توسط: تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

برای ایجاد یک فضای مناسب و مطلوب در اداره یا شرکت ابزارها و تمهیداتی لازم است. درصورت دانستن مزایای مبلمان اداری خوب می‌توانیم در رسیدن به اهداف اولیه موفق عمل کنیم. این‌که کارمندان و مراجعه کنندگان در محیط کاری اداره یا شرکت احساس راحتی و آرامش خاطر داشته باشند، نکته بسیار مهمی‌ است. توجه به این نکته، یکی از دلایل بالا بردن راندمان و بهبود شرایط کاری، انتخاب مبلمان مناسب خواهد بود. در این مقاله قصد داریم چند مورد از مزایای مبلمان اداری خوب برای کسب و کار را بیان نماییم.

مبلمان اداری خوب قابل اعتماد است

بر خلاف مبلمانی که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و ممکن است هر چند وقت یک‌بار عوض شود، مبلمان اداری دارای بازه زمانی استفاده بیشتری است. به این ترتیب اگر از نوع خوب و مناسب نباشد، سایش و پاره شدن مبلمان امری بدیهی است، که باعث می‌شود؛ مبلمان مورد استفاده، قابل اعتماد نباشد. حقیقت این است که بسیاری از خریداران نمی‌توانند مبلمان با کیفیت و جدید را تشخیص دهند. در واقع اغلب در شرایطی که برای خرید مبلمان اداری اقدام می‌شود، همه جوانب کار در نظر گرفته نمی‌شود. به همین دلیل باید به‌دنبال مبلمان اداری با جنس خوب و دارای شرایط استاندارد باشید.

هزینه مبلمان اداری مهم است!

گاهی اوقات هزینه‌ای که صرف بهبود مبلمان قدیمی شرکت می‌شود؛ تنها یک چهارم هزینه‌های مبلمان جدید است. این امر در صرفه‌جویی بسیار تاثیرگذار است و به مالک کسب و کار اجازه می‌دهد تا، پرداخت های کمتری را انجام دهد. این عمل حرکتی بسیار حرفه‌ای محسوب می‌شود. برای مثال، شرکت ها اغلب می‌توانند تا هشتاد درصد هزینه های مبلمان جدید را ذخیره کنند. این تنها به این دلیل است که مبلمان قدیمی ‌دارای کیفیت و طول عمر زیادی هستند.

خرید مبلمان اداری بر پایه محیط زیست

مبلمان اداری استفاده شده که دوباره به فروش نمی‌رسد، اغلب به دفاتر دفع زباله ارسال می‌شوند. در واقع، بسیاری از کسب و کارها تمایل به استفاده از این مبلمان استفاده شده ندارند. اما بسیاری از مبلمان و تجهیزات استفاده شده در یک شرکت یا اداره، شرایط خوبی دارند. زمانی‌که از آن‌ها به عنوان جایگزین استفاده می‌شود، باعث می‌شود بتوان آن‌ها را اصلاح کرد تا به عنوان مبلمان اداری جدید مورد استفاده قرار گیرند. بسیاری از فروشندگان این نکته را مورد توجه قرار می‌دهند که مبلمان استفاده شده را نو کنند و دوباره به مشتریان خود ارایه دهند. به این روش، نه تنها حس کسب و کار خود را خوب و تازه می‌کنند، بلکه به دلیل تعهد خود به بازیافت و استفاده مجدد از مبلمان قدیمی، به محیط زیست نیز کمک کرده‌اند.

ارگونومیک بودن مبلمان اداری

هرچند زیبایی یک مبلمان اداری خوب دارای اهمیت است، اما ارگونومیک بودن آن اولویت بیشتری دارد. یک میز اداری باید دارای شرایط مناسبی برای بدن فرد استفاده کننده‌اش باشد. به همین دلیل در زمان تولید محصولات ارگونومیک باید به اندازه‌ها و شرایط استانداردسازی آن توجه کرد. در زمان خرید نیز یکی از مزایای مبلمان اداری خوب ارگونومیک بودن آن است. پیش از خرید هر محصولی باید از شرایط استاندارد آن را مورد توجه قرار دهید. در مورد ارگونومی مبلمان اداری مقاله‌ی “فواید مبلمان اداری ارگونومیک” را مطالعه کنید.

متریال مبلمان اداری

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب مبلمان اداری مناسب، انتخاب متریال مناسب است. این یکی از مزایای مبلمان اداری خوب است که بتوانیم از مبلمانی با متریالی راحت و با قیمت مناسب استفاده نماییم. به‌طور حتم مبلمان از جنس چرم یا مبلمان بسیار کلاسیک مناسب برای محیط‌های عمومی نیستند. هم‌چنین استفاده از هر متریال غیراستاندارد نیز مناسب برای عرضه نیست. متریال مبلمان را با توجه به نیاز و سلیقه‌ی کارکنان و مراجعه کنندگانتان انتخاب نمایید. به دنبال کیفیتی ماندگار در متریال باشید. در کنار آن از زیبایی و راحتی این وسیله نیز در زمان انتخاب استفاده نمایید.

سبک مبلمان اداری خوب

یکی از مزایای مبلمان اداری خوب بهره‌گیری از سبک مناسب آن است. این وسیله باید متناسب با دیزاین، معماری و سلیقه کارکنان انتخاب شود. در زمان انتخاب به سبک و شیوه چیدمان دقت داشته باشید. امروزه استفاده از مبلمان اداری در سبک مدرن بیشترین محبوبیت را دارد. زیرا این سبک به‌دنبال زیبایی و سادگی است. در کنار سادگی، لوکس بودن و تاثیرگذاری نیز از هداف این سبک محسوب می‌شود. البته گاهی افراد خاصی به محیط کاری ورود می‌کنند که استفاده از سبک سنتی، کلاسیک یا سلطنتی را نیز می‌پسندند که درصورت داشتن شرایط مناسب می‌توان مبلمان اداری در سبک مورد نظر را تهیه نمود.

سفارش مبلمان اداری

جهت سفارش مبلمان اداری با در نظر داشتن مزایای مبلمان اداری خوب، می‌توانید به سراغ مراکز معتبر و تولیدکنندگان صاحب نام بروید. مبلمان اداری خود را با در نظر گرفتن همه شرایط ذکر شده در این مقاله انتخاب نمایید. در کنار توجه به قیمت مبلمان به زیبایی و کیفیت آن نیز توجه نمایید. محصولی را خریداری نمایید که همه نیازهای کارکنان و مراجعه کنندگانتان را رفع نماید. جهت سفارش مبلمان اداری می‌توانید از صفحه مبلمان اداری بینو دیدن نمایید و مدل و نوع مورد نظر خود را انتخاب نمایید یا سفارش دهید. برای این امر با کارشناسان و متخصصان ما تماس بگیرید.

قیمت مبلمان اداری

قیمت مبلمان اداری در انواع گوناگون متفاوت است. هم‌چنین عوامل متعددی در قیمت مبلمان اداری تاثیرگذار هستند. از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌توان به متریال، سبک، ارگونومیک بودن و طراحی مدل آن اشاره نمود. چند منظوره و چند کاره بودن مبلمان اداری نیز نکته‌ای است که برای فضاهای کوچک اداری امروزی، بسیار ایده مناسبی است و به این وسیله صرفه جویی درستی در زمان خرید مبلمان اداری حاصل می‌شود. تنها به این دلیل که خرید و صرف هزینه چند وسیله را توسط خرید یک محصول جبران می‌کنید. در مورد قیمت مبلمان مقاله‌ی جامع “قیمت مبلمان اداری” را مطالعه کنید.

کلام آخر

این مقاله به بررسی مزایای مبلمان اداری خوب اختصاص داده شد. در این مقاله ویژگی‌های مهم یک مبلمان اداری مناسب به همراه مزایای مبلمان اداری خوب شرح داده شد. مواردی مانند نمای کار، سبک، طرح، متریال و ارگونومیک بودن در این مقاله مطرح شد. مبلمان اداری بینو در انتخاب مبلمان و تجهیزات جانبی اداره یا شرکت در کنارتان خواهد بود و با ارایه زیباترین و باکیفیت‌ترین محصولات همراه‌تان است. برای بررسی انواع مدل، قیمت‌ها و چگونگی سفارش محصولات ما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره ببرید. برای بررسی، مشاوره و خرید مبلمان اداری بینو با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید