توسط: تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ 0 دیدگاه

پارتیشن های شیشه ای در شرکت ها یه نوع از مبلمان نوین با بهره وری بالا هستند.

تعدادی از سبک های موجود در مورد پارتیشن های شیشه ای شامل مواردی است که قابل حرکت هشتند، پارتیشن های ثابت، پارتیشن های فریم لس و یا قاب بدون درز، مخلوطی از تخته لایی های گچی با دیوارهای شیشه ای و حتی پارتیشن های شیشه ای رنگی است.

پارتیشن های شیشه ای در طول سال های گذشته به دلیل ظرافت بالا، براق بودن و ظاهر تمیز و همچنین مزایای بسیاری که آنها دارند، از جمله ایجاد فضا و نور طبیعی به طور چشمگیری افزایش می یابد. آنها همچنین محیطی جذاب و حرفه ای برای کارکنان و بازدیدکنندگان ایجاد می کنند.

مزایای برخورداری از پارتیشن شیشه ای در فضای اداری

پارتیشن های شیشه ای نور طبیعی را که وارد اتاق می شوند را به حداکثر می رسانند. این واقعیت که پارتیشن های شیشه ای نور طبیعی را به درستی پراکنده می کنند نیز به این معنی است که هر شرکتی می تواند از این طریق در مصرف انرژی صرفه جویی کند.

پارتیشن های شیشه ای یک فضای حرفه ای را ایجاد می کنند که باعث افزایش بهره وری می شود و همچنین در مشتریان تاثیر زیادری می گذارد.
پارتیشن شیشه ای واقعا مقرون به صرفه هستند ، نه فقط برای این که آنها پول شما را در حساب های شما ذخیره می کنند.

این واقعیت که آنها کاملا قابلیت تغییر شکل فضا را دارند زیرا به راحتی می توان نحوه چیدمان در شرکت را تغییر داد.
حریم خصوصی مزیت بزرگی از پارتیشن های شیشه ای در یک فضای اداری است هرچند هنوز هر کسی در یک اتاق قرار دارد، پارتیشن ها یک فضای جداگانه برای هر تیم کاری ایجاد می کنند.

این بدان معنی است که جلسات تیمی در حین کار که خصوص هستند، در حالتی دیگر در تعامل با بخش های دیگر هستند. اگر اتاق های خاصی وجود دارد که به طور خاص برای جلسات استفاده می شود، شیشه های دودی، مات و رنگی یک راه عالی برای حفظ فضای خصوصی آن ها هستند.

برای مشاهده محصولات بینو و اطلاع از قیمت مبلمان اداری و مشاوره و بررسی های لازم با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید