهای استاندارد و ویژگی‎های سازه‎های پارتیشن‎بندی فولاد عبارتند از:

  • پارتیشن دو لایه
  • پارتیشن‎های تک لایه
  • قابل جدا شدن است
  • قابل تنظیم مجدد

درباره پارتیشن های اداری شیشه‎ای با قاب و بدون قاب

درباره پارتیشن های اداری باید گفته شود که هر دفتر با استفاده از پارتیشن شیشه‎ای می‎تواند یک نگاه ویژه به دست آورد. این نه تنها به دفتر شما یک نگاه فوق العاده مدرن می‎بخشد، بلکه نور را به هر گوشه‎ای از دفتر می‎رساند. پارتیشن فریم لس که در بسیاری از تاسیسات استفاده می‎شود، مقاوم به تنش است و در صورت تمایل به کاهش صدای اضافی می‎بایست به صورت تک و دو لعاب طراحی شود. اگر می‎خواهید به ظاهر مدرن و زیبا از پارتیشن شیشه‎ای دست پیدا کنید، اما هزینه‎های کمتری داشته باشید، چرا پارتیشن شیشه ای با قاب را در نظر نگیرید. ارائه همه مزایای استفاده از پارتیشن بی‎قاب، چندین سبک برای انتخاب مناسب برای مقیاس وسیع‎تری از بودجه را دارد.

برای مشاهده محصولات مبلمان اداری بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری لوکس ،مشاوره و بررسی‎های لازم، می‎توانید از طریق شماره زیر ، اقدام فرمایید.

۰۲۱۴۰۴۴۰۲۹۰۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید