توسط: تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن در حال حاضر به عنوان یکی از چالش‌های بزرگ در شرکت‌ها محسوب می‌شود. تعداد زیادی از فروشگاه‌های تولید و توزیع مبلمان اداری وجود دارد. قیمت ارائه شده به مشتریان در این فروشگاه‌ها بسیار متفاوت است. در عین حال خواست نیروی انسانی خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن و تجهیز فضای کار است. اما با این اوصاف آیا راه و روشی وجود دارد تا خرید مناسبی توسط کارفرما صورت پذیرد؟ ترفندهای خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن چیست؟ قیمت مبلمان اداری مدرن ارزان به چه پارامترهایی بستگی دارد؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. تمامی سوالات و سوالاتی به مانند این اگر ذهن شما وجود دارد پاسخی مناسب خواهد داشت.

نکات خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن چیست؟

فضاهای اداری در سراسر جهان به طرز چشمگیری فضای داخلی خود را در طول سال‌های اخیر تغییر داده اند. از دلایل مهم این بهتر و جذاب نشان دادن برند و جلب رضایت بیشتر کارکنان است. تغییرات به گونه‌ای بوده است که تقریبا می‌شود گفت آرزوی مبلمان اداری در فضای اداری محقق شده است. طراحی مبلمان ارگونومیک قصد دارد کارایی و راحتی را برای استفاده انسان فراهم کند. در هنگام انتخاب مبلمان اداری برای دفتر، مردم بیشتر سبک‌های مدولار و شاید کلاسیک تمایل دارند. با این وجود چگونه متوجه شویم که کدام مبلمان اداری ارگونومیک است و کدام نه؟ همچنین، هنگام انتخاب از بین دسته‌های مختلف مبلمان اداری، باید به چه عواملی توجه کرد؟ با ما همراه باشید.

فضای کاری

کارمندان بیشتر وقت خود را در فضاهای کاری خود می‌گذرانند. برای گردش کار مثبت و سازنده، طراحی فضای کاری باید نیازهای کارکنان را برآورده کند و در عین حال ظریف و دلپذیر به نظر برسد. علاوه بر این، کارمندان ممکن است برای کار بهتر و شاداب‌تر به نوعی حریم خصوصی نیز نیاز داشته باشند، بنابراین طرح‌هایی با پارتیشن‌های شیشه‌ای یا پانل‌ها می‌توانند گزینه خوبی باشند. با این حال اگر طرح‌هایی را انتخاب کنید که با فضا سازگاری ندارند، ممکن است دفتر شما شلوغ به نظر برسد.
می‌توان با توجه به نکات گفته شده در نظر داشت که:

  • اندازه گیری و شناخت فضا فراموش نشود.
  • نیازمندی‌های کارمندان شناسایی شود.
  • متناسب با شغل و کسب و کار اقدام به خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن کرد.

صندلی اداری و افزایش بهره وری

وقتی در مورد خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن صحبت می‌کنیم، صندلی اداری یک مقوله اساسی است. برای تحمل ساعات کار طولانی، کارمندان به صندلی‌هایی نیاز دارند که هم راحتی و هم عملکرد مناسب را داشته باشند. صندلی‌ای که دارای پشتی راحت است و به راحتی با قد کارمندان قابل تنظیم است، بهترین صندلی اداری است. این نوع صندلی به کارمندان کمک می‌کند که کمردرد و کشیدگی گردن نداشته باشند. همچنین، صندلی‌های اداری باید به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشند تا کارکنان در حرکات خود احساس محدودیت نکنند. یک صندلی اداری با طراحی کاربردی که با رویه‌ای خوب و جذاب ساخته شده است، دکوراسیون اداری را زیباتر می‌کند. در مورد صندلی ارگونومیک مقاله “چهار ویژگی صندلی ارگونومیک” را بخوانید.

میز جلسه

بحث‌های مفصل و جلسات طولانی متاسفانه یا خوشبختانه بخشی از فرهنگ اداری است. برای درگیر نگه داشتن تیم و ایجاد احساس ارزشمندی در هر تصمیم مهم، تنظیم فضای صحیح اتاق کنفرانس بسیار مهم است. میز جلسه نقطه کانونی اتاق کنفرانس است، جایی که همه برای جلسه جمع می‌شوند. طراحی میز اتاق کنفرانس مدرن باید کاربردی باشد و محیط حرفه‌ای اتاق را منعکس کند. باید میزهای جلسه مدولار را انتخاب کنید تا در عین تکمیل چیدمان اتاق، همه را در خود جای دهد. برای مطالعه بیشتر در مورد میز کنفرانس می‌توانید مقاله “قیمت میز کنفرانس و راهنمای خرید آن برای شرکت ها” را بخوانید.

تجهیزات اداری

مطمئناً کارمندان به فضای ذخیره‌سازی جداگانه خود نیاز دارند که بتوانند ابزارهای شخصی خود را در آن نگهداری کنند. یک فایل خوب و فضای ذخیره‌سازی برای کارکنان بسیار مفید است زیرا می‌توانند اسناد/اشیاء و وسایل شخصی مربوط به کار خود را در آن ذخیره کنند. کمد و کابینت‌های گروهی در فضای اداری می‌توانند دارای رنگ‌های مختلفی باشند تا جذابیت بصری بسیاری را در فضای اداری ایجاد کنند.

میز پذیرش

میز پذیرش، فرهنگ و جایگاه شرکت را به بازدیدکنندگان متعددی که وارد آن می‌شوند، منتقل می‌کند. این میز نقطه کانونی بخش پذیرش است. بنابراین طراحی و ظاهر میز پذیرش باید بازدیکنندگان را مجذوب خود کند. در عین حال میز پذیرش باید با بقیه دکورهای اداری ترکیب شده و فضای بصری و هماهنگی خوبی داشته باشد. میز پذیرش باید علاوه بر هدف زیبایی شناسی، به اندازه کافی کاربردی باشد تا کار مولد انجام شده توسط فرد پشت میز را تسهیل کند. منشی یا کارمند پذیرش به فضای کافی نیاز دارد. بنابراین هنگام انتخاب طرح میز پذیرش باید فضای اداری خود را در نظر داشته باشید. یک میز پذیرش با روکش براق و طراحی مدرن مطمئنا حال و هوای سازنده و مثبتی به دفتر اداری خواهد داد. نقش میز پذیرش را در هنگام خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن فراموش نکنید.

ذخیره‌سازی و سازماندهی

فضای ذخیره‌سازی تجهیز مهمی از مبلمان اداری است. سازماندهی و ذخیره تمامی فایل ها، اسناد، اوراق مهم، لوازم التحریر و سایر موارد مربوط به کار یک وظیفه است. دفتر اداری به یک فضای ذخیره‌سازی هوشمند نیاز دارد که نه تنها عملکرد خود را انجام دهد، بلکه فضای اداری کمتری اشغال شود. همچنین فضای ذخیره‌سازی باید ظاهری زیبا داشته باشد. برای منظم نگه داشتن دفتر خود و بدون شلوغی، باید فضای ذخیره‌سازی با قفسه‌ها و کشوها را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید. گزینه‌های متعددی از نظر طراحی، فضای ذخیره‌سازی وعدم وجود دارد.

نتیجه گیری

در حالی که هنگام انتخاب و خرید مبلمان اداری ارگونومیک مدرن باید به موارد مختلفی توجه کنید، یکی از عوامل اصلی که باید در هر چیزی که انتخاب می‌کنید به دنبال آن باشید دوام است. خرید مبلمان اداری مانند یک سرمایه‌گذاری است. از این رو، همیشه باید مبلمانی را انتخاب کنید که از مواد و پارچه‌های باکیفیت ساخته شده باشد. ممکن است کمی بیشتر هزینه داشته باشد اما مدت زیادی دوام خواهد آورد.

پیشنهاد ما

ما در مبلمان اداری بینو برای خرید مبل اداری به شما کمک می‌کنیم. با ما تماس بگیرید تا از مشاوره‌های رایگان ما استفاده کنید. مشاوره‌های فنی و بازدید از محل اجرای پروژه نیز توط تیم فنی ما رایگان انجام می‌شود. طراحی سه بعدی مطابق با نیازهای شما نیز طراحی و پیش از انجام پروژه تحویل خریداران می‌شود. ما در خدمت شما هستیم تا بهترین خرید مبلمان اداری را داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید