توسط: تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۷ 0 دیدگاه

استفاده مناسب از میز کارگروهی

میز کارگروهی چیست؟ برای خرید انواع میز کارگروهی به چه نوع اطلاعاتی نیاز داریم؟ بهترین مدل‎های میز کارگروهی کدامند؟
در سال های گذشته چیدمان فضای کار اداری در ایران با صنعت دنیا بسیار متفاوت بود و به نظر میرسید ما با فاصله زیادی از کشور های پیشرفته دنیا در چیدمان دکوراسیون فضای باز اداری عقب مانده ایم.
پیشرفت صنعت مبلمان اداری
ولی با پیشرفت دکوراسیون اداری و صنعت ساخت مبلمان اداری امروزه این توان را داریم تا بهترین و مدرن ترین چیدمان فضای باز اداری که میزهای اداری با نام میز کارگروهی در آن استفاده میشود را انجام دهیم.

همانطور که از نام این مدل میز (میز کارگروهی)پیداست برای فضاهایی استفاده میشود که کاربران زیادی با هم در ارتباز هستند از محاسن میز کارگروهی می توان به نکات زیر اشاره کرد:

محاسن میز کارگروهی

۱-ظاهر بسیار زیبا و مدرن میز های کارگروهی
۲-استفاده برای چیدمان بهینه در مراکز کال سنتر
۳-استفاده مناسب برای مراکز مانیتورینگ
۴-شخصی سازی فضا کاربران با دیوایدر و فایل
۵-کنترل راحت کاربران در فضا توسط سرپرست بخش
۶-تنوع در نوع چیدمان میز کار گروهی در مدل های مختلف میز
۷-مناسب برای فضاهای بزرگ صنعتی و اداری

متریال ساخت میز کارگروهی چیست؟

اضافه کردن یک فلاور باکس در میز کارگروهی به فضای اداری می‎تواند نگاهی ویژه بدهد. متریال اصلی از mdf است که شامل: انواع ام دی اف ایرانی و خارجی می باشد که با توجه به طرح مورد نظر شما به راحتی قابل تغییر می باشد.

انواع میز کارگروهی می تواند تمام از جنس ام دی اف و یا مدرن و ترکیب فلز و MDF و شیشه باشد.

اما میز کارگروهیترکیب ام دی اف و ورق های بروز با پایه های فلزی و دیوایدر های از جنس پارچه و شیشه با رنگ های متمایز بسیار محبوب تر هستند. به طور کلی، میز های کار گروهی که تک نفره آنها به جای میز کارشناسی استفاده میشوند از محبوبیت بسیاری بین طراحان و مشتریان برخوردار هستند.

نتیجه نهایی

استفاده از مبلمان اداری مدرن یک جزء کلیدی در دفاتر است و نوع میز کارگروهی مورد استفاده در آن توسط عوامل متعددی نظیر فضای کف و دیوار، مقدار فضا، دکور و نوع کسب و کار تعیین می‎شود. در دنیای امروز لازم است روی چنین مبلمانی تمرکز کنید تا بخشی از معضلات اداری شما به طور کلی حل شوند. در این راستا برای خرید و اطلاع از نحوه فروش و زراحی مبلمان اداری و میز کارگروهی می توانید با کارشناسان مجرب ما در مبلمان اداری بینو از طریق لینک زیر تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ - (۵ امتیاز)

دیدگاه کاربران (0 دیدگاه)

  1. بازتاب: خرید انواع مبلمان اداری | مبلمان اداری بینو

دیدگاهتان را بنویسید