توسط: تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ 0 دیدگاه

مبلمان اداری مسلما مهم است، اگر نه مهم تر از محل دفتر شما. شما و همکارانتان حدود ۸ ساعت در روز، ۵ روز در هفته در دفتر حضور دارند، پس مهم است که برای فضای اداری خود مبلمان مناسب را انتخاب کنید. قبل خرید مبلمان اداری به نکات زیر توجه کنید :

۱- اطمینان حاصل کنید که مبلمان اداری که شما انتخاب می کنید متناسب با اتاقتان باشد و فضای کافی برای باز کردن کابینت ها و رفت و آمد وجود داشته باشد. مقدار فضای مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید.

۲- موارد اضافی مورد استفاده در مبلمان اداری مانند کابینت های ذخیره سازی، قفسه های کتاب و پایه های مخصوص کامپیوتر را فراموش نکنید زیرا این قابلیت های اضافی، ارگونومی و فضای ذخیره سازی کافی برای دفتر شما را فراهم می کند.

۳- اطمینان حاصل کنید که مبلمان اداری شما ارگونومیک است. مهم است که راحت و شیک و عملی باشد. احتیاجات بهداشتی و ایمنی باید به گونه ای باشد که بسیاری از مشکلات، درد و سایر بیماری های مربوط به کار را از بین ببرند.

۴- در صورت امکان با پارتیشن اداری برای انواع مختلف فضاهای اداری تقسیم بندی را انجام دهید. افرادی که تمام روز را با تلفن صحبت می کنند و یا کسانی کار حسابداری دارند و نیاز به تمرکز بیشتر باید از پارتیشن اداری برای این امر استفاده کرد.

۵- مدرن یا سنتی؟ آنچه که انتخاب می کنید بستگی به ماهیت کسب و کار و بودجه شما دارد. مبلمان اداری شما ممکن است مد روز باشد، اما آیا هنوز مد امروز تا  ۵ سال آینده هم چنین است؟

۶- فکر کنید در مورد این تصور که مبلمان اداری شما باید به مشتریان چه چیزی را ارائه دهد. مبلمان اداری برای شرکتی که ماهیت حسابداری دارد باید با یک شرکت طراحی گرافیک یا مرکز تماس متفاوت باشد. دفتر ممکن است بخشی از یک کارخانه، رستوران یا یک مغازه باشد، بنابراین باید مناسب و با تصویر آن شرکت طراحی شود. آژانس طراحی می خواهد خلاق و پر جنب و جوش ظاهر شود، در حالی که یک دفتر وکالت می خواهد حرفه ای، آرام و استقبال کننده باشد.

 

۷- به آینده فکر کنید، چقدر آسان است که طرح دفتر را با استفاده از مبلمان انتخابی خود گسترش دهید؟ کارکنان جدید، تغییرات تکنولوژی یا فرایندها و روشها ممکن است به این معنا باشد که طرح دفتر باید به طور مرتب تغییر کند. آیا می توانید میز را در اطراف خود حرکت دهید، یا آیا شما باید متخصصان را به جدا کردن جداول جدا کنید تا آنها بتوانند در بخش های مختلف اداری بازسازی شوند؟

۸- مبلمان اداری خوب کارکنان را تشویق خواهد کرد تا بهره وری بیشتری داشته باشند، با اطمینان از این که همه ی نیازهای آنها در دست است و می توانند وظایف خود را انجام دهند بدون اینکه دیگران را ناراحت کنند. این راهنمایی ها باید به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام مبلمان اداری برای شما مناسب است و نیازهای کارکنان خود را برآورده می کند و به مشتریان و بازدیدکنندگان دیگر به شما این امکان را می دهد که ویژه باشید. مبلمان اداری به مناسب به نظر خوب، راحت و با دوام است. چرا در حال حاضر به روز رسانی مبلمان اداری خود را در نظر نگیرید. برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری و مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید