توسط: تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

اگر فکر می کنید که داشتن یک اتاق استراحت باعث افزایش خلق و خوی مثبت در دفتر شما می شود، شاید فرصتی باشد تا این فضا را به یک قدم بیشتر برسانید. مطمئنا کارکنان شما قدردان خواهند شد که زمان های شخصی خود را در اتاق استارحت بگذرانند، اما راه هایی وجود دارد که می توانید به راحتی از روی صندلی اداری خود بلند شوید تا با رفتن به اتاق استراحت بتوانید روحیه و بهره وری خود را افزایش دهید.

  • چند رسانه ای

هنگامی که کارکنان به داخل اتاق استراحت می روند، می خواهند از وظایف روزانه خود دور شوند. داشتن اتصال Wi-Fi، تلویزیون و یا حتی ابزار هایی که برای پخش بازی ها یا چک کردن آنها در صفحات رسانه های اجتماعی خود، به آنها کمک می کند تا لحظاتی به بازیابی خود بپردازند. این نوع اتاق ها همچنین می تواند روحیه همکاری را افزایش دهد، زیرا کارکنان در حین تماشای تلویزیون می توانند با یکدیگر گفتگو کنند.

  • جشن ها

داشتن جوایز جشن ماهانه یا نشانه گذاری روز های خاص مثل جشن تولد، راه هایی برای ایجاد یک فضای مثبت است. این باعث ارزش گداری بیشتر برای کارکنان شما می شود، آنها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و از مشارکت با شما لذت خواهند برد. این نیز می تواند عاملی برای ایجاد تنوع در فضای اداری باشد.

  • راحت کلیدی است

بسیاری از کارکنان به در طول روی به دنبال جایی هستند که بتوانند زمان هایی را در استراحت و راحتی سپری کنند. بنابراین گزینه های راحتی برای اتاق استراحت را باید در نظر گرفت. صندلی با میز اداری مهم و ضروری است. ماهیت اصلی اتاق استراحت به ایجاد راحتی در آن است.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۷۶۲۳۰۰۸

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید