توسط: تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

برای سال های بسیاری، طراحی دفتر سنتی ایستا بود. کارکنان به کابین های فردی خود رانده شدند، مدیریت دارای دفاتر بی حرکت با مبلمان سنگین و تحمیل شده بود و فضای کلی به شدت راکد شده بود. پس از همه، یک دفتر باید جایی باشد که کارکنان شما مایل به همکاری، ایجاد و کشف نو آوری های جدید هستند که باعث می شود شرکت شما حتی بهتر از آنچه انجام می دهید، باشد. شما می توانید این نوع محیط را با استفاده از مبلمان سفارشی اداره کنید که یکی از گرایش های سال ۲۰۱۸ است، تحرک.

تحرک فقط برای ایده گرفتن کسب و کار شما از تحرک خیابان ها با تلفن های هوشمند یا رایانه ها شما نیست – شما حتی می توانید در داخل دیوارهای دفتر خود تحرک پیدا کنید. روند جدید در مبلمان اداری چرخ دار است؛ نه تنها صندلی های اداری چرخ دار، بلکه میزها، پارتیشن ها و غیره … است. مزیت داشتن مبلمان چرخ دار چیست؟ در مورد آن فکر کنید: زمانی که کارکنان شما محدود به مناطق کار کوچک می شوند، این می تواند تاثیر منفی بر بهره وری داشته باشد. این تغییرات پویایی محیط دفتر شما را حفظ می کند. مبلمان را با راحتی به گروه های مشارکتی متصل کنید، یک «میز کنفرانس گرد» ایجاد کنید و تحرکت و باز بودن را در میان کارکنان خود تشویق کنید. شما می توانید طرح دفتر خود را مجددا تنظیم کنید، همانطور که اغلب انتخاب می کنید زمانی که اکثر مبلمان متحرک است، و این به نوبه خود کارکنان شما را به فکر کردن برای فضایی باز و بهره وری بالا تشویق می کند. محیط خلاق برای الهام بخشیدن به خلاقیت لازم است، پس چرا با استفاده از مبلمان اداری چرخ دار؟

طراحی دفتر مدرن می تواند زیبا، کارآمد و نوآورانه باشد. برای ادامه کار با دنیای کسب و کار سریع، با تماس با شرکت بینو BAYNO برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

۴۷۶۲۳۰۰۸-۴۴۰۵۷۴۴۵-۴۴۰۵۷۴۶۹

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید