طراحی فضای مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری بینو با بررسی نیاز مشتریان خود، تیم طراحی خود را با جذب خبره‌ترین نیروها و طراحان (متخصص طراحی فضای کار اداری کلاسیک و متخصص طراحی کامل هتل با متد کلاسیک) بروز کرده و با بهره گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های برش قدرت تیم تولید خود را افزایش داده است. مبلمان اداری بینو در تولید انواع میز مدیریت کلاسیک، میز کنفرانس کلاسیک، طراحی فضای کلاسیک کنفرانس، طراحی انواع فضاهای ایتالیایی کلاسیک، طراحی فضای کار اداری کلاسیک مخصوص شرکت‌های بازرگانی بنام  و… بسیار توانمند است. بینو به شما مشتران گرانقدر تضمین می‌دهد که بهترین و شیک‌ترین فضای اداری را برای شما که خواهان بهترین‌ها هستید، با طراحی و مشاوره رایگان خود به صورت حضوری پدید آورد.

میز مدیریت کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک چیست؟ انواع میز مدیریت کلاسیک کدامند؟ چه اطلاعاتی برای خرید یک میز مدیریت کلاسیک مورد نیاز است؟

میز مدیریت کلاسیک و خرید آن در ابتدا شاید ساده به نظر بی‌‎آید. شما فقط سبک و اندازه مورد علاقه خود را تعیین می‌کنید، سپس عوامل متعدد دیگری را نیز در نظر می‎ گیرید. سادگی این انتخاب در این است که میز مدیریت کلاسیک، دارای سبک منحصر به فردی است و این به معنی «کلاسیک بودن» است. این میز مدیریت به شدت دارای تمام ویژگی‎‌های لازم برای نمایش مدیریتی قدرتمند است. ما در اینجا به عنوان یک مدیر انتخاب خود را کرده ‎ایم، و می‎ دانیم چه میزی می‌‎خواهیم و برای آن چه بهایی را پرداخت می‌‎کنیم. این که آیا شما دفتر خود را بازسازی می‎کنید یا فقط به میزی نیاز دارید که فعالیت‎‌های خود را انجام دهید. این‌ها و دیگر خواسته ‎هایتان باعث می‎شود شما به عوان یک مدیر کسب و کار، بدانید دققا چه چیزی می‌خواهید.

برخی از عوامل مهم در هنگام خرید یک میز مدیریت کلاسیک وجود دارد. به طور کلی، فضای مورد نظر شما سبک، رنگ و اندازه را تعیین می‎ کند، اما تنظیم مقدار بودجه نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد. برای اطمینان از خریدی راحت و مطمئن، از نکات زیر استفاده کنید.

چرا یک مدیر باید میز مدیریت کلاسیک بخرد؟

این میزها به طور ویژه برای مدیران طراحی و ساخته شده است. ویژگی‌های مهم آن، کلاسیک و سنتی، زیبایی، لوکس بودن، نمایانگر جنبه‌های مدیریتی و از متریال چوبی است. آن‌ها انتخاب اول هر مدیر، رییس و  صاحب کسب و کاری هستند. زیرا آن‌ها خود را لایق داشتن چنین میز لوکسی می‌دانند. این میز به طور خاص برای مدیران طراحی شده است و جزییات آن نمایانگر جلوه‌های مدیریتی است.

چگونه با میز کار خواهید کرد؟

✓ اگر میز شما بیشتر مورد استفاده برای برقراری تماس و ارسال ایمیل باشد، یک سطح کوچکتر، گزینه بهتری خواهد بود.

✓ اگر شما تمایل به کار با بسیاری از کتاب ها، مقالات، لپ تاپ و فایل‌ها داشته باشید، میزهای بزرگتر مناسب‌تر خواهند بود تا شما بتوانید سطح مناسبی برای انجام کار داشته باشید. نکته: تجزیه و تحلیل فعالیت شما، کمک خواهد کرد که تعیین کنید کدام نوع میز اداری برای شما مناسب‌تر خواهد بود.

اندازه میز چقدر است؟

✓ میز مدیریت کلاسیک تقریبا در هر اندازه قابل تصور است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که فضای خود را قبل از تصمیم گیری برای خرید، دقیقا اندازه گیری کنید.

✓ حداکثر ۷۵ تا ۱۰۰ سانتی متر فضای آزاد را در کنار میز بگذارید تا اتاقتان برای صندلی و رفت و آمد فضا وجود داشته باشد.

نکته: ابعاد فضای اداری خود را دقیقا اندازه گیری کنید، از جمله ارتفاع سقف. این به ما در انتخاب میز کمک می‌کند تا بدانیم چه میزی مطابق با اتاق است. خرید میز مدیریت که ابعاد مناسب دارد و برای فضای اداری شما مناسب است، راهی بسیار عالی برای بزرگ و سازمان یافته نشان دادن فضای کاری و وجهه مدیریتی شما است.

شکل میز مدیریت چگونه است؟

✓ اشکال مستطیلی شایع‌ترین و محبوب شکل میزهای مدیریتی کلاسیک است.

✓ اگر فضای کاری شما در گوشه‌ای باشد، یک گوشه یا میز L شکل ممکن است گزینه بهتر باشد.

✓ اگر فضای شما بزرگ‌تر است می‌توانید میزهای U شکل و بزرگتر مستطیلی را تهیه کنید.

فضای ذخیره‌سازی این میزها چگونه است؟

✓ اگر تمایل دارید که مقادیر زیادی از مقالات و فایل‌ها را اداره کنید، یک میز با چند کشو را انتخاب کنید.

✓ اگر از یک رایانه رومیزی استفاده می‌کنید، یک میز با سینی صفحه کلید را انتخاب کنید، که فضای سطح را آزاد می‌کند و برای سبک‌هایی با برش‌ها و سوراخ‌هایی که برای کنترل سیم‌ها نگهداری می‌شود را در نظر بگیرید.

میز مدیریت کلاسیک از چه متریال ساخته می‌شود؟

✓ هنگامی که به انتخاب میز مدیریت کلاسیک خود می‎آیید، حتما خواهید دید که این میزها به طور کلی از چوب ساخته می‌شوند.

✓ برای یک نگاه کلاسیک، چوبی به مانند: گیلاس، چوب ماهون، بلوط، راش، گردو و غیر… را انتخاب کنید. با این حال انتخاب هر چوب می‌توان بر مقدار هزینه تاثیر مستقیم داشته باشد.

✓ برای یک گزینه با بودجه پایین‎تر، یک میز را که از چوب کامپوزیت را انتخاب کنید که وزن سبکی هم دارند.

نکات تکمیلی

اندازه و پیکربندی میز مدیریت کلاسیک در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها و اشکال وجود دارند. چه چیزی برای شما بهتر کار خواهد کرد؟ بستگی به نحوه برنامه ریزی برای استفاده از میزتان و مقدار فضای موجود دارد. برای برنامه‌های کاربردی اداری و تجاری که مدیران چندین فعالیت را انجام می‌دهند، میزهای U شکل و L شکل گزینه‌ای عالی هستند.

فضای کاری زیاد برای وظایف مختلف، فضا برای کنفرانس‌های غیرمعمول با همکاران یا مهمانان، و فضا برای جمع آوری مقدار زیادی فضای ذخیره‌سازی فایل می‌تواند برای اتاق مدیر در نظر گرفته شود. در نهایت، این فضای کاری شماست، بنابراین باید نوع میز مورد نظر خود را انتخاب کنید. اتاق شما جایی است که در آن مهمترین نیازها و اهداف شرکت کلید می‌خورد. شما بر روی این میز استراتژی‌های شرکت و کسب و کار خود را تعیین می‌کنید.

از کجا میز مدیریتی خوب بخرم؟

خرید یک میز مناسب از وب سایت‌های اینترنتی با طیف گسترده‌ای از میزها همراه است. باید بگوییم این بزرگترین سرمایه‌گذاری در بهبود محیط کار، روابط کاری، راحتی و بهره وری است. مبلمان اداری بینو به عنوان مرکز بزرگ فروش انواع مبلمان اداری، خانگی و تجاری شناخته می‌شود. ما بازه گسترده‌ای از خدمات اعم از: طراحی، ساخت و اجرا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم. قبل از خرید، لازم است نخست نیازهای خود را بررسی کنید، این نیازها به علایق، نوع کسب و کار، فضا و مقدار بودجه پرداختی شما بستگی دارد. هر یک را به خوبی مورد بررسی قرار دهید، «تغییرات کوچک می‌تواند اثری بزرگ داشته باشند، حتی اگر آن تنها تغییر یک میز باشد»
همراهان گرامی، جهت مشاوره در امر خرید انواع میز مدیریت کلاسیک، می‎ توانید از طریق وبسایت رسمی مبلمان اداری شرکت بینو و همچنین صفحه تماس با ما در همین وب سایت با کارشناسان و طراحان و مدیریت شرکت بینو ارتباط برقرار کنید.

۵/۵ - (۳۰ امتیاز)