توسط: تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

مدت هاست که اتاق کنفرانس به عنوان بخش بزرگ هر دفتر عالی، مدرن و پیشرو به حساب می‌آیند. این مکان در محل کار اداری جایی است که تصمیمات بزرگ در آن گرفته می‌شود. اتاق کنفرانس جایی است که موضوعات مورد بحث آن طرح می‌شوند. بخش نامه‌ها و قوانین جاری و برنامه‌های آتی شرکت در آنجا پدید می‌آیند. اتاق‌های کنفرانس باشکوه می‌توانند مشتریان و مهمان شما را مسخ کنند. احساس پیشرو بودن، فعالیت مداوم، جسور بودن در صنعت و قدرت را به آن‌ها القا می‌کنند. که می‌توانستید مهمان و مشتری بیاورید تا یک احساس جسورانه و قدرتمند ایجاد کنید. استفاده از این مناطق کنفرانس هنوز هم به صورت رسمی وجود دارد. اما در شرکت‌های پیشرو استفاده از آن تنها محدود به یک کار نیست. بلکه سطوح مختلف سازمانی می‌توانند در ان زمان بگذرانند و بحث و تبادل نظر داشته باشند.

طراحی اتاق کنفرانس
طراحی اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس در مقابل آموزش

هنوز مکان برای جلسات رسمی در هر محل کار وجود دارد، اما اختصاص یک منطقه بزرگ برای این منظور غیرضروری و هزینه بر است. مبلمان اداری مدرن همه چیز در مورد همکاری و فضای باز است. مبلمان اداری مدرن به ما امکان می‌دهد آزادانه با سایر همکاران خود ارتباط برقرار کنیم. در نتیجه نیاز به نشستن رسمی کاهش یافته است. پس داشتن اتاقی اختصاص داده شده به جلسات اتاق کنفرانس را چگونه توجیه می‌کنید؟ پاسخ ساده است، شروع به استفاده از این فضا برای کارهای جدید کنید. از اتاق جلسات می‌توان برای اهداف آموزشی نیز استفاده کرد. به جای بحث در مورد پروژه‌ها، در زمینه‌های آموزشی جلسات مختلف با تیم‌های گوناگون برقرار کنید تا با آخرین فن آوری و استانداردهای شرکت آشنا شوید. دنیای مبلمان اداری این امر را بسیار ممکن می‌کند. میزهای بی‌شماری وجود دارد که می‌تواند برای جلسات رسمی و همچنین جلسات آموزشی مرتب شود. اگر ترجیح می‌دهید ظاهری سنتی داشته باشید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک چیدمان صندلی اداری هوشمندانه داشته باشید. یک میز اداری رسمی می‌تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و یافتن راهی برای استفاده از آن برای آموزش بسیار امکان‌پذیر است.

ارتقا فن آوری

اگر کسی به شما گفت که شما نمی‌توانید فن آوری پیشرفته را در سازمان خود ایجاد کنید و بستر مناسب را ندارید، هرگز به این موضوع فکر نکنید زیرا تمامی دکوراسیون‌ها می‌توانند به راحتی تغییر حالت دهند. مطمئناً می‌توانید با تطبیق صندلی اداری و میز اداری حتی با سبکی اشتباه حتی با تضعیف بخش زیباشناختی ترکیب فناوری را برای سازمان خود به وجود بیاورید. دفاتر مدرن، یا واقعاً هر دفتری برای این موضوع، می‌توانند به راحتی یک مانیتور را در بخش‌های مختلف میز اداری جا نمایی کند. اگر ظاهر سنتی و کاملاً رسمی را ترجیح می‌دهید، یک کیس یا کابینت ساده می‌تواند تمام فناوری را به شما ارائه دهد. نکته اصلی اینجاست که از ارتقا هر دکوراسیون اتاق کنفرانس با امکانات مدرن نترسید. انجام این کار نه تنها از کاربرد اتاق نمی‌کاهد و از ارزش آن کم نمی‌کند بلکه کارآیی آن را نیز افزایش می‌دهد. در واقع، بسیاری از شرکت‌ها در حال حاضر اتاق کنفرانس را به عنوان مرکز تماس ویدیویی به روز کرده اند. می‌توان جلساتی را در این اتاق‌ها با افراد از سراسر جهان برگزار کرد. ارتباط بهتر تقریباً همیشه مفید است و انجام روابط چهره به چهره روابط حرفه‌ای را بهبود می‌بخشد. بنابراین نگران نباشید که هرگونه ارتقا بر نمای اتاق شما تأثیر می‌گذارد. شما همیشه می‌توانید طرح‌های عالی ارائه دهید که در واقع می‌تواند زیبایی اتاق و همچنین عملکرد آن را بهبود بخشد.

فضای اتاق کنفرانس

اتاق‌های کنفرانس فضایی منحصر به فرد در هر اداره‌ای است و اغلب مضامین طراحی را از بین می‌برد. یک دفتر مدرن هنوز هم می‌تواند یک اتاق کنفرانس بسیار رسمی داشته باشد و در مقابل یک دفتر سنتی می‌تواند یک اتاق کنفرانس با طراحی مدرن داشته باشد. بسیار مهم است که بتوان منطقه‌ای را به طور متفاوت مبله و همزمان با اتاق‌های دیگر هماهنگ کرد. هنگام ایجاد یا به روزرسانی فضای جلسات خود، ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام میز اداری و کنفرانس و کدام سبک را می‌خواهید. گزینه‌های بی‌شماری برای انتخاب وجود دارد که اگر هرکدام را دوست ندارید می‌توانید به راحتی یک میز سفارشی تهیه کنید. چه سایزی می‌خواهید یا نیاز دارید؟ میز باید به چه شکل و رنگی باشد؟ اینها تصمیمات بزرگی هستند زیرا اشتباه تصمیم گرفتن آن بسیار هزینه بر است. پس از انتخاب نمی‌توانید یک میز بیضی شکل به صورت مربع درست کنید. بدست آوردن اندازه نامناسب می‌تواند یک اتاق را بزرگ یا خیلی کوچک جلوه دهد و ما هنوز حتی در مورد صندلی‌ها صحبت نکرده ایم. صندلی برای هر اتاق کنفرانس بسیار مهم است و پارچه و گزینه‌های رنگی بیشتر از آن است که هرکسی تصور کند. شما می‌توانید تصمیم بگیرید که از صندلی‌هایی با کاستور استفاده کنید. می‌توانید از صندلی‌های مبتنی بر حرکت استفاده کنید و می‌توانید از نیمکت‌ها استفاده کنید. صندلی چوبی یا فلزی می‌خواهید؟ آیا می‌خواهید صندلی‌ها به راحتی روی هم چیده و ذخیره شوند؟ آیا پارچه، مش یا چرم می‌خواهید؟ اینها فقط چند سوال است و ما حتی به این موضوع نرسیده‌ایم که می‌خواهیم صندلی‌های دیگر مطب را مطابقت دهیم یا نه. مانند هر تصمیم طراحی، برخی از افراد انتخاب‌های شما را دوست دارند و دیگران فکر می‌کنند که آن‌ها زشت هستند. فقط به یاد داشته باشید که این اتاق شما است و آنچه می‌خواهید بیشتر از نظر دیگران مهم است.

طراحی اتاق کنفرانس
طراحی اتاق کنفرانس

نتیجه گیری

اتاق‌های کنفرانس در هدف و طراحی خود تکامل یافته اند. آن‌ها می‌توانند مراکز ارتباطی در سراسر جهان باشند یا می‌توانند مناطق آرام برای دیدار با اعتماد به نفس باشند. اتاق همان چیزی است که شما می‌سازید. بنابراین دفعه بعدی که به فکر ارتقا این قسمت اداری افتادید، متوقف شوید و کمی فکر کنید.

پیشنهاد ما

تمام این موارد ذکر شده جزو تجریبات گروه فنی و طراحی ما بوده که به صورت خلاصه در این مقاله برای شما به نگارش درآمده است. در نهایت اگر به خرید و اجرای دکوراسیون داخلی و طراحی مدرن در سازمان خود فکر می‌کنید، امیدواریم این گزارش برای شما مفید بوده باشد. این‌ نوشتار و بسیار ناگفته‌های دیگر که در مقالات قبلی ذکر شده‌اند و یا در ادامه خواهیم گفت، همگی جزو مزایای افزودن مبلمان اداری و تغییر نگرش نسبت به آن در سازمان شما خواهند بود.

بنابراین اگر به این موضوع فکر می‌کنید که محیط کاری شما از نظر مبلمان اداری نظیر میز کار اداری، صندلی اداری، صندلی کنفرانس، میز اداری و… دارای کیفیت چندان مناسب و شایسته‌ای نیست، زمان مناسب جهت ورود به فروشگاه فرا رسیده است. تیم طراحی و تولید ما در تمامی این مراحل توانایی همکاری پیوسته با شما را دارد تا دفاتر شما مطابق با بهترین و به روزترین طراحی‌های دکوراسیون تولید شود و شادابی و شایستگی را برای شما به ارمغان بیاورد

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید