توسط: تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ 0 دیدگاه

قیمت مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن در بازار مبلمان اداری بسیار متنوع است. از این رو صاحبین کسب و کارهای مختلف می‌بایست بودجه‌های تفاوتی را برای خرید مبلمان اداری خود در نظر بگیریند. اما چه ویژگی‌ها و کدام یک از نکات می‌تواند بر قیمت مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن موثر باشد.

همان طور که می‌دانید مبلمان نقش مهمی در پویایی یک دفتر مدرن دارد. فضاهای اداری در سرتاسر جهان به طور قابل توجهی در سال‌ها اخیر فضای داخلی خود را تغییر داده‌اند تا بهترین و زیباترین وضعیت بصری را داشته باشند. علاوه برای آن کسب و کارها تلاش می‌کنند تا فضای مناسب و خوب را برای کارمندان خود فراهم کنند. مبلمان اداری اهداف مختلفی را می‌تواند در فضای اداری خود داشته باشد. راحتی و سلامتی کارکنان، جذب نیروهای توانمند، تاثیرگذاری مثبت بر بازدیدکنندگان و… از جمله این اهدا هستند. با این حال چه گونه به مناسب بودن قیمت مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن پی ببریم؟ با ما تا انتهای این متن همراه باشید.

قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک
قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک

نکات مهم در مورد قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک

راحتی

بیشتر کارهایی که در یک دفتر معمولی انجام می‌شود، خسته کننده و یکنواخت هستند. اگر سطح راحتی کارمندان خود را به خطر نیندازید، قطعا کمک کننده خواهد بود. در واقع، این کمترین کاری است که می‌توانید به عنوان صاحب کسب و کار انجام دهید. میز و صندلی‌های اداری باید باعث شود که نشستن برای ساعات طولانی دردناک و مستعد آسیب نباشد. یک میز مدیریت مدرن باید به اندازه‌ای بلند باشد که به شما اجازه دهد با آرنج‌های خود در حالت ۹۰ درجه بنشینید. قبل از تصمیم گیری باید بازوها، پاها و تکیه گاه را بررسی کنید. اساساً یک کارمند راحت کارمند مولدتری است.

قابلیت استفاده

در خرید مبلمان اداری به خاطر داشته باشید که هر چقدر که زیبایی بصری می‌تواند مهم باشد اما نمی‌تواند هم اندازه‌ی کاربری و قابلیت استفاده مهم باشد. شاید مبلمان اداری خریداری شما بسیار چشم نواز و زیبا باشد اما زمانی که استفاده از آن موجب درد و خستگی کاربر می‌شود، هیچ ارزش افزوده‌ای ندارد. می‌توان گفت مبلمان اداری مدرن باید از کاربر در هنگام کار پشتیبانی کند. علاوه بر این باید به او احساس راحتی بدهد. احساس راحتی بدین معناست که او بتواند مبلمان اداری خود را شخصی‌سازی کند. برای مثال در صندلی اداری ارتفاع را تغییر دهد.

خرید مبلمان اداری ارزان

شاید به این موضوع فکر کنید که قیمت مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن بسیار بالاست. از این رو اگر اقدام به خرید مبلمان اداری ارزان قیمت کنید، نیازهای شما برطرف نمی‌شود، اما این گونه نیست! اگر بودجه‌ی خوبی بریا خرید مبلمان اداری در سازمان خود در نظر گرفته‌اید ما به شما توصیه می‌کنیم که به قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک توجه نکنید و تلاش کنید به قابلیت‌های آن فکر کنید. زیرا مبلمان اداری می‌تواند به سرعت به سازمان شما ارزش افزوده بی‌آورد. اما اگر یک کسب و کار نوپا هستید در خرید مبلمان اداری به ویژگی‌ها و قابلیت‌های مبلمان و ارگونومیک بودن آن توجه کنید.

البته اگر به خرید مبلمان اداری دست دوم فکر می‌کنید توصیه می‌کنیم مقاله “عواملی که باید هنگام خرید مبلمان اداری ارزان در نظر بگیرید” را بخوایند.

اندازه دفتر اداری

نخستین گام و پیش از انتخاب و خرید مبلمان اداری این باید باشد که دفتر اداری و فضای خود را اندازه گیری کنید. اندازه گیری فضا به شما کمک می‌کند که انتخاب درستی داشته باشید. قطعا خرید مبلمان اداری سلطنتی برای فضای اداری کوچک نمی‌تواند مناسب باشد. در این باره مقاله “میز مدیریت سلطنتی” را در مورد ویژگی‌های خرید مبلمان اداری کلاسیک و سلطنتی بخوانید. همچنین در مورد فضای اداری لازم نیز می‌توانید مقاله “استاندارد فضای اداری و چیدمان مبلمان اداری” را مطالعه کنید. تا دید بهتری نسبت به فضای اداری خود داشته باشید.

فایل و کابینت ذخیره‌سازی

شما ممکن است بهترین طراحی را برای فضای اداری خود داشته باشید اما تنها با یک بهم ریختگی ساده تمام زیبایی بصری و راحتی تحت تاثیر قرار می‌گیرد. در طراحی مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک به این نکات ریز بسیار توجه می‌شود. از این رو فضای ذخیره‌سازی برای آن در نظر گرفته می‌شود. همچنین در صورت کافی نبودن فضای ذخیرهی‌سازی می‌توان نسبت به خرید فایل و کمد اداری اقدام کرد. در مورد نکات خرید فایل می‌توانید مقاله “راهنمای خرید فایل کشویی برای اسناد” را مطالعه کنید.

البته به خاطر داشته باشید که با رعایت چند نکته‌ی ساده می‌توانید اقدام به ایجاد نظم در فضای اداری کنید. تنها کافی است جایگاه اسناد خود را پیش از شروع کار مشخص کنید. کمدها و کشوهای مختلفی داشته باشید. و از روی هم انباشته شدن اسناد در سطح میز اداری خود جلوگیری کنید. بسیار پیش آمده است که در فضای اداری قرار گرفته‌اید که افراد مقدار از اسناد خود را بر روی یک صندلی اداری قرا داده اند. نظر شما در مورد این فضا چه بوده است؟ به خاطر داشته باشید هیچ چیز ثل بی‌نظمی نمی‌تواند نظر مخاطب شما را نسبت به سازمان تغییر دهد.

طراحی مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن

تلاش کنید مبلمان اداری را که می‌خرید از سبک کلی سازمان شما پیروی کند. مبلمان اداری در سبک‌ها مختلف وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  • مبلمان اداری کلاسیک و مبلمان اداری لوکس
  • مبلمان اداری مدرن
  • مبلمان اداری مدولار

قیمت مبلمان اداری ارگونومیک و مدرن شاید از موارد ذکر شده بالاتر باشد اما ارزش افروده برای شما ایجاد می‌کند. بنابراین توصیه‌ی ما به شاین است که به هیچ عنوان بدون مشاوره و در نظر گرفتن جوانب کار و انتخاب خود، اقدام به خرید مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک نکنید.

مهم‌ترین پارامتر‌های تاثیر گذار بر قیمت مبلمان

مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک عبارت است از:

  • مواد اولیه

مواد اولیه ساخت مبلمان اداری که بر قیمت آن موثر هستند عبارت‌اند از شیشه، چوب، ام دی اف، آلومینیوم و آهن.

  • پوشش رویه

پوشش رویه در مبلمان اداری می‌تواند با توجه به درخواست مشتری تغییر کند. چوب، فلز، چرم از جمله مهمترین پوشش‌های مبلمان اداری هستند.

  • سبک مبلمان

مبلمان اداری در سبک‌های مختلفی چون مبلمان اداری کلاسیک، مبلمان اداری مدولار و مبلمان اداری مدرن تولید می‌شود.

  • ضمانت نامه

ضمانت نامه با توجه به تعداد سال‌های ضمانت می‌تواند بر قیمت مبلمان نقش داشته باشد.

  • کیفیت

کیفیت مبلمان اداری می تواند از نحوه‌ی برش و دوخت‌ها مشخص باشد. نوع برش و دستگاه‌های استفاده شده در تولید مبلمان اداری بر قیمت آن موثر است.

  • برند و تولید کننده مبلمان اداری

بهتر است پیش از خرید مبلمان اداری، از کیفیت محصولات تولیدی برند مطلع شویم. خوشنامی تولید کننده نقش مهمی در کیفیت دارد.

برنامه ریزی و آینده نگری

در خرید مبلمان اداری اگر این توصیه را از ما پذیرا باشید که عجله نکنید، خرید موفقی خواهید داشت. مبلمان اداری را با برنامه ریزی خرید کنید. بدانید نیازمندی سازمان شما چیست. بودجه‌ی خود را بدانید و ویژگی‌های انتخاب خود را بررسی کنید. درست است که شاید قیمت مبلمان اداری مدرن و ارگونومیک بالا باشد و برای شما این مقدار هزینه مقرون به صرفه نباشد. اما اگر آینده نگر باشید خواهید دانست که این مقدار هزینه می‌تواند تا سال‌ها شما را از هزینه کردن در مورد مبلمان اداری بی‌نیاز کند.

نتیجه گیری

سرمایه‌گذاری بر روی مبلمان اداری مدرن با کیفیت ممتاز، بهره وری کارمندان شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. چه در حال افتتاح یک کسب و کار جدید باشید و چه به دنبال بازسازی کسب و کار خود باشید. بنابراین به قیمت مبلمان اداری ارگونومیک فکر نکنید و تلاش کنید از مشاوره‌های خوبی بهره ببرید. تیم فنی و پشتیبانی گروه تولید مبلمان اداری بینو در این مسیر در خدمت شماست. ما با مشاوره‌های رایگان برای خرید مبلمان اداری در خدمت شما هستیم. کافی است با ما تماس بگیرید یا برای فرم تماس و درخواست مشاوره را پر کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید