توسط: تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]خرید مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری مطمعنا در راستای کیفیت محصولات مورد نظر است. در این عصر با بیشتر شدن عرصه رقابت در میان تولید کنندگان مبلمان و ارائه خدمات متفاوت و گستردگی در مبلمان اداری به مشتریان که باعث شده بتوانند محصولات دلخواه خود را از میان طیف وسیعی از محصولات انتخاب کنند ولی به دلیل تنوع بیش از اندازه در محصولات مبلمان اداری، سردرگمی در انتخاب مبلمان اداری مناسب به وجود آمده است. در این بین برای زدودن این سردرگمی باید نکاتی را اشاره کرد.

  • مبلمان اداری و هماهنگی در کارایی

مطمعنا بسته به نوع کار باید هماهنگی در خرید مبلمان اداری و کسب و  کار موجود ایجاد شود. در بسیاری از شرکت انواع مبلمان اداری همچون، میز مدیریت، میز کارمندی (میز کارشناسی)، صندلی اداری و پارتیشن اداری استفاده می شود. پس با دانستن اینکه یک صندلی اداری تا چه میزان قابل استقاده در روز است، پس به همان میزان هم باید به هزینه های صرف شده توجه کرد. مطمعنا استفاده از یک میز کارمندی بزرگ که نیاز به تجمع زیادی از وسائل ندارد، یک انتخاب اشتباه در خرید مبلمان اداری است. پس با توجه به کارایی مبلمان اداری باید گزیش صحیح را انجام داد.

  • زیبایی مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری رابطه مستقیمی با ظاهر آن خواهد داشت، با این نظر که زیبایی امری سلیقه ای است اما بسته به نوع فضای کاری و کسب و کار مربوطه می توان به انتخاب مناسبی دامن زد. ممکن است سلیقه افراد استفاده از رنگ روشن باشد یا برای مثال مدیر یک شرکت یا سازمان به میز مدیرت منحنی علاقه داشته باشد، اما در کل قیمت مبلمان اداری زیبا بیشتر  خواهد بود.

  • جنس مبلمان اداری

جنس محصول یقینا مهمترین عامل در انتخاب و خرید مبلمان اداری است . جنس کارهای چوبی معمولا از چوب چنگل یا چوبهای فرآوری شده نظیر ام دی اف و ملامینه می باشد تراکم و چگالی در محصولات ام دی اف نسبت به ملامینه بالاتر بوده و همچنین در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاومتر هستند . در صندلی های اداری نیز جنس چرم از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. بقیه موارد نظیر یراق آلات، دستگیره ها و ریلهای کشو و فایل ها نیز مهم هستند .در صندلی های اداری مکانیزم ها عقب و جلو بردن صندلی و مکانیزم مربوط به تنظیم ارتفاع بسیار حائز اهمیت می باشند.

با خرید محصولات اداری بینو، کارایی و زیبایی را تجربه کنید. برای بررسی، راهنمایی و خرید با شماره های ۴۷۶۲۳۰۰۸ – ۴۶۰۴۶۲۵۸ تماس حاصل بفرمایید،

نوسینده : کیوان کاری   –   برنا یاور ویرا (بینو)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row height=”auto” us_notification=”” notification=””][vc_column][us_btn text=”برای مشاهده انواع مبلمان اداری کلیک کنید” color=”red” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fbayno-co.com||target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید