توسط: تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

 

شایع ترین شکل میز کامپیوتر یک نوع میز اهرمونی است که دارای یک سینی قابل تنظیم و فضای دسکتاپ مناسب برای تایپ کردن است.

تدارک یک مانیتور و سوراخ برای کابل های مسیریابی در طراحی، اجزای کامپیوتر را آسان تر می کند.

میز کامپیوتر معمولی برای فضا صفحه کلید، موس، مانیتور، چاپگر و بلندگو را فراهم می کند. طرح های میز کامپیوتر برای کسب و کار و محل های کاری شامل طیف وسیعی از قفسه ها، سینی ها و حفره های کابل مسیریابی برای سیستم های کامپیوتری می باشد.

در بعضی از رایانه های شخصی، کابل به سمت پانل در پشت میز می نشیند تا ظاهر زیبا را ایجاد کند.

انواع مختلفی از اشکال میز اداری کامپیوتر وجود دارد. میز کامپیوترهای چند منظوره که در ردیف پیکربندی شده اند برای طراحی ده ها تن از سیستم های کامپیوتری طراحی شده اند و تسهیل سیم کشی، تعمیر و نگهداری عمومی، جلوگیری از سرقت و کاهش خرابکاری طراحی شده است.

میزها با دسکتاپ های کوچک، فضای کافی برای یک کامپیوتر لپ تاپ و یک پد موس فراهم می کنند. میز کامپیوتر به طور کلی برای تمام نیاز های حرفه ای تولید می شود.

رایانه به طور معمول از میز جدا شده است، که برای نگهداری یک رایانه معمولی، مانیتور و لوازم جانبی طراحی شده است. کابل کشی باید از طریق کانال ها و دسترسی ها توسط کاربر یا نصب کننده انجام شود. پیشنهادهای مختلف برای “دفتر آینده” طرح های دیگر را پیشنهاد داده اند، اما این ها مورد توجه قرار نگرفته اند.

پیکربندی یک میز قابل حرکت باعث تحرک و دسترسی بهتر می شود. میز های کامپیوتر مدولار، عناصر رابط کاربر را از محاسبات و اتصال به شبکه جدا می کند، که انعطاف پذیری بیشتری را در اختیار آنها قرار می دهد. واحد ها از طریق تکنولوژی بی سیم به هم متصل می شوند.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری لوکس ،مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱۴۰۴۴۰۲۹۰

 

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید